Bjerke Travbane er hovedarene for travsport i Norge. Bjerkebanen åpnet 24. juni 1928 og ligger ved Trondheimsveien, 1 km nord for Sinsen. 15 minutter fra sentrum.
Bjerkebanen eies av Det Norske Travselskap gjennom Bjerke Travbane Eiendom AS og har 23 heltidsansatte. På det meste oppstalles 250 hester her. Dette gjør Bjerkebanen til landets største treningssenter for travhester.
Sportslige høydepunkter er det mange av på Bjerke men Oslo Grand Prix og Derby- og Kriterieløpene er de aller største.
Besøksadresse er: Trondheimsveien 271-273, 0589 Oslo
Tlf.: 22 95 60 00 / 22 95 60 24
www.bjerke.no
2012 Amir B. Kristian Malmin
2013 Obi Gunnar Austevoll
2014 Ikke kjørt
2015 Greyhound d`Estino Pål Buer
2016 Born in the USA Eirik Høitomt
2017 Amazing Dream Å. Tengsareid
3-ÅRS STJERNEN
(KALDBLODSHESTER)
1981 Kinge Balder Gunnar Diskerud
1982 Finstad Per Thor Tholfsen
1983 Gullmin Tore Helge Larsen
1984 Sambo Terje Borstad
1985 Lund Jerker Gunnar Eggen
1986 Lund Blessa Hans Petter Tholfsen
1987 Lappdon Asbjørn Mehla
1988 Atom Vinter Arve Gudbrand Blihovde
1989 Piril Friggen Roy Gjølberg
1990 Baiagast Benn Orre
1991 Seter Per Tor Wollebæk
1992 Polar Troll Jomar Blekkan
1993 Lannem Sjura Tor Wollebæk
1994 Metsgar Petter Glittum
1995 Lykke Gutten Erik Killingmo
1996 Klættavinn Jomar Blekkan
1997 Scan Lykketroll Gunnar Eggen
1998 Lome Elden Jørn Morten Kvikstad
1999 Sjefen Rune Wiig
2000 Loe Blesen Lars Anvar Kolle
2001 Alm Rau Jo Jomar Blekkan
2002 Storm Jo Jomar Blekkan
2003 Tor Even Frode Espeland
2004 H.G. Balder Vidar Hop
2005 Slått Eld Jomar Blekkan
2006 Horgen Lotta Geir Vegard Gundersen
2007 Horgen Stang Geir Vegard Gundersen
2008 Komnes Bella Lars Anvar Kolle
2009 Wiking Blesen Gunnar Austevoll
2010 Wik Stjernen Gunnar Austevoll
2011 Briskeby Rauen Olav Mikkelborg
2012 Arien Olav Mikkelborg
2013 Junifaks Hans Chr. Holm
2014 Kolnes Kjell Vidar Hop
2015 Sjø Kongen Vidar Hop
2016 Havblikk Øystein Tjomsland
2017 Valle Ask Tom Erik Solberg
1977 | Bonnie Song | Benn Orre |
1978 | Red Nibble | Benn Orre |
1979 | Volo Frost | Martin Austevoll |
1980 | Fernando | Asbjørn Mehla |
1981 | Cardinal E. | Frank Marthinsen |
1982 | Profit Even | Per Ulven |
1983 | Pasquinell | Magnus Helland |
1984 | Star Hero | Benn Orre |
1985 | Lord Roy F. | Ulf Thoresen |
1986 | Tom Pedro | Per Ulven |
1987 | Chagall | Petter Glittum |
1988 | Siggy Star | Gunnar Mehla |
1989 | Yankee Pedro | Hans Petter Tholfsen |
1990 | Zoot Spin | Boye Ølstøren |
1991 | Pyewacket | Frank Marthinsen |
1992 | Topscore | Frode Fladen |
1993 | South Memory | Asbjørn Mehla |
1994 | Ikke kjørt | |
1995 | Ikke kjørt | |
1996 | Astro Amour M. | Gunnar Eggen |
1997 | Sir Volo | Hans Petter Tholfsen |
1998 | Express Yankee | Benn Orre |
1999 | Tib Crown | Asbjørn Mehla |
2000 | Linzic | Trond Skauen |
2001 | Lindermann G.T. | Olav Mikkelborg |
2002 | Millmaker | Lars Anvar Kolle |
2003 | Virago | Lars Anvar Kolle |
2004 | Thai Tanic | Vidar Hop |
2005 | Jetstile | Geir Vegard Gundersen |
2006 | Capital Flak | Gunnar Austevoll |
2007 | Kristiane K. | Sven Olav Weberg |
2008 | Lucky Buck | Vidar Hop |
2009 | Baltic Dream | Geir Vegard Gundersen |
2010 | Golden Brown | Gunnar Austevoll |
2011 | Muscles Wiking B.R. | Olle Goop |
2012 | J.T.`s Crown | Tom Erik Solberg |
2013 | Red Adair Superb | Vidar Hop |
2014 | Thai Armani | Frode Hamre |
2015 | Glen Ord Superb | Geir Vegard Gundersen |
2016 | Photo Lavec | Per Oleg Midtfjeld |
2017 | Ferrari B.R. | Per Oleg Midtfjeld |
1980 | Jerksi | Martin Skjæveland |
1981 | Sprintmin | Carl Wollebæk |
1982 | Kinge Balder | Gunnar Diskerud |
1983 | Stråletor | Aage Vesttorp |
1984 | Lettvinn | Asbjørn Mehla |
1985 | Alm Svarten | Ulf Thoresen |
1986 | Korulv | Carl Wollebæk |
1987 | Slått Pil | Asbjørn Mehla |
1988 | Lappdon | Asbjørn Mehla |
1989 | Atom Vinter | Arve Gudbrand Blihovde |
1990 | Ikke kjørt | |
1991 | Lasso | Cato Antonsen |
1992 | Bork Rigel | Jomar Blekkan |
1993 | Vital Best | Tore Helge Larsen |
1994 | Ikke kjørt | |
1995 | Ikke kjørt | |
1996 | Lykke Gutten | Erik Killingmo |
1997 | Slogum Jørn | Petter Glittum |
1998 | Gam Faks | Erik Killingmo |
1999 | Lome Elden | Vidar Hop |
2000 | Sjefen | Rune Wiig |
2001 | Bol Elden | Jomar Blekkan |
2002 | Lundfrigg | Kai Johansen |
2003 | Frigg Mollyn | Trond Skauen |
2004 | Hallsta Lotus | Jan-Olov Persson |
2005 | Mørtvedt Jerkeld | Asbjørn Mehla |
2006 | Åsajerven | Tor Wollebæk |
2007 | Junior Jokern | Lars Anvar Kolle |
2008 | Jærvsøviking | Jan-Olov Persson |
2009 | Særpefanten | Jan Roar Mjølnerød |
2010 | Horgen Tore | Jan Roar Mjølnerød |
2011 | Jærvsø Ole | Hans Christian Holm |
2012 | Gylden Balder | Kai Johansen |
2013 | Ikke kjørt | |
2014 | Fjord Jerven | Tor Wollebæk |
2015 | Jærvsørappen | Jomar Blekkan |
2016 | Galileo | Geir Flåten |
2017 | G Jerken | Ole Gaute Gudmestad |
1977 | King Olympic | S. Hansen |
1978 | Winner Stord | P. Ulven |
1979 | King Cannes | A. Ulven |
1980 | Volo Frost | M. Austevoll |
Rukkelispretten | H.P. Tholfsen | |
1981 | Toves Girl | B. Orre |
Regon | T.H. Larsen | |
1982 | Lady Pepiva | P. Ulven |
Klaastad Jahn | V. Hop | |
1983 | Dancer | B. Orre |
Vymin | C. Wollebæk | |
1984 | Speedy Scotch | U. Thoresen |
Pål Lunar | B. Killingmo | |
1985 | Bella Royal | H.P. Tholfsen |
Slogum Pil | T. Wollebæk | |
1986 | Lord Roy F. | U. Thoresen |
Alm Svarten | U. Thoresen | |
1987 | Shatter H. | B. Ølstøren |
Lund Jerker | G. Eggen |
1983 | Evita Broline | Berndt Lindstedt | |
1984 | Sancho Hanover | Hans Petter Tholfsen | |
1985 | Bella Royal | Dagfinn Aarum | |
1986 | Mack The Knife | Stig H. Johansson | |
1987 | Krista Sidney | Olle Goop | |
1988 | Nealy Lobell | Johnny Takter | |
1989 | J.R. Broline | Olle Goop | |
1990 | Midnight Rocky | Aki Järvinen | |
1991 | Zico Star F. | Asbjørn Mehla | |
1992 | Incredible Crafts | Hennie J.W. Grift | |
1993 | Anders Crown | Stig H. Johansson | |
1994 | Remington Bump | Tommy Hannè | |
1995 | Frisky Frazer | Axel Jacobsen | |
1996 | Mr. Spender | Olle Goop | |
1997 | Demon Sid | Fredrik Linder | |
1998 | Giant Touchdown | Atle Hamre | |
1999 | Nice Adel | Vidar Hop | |
2000 | Obelix Laukko | Jorma Kontio | |
2001 | Arctic Star | Hennie J.W. Grift | |
2002 | Abano As | Stig H. Johansson | |
2003 | Tag The Devil | Åke Svanstedt | |
2004 | Smashing Victory | Olle Goop | |
2005 | Gazza Degato | Tom Horpestad | |
2006 | Conny Nobell | Björn Goop | |
2007 | Speeden | Ørjan Kihlstrøm | |
2008 | Russel November | Hugo Langeweg jr. | |
2009 | Quarcio Du Chene | Björn Goop | |
2010 | Nu Pagadi | Erik Adielsson | |
2011 | Joke Face | Lutfi Kolgjini | |
2012 | Raja Mirchi | Lutfi Kolgjini | |
2013 | Edward Ale | Peter Ingves | |
2014 | Stelton | Jeppe Juel | |
2015 | Duke of Greenwood | Hugo Langeweg jr. | |
2016 | Exodus Hanover | Örjan Kihlström | |
2017 | Canari Match | Ørjan Kihlstrøm | |
2018 | Generaal Bianco | Peter Untersteiner | |
2019 | Heart of Steel | Peter Untersteiner | |
2020 | Zarenne Fas | Tom Erik Solberg | |
2021 | Stonefire U.S. | Bo Westergaard |
NORDIA PAYMENTS STAYERLØP
(KJØRES LØRDAGEN FØR OSLO GRAND PRIX: TIDL. BJERKE TRAV-
BANES STAYERLØP - DEKK PARTNERS STAYERLØP - AKERSHUS TRAKTORS)
1987 | Pål Lunar | Kåre E. Jahnsen | |
1988 | Ikke kjørt | ||
1989 | Ikke kjørt | ||
1990 | Ikke kjørt | ||
1991 | Storelan | Dagfinn Aarum | |
1992 | Terna Vangen | Rune Wiig | |
1993 | Klaastad Ulv | Espen A. Schem | |
1994 | Kos Knekten | Frode Fladen | |
1995 | Megardsprinsen | Arne Nilsen | |
1996 | Klaastad Ulv | Hans Petter Tholfsen | |
1997 | Ulfrigg | Asbjørn Austevoll jr. | |
1998 | Willto | Erik Killingmo | |
1999 | Spang Best | Thor Borg | |
2000 | Labbesvarten | Cato Antonsen | |
2001 | Peterka | Øystein Tjomsland | |
2002 | Nordby Gnist | Espen A. Schem | |
2003 | Gann Viking | Trond Skauen | |
2004 | Gann Viking | Jomar Blekkan | |
2005 | Salsnes Jerker | Lars Anvar Kolle | |
2006 | Hemne Pil | Bjørn Garberg | |
2007 | Eldjor | Rune Wiig | |
2008 | Rubin | Cato Antonsen | |
2009 | Voje Faks | Geir Flåten | |
2010 | Vesle Sjur | Vidar Hop | |
2011 | Føynland Kongen | Geir Flåten | |
2012 | Stilfaksen | Øystein Tjomsland | |
2013 | Solvang Balder | Hans Chr. Holm | |
2014 | Bokli Vind | Geir Flåten | |
2015 | Tin Balder | Vidar Hop | |
2016 | Bokli Vind | Geir Flåten | |
2017 | Tekno Jerken | Åsbjørn Tengsareid | |
2018 | Will Prinsen | Åsbjørn Tengsareid | |
2019 | Troll Solen | Magnus Teien Gundersen | |
2020 | ikke kjørt ? | ||
2021 | Force de Flandre | Vidar Hop |
(LØPET HAR HATT ULIKE NAVN OG ULIKE SPONSORER KNYTTET
TIL LØPET. B.L.A. DAGBLADET - ESSO RAMSTADSLETTA - YOKOHAMA
CLASSIC FM - RADIO 1`S GULLØP - TGN SPRINTEN)
1986 | Toriseira | Ulf Thoresen |
1987 | Alm Svarten | Ulf Thoresen |
1988 | Alm Svarten | Ulf Thoresen |
1989 | Braute | Jan Rune Gaustad |
1990 | Ilmin | Cato Antonsen |
1991 | Ilmin | Cato Antonsen |
1992 | Atom Vinter | Arve Gudbrand Blihovde |
1993 | Atom Vinter | Arve Gudbrand Blihovde |
1994 | Bork Rigel | Jomar Blekkan |
1995 | Verner | Jim Frick |
1996 | Polar Troll | Cato Antonsen |
1997 | Viesker | Kaarlo Ahokas |
1998 | Spang Best | Thor Borg |
1999 | Viesker | Kaarlo Ahokas |
2000 | Viesker | Kaarlo Ahokas |
2001 | Jærvsøfaks | Jan-Olov Persson |
2002 | Jærvsøfaks | Jan-Olov Persson |
2003 | Jærvsøfaks | Jan-Olov Persson |
2004 | Jærvsøfaks | Jan-Olov Persson |
2005 | Sarah Salama | Tapio Perttunen |
2006 | Jærvsøfaks | Jan-Olov Persson |
2007 | Moe Odin | Asbjørn Mehla |
2008 | Mørtvedt Jerkeld | Jim Frick |
2009 | Åsajerven | Tor Wollebæk |
2010 | Moe Brage | Dagfinn Aarum |
2011 | Hallsta Lotus | Ulf Ohlsson |
2012 | Hallsta Lotus | Ulf Ohlsson |
2013 | Tekno Odin | Øystein Tjomsland |
2014 | Gylden Balder | Kai Johansen |
2015 | Lome Brage | Per Oleg Midtfjeld |
2016 | Månprinsen AM | Gunnar Melander |
2017 | Månprinsen AM | Gunnar Melander |
2018 | Polara | Antti Tupamäki |
2019 | Odd Herakles | Adrian Solberg Akselsen |
2020 | Odd Herakles | Tom Erik Solberg |
2021 | Odd Herakles | Tom Erik Solberg |
1944 | Fin Wilson | E. Garberg |
1945 | Saint Protector | F. Ulven |
1946 | Tango Senator | T. Diskerud |
1947 | Dino Senator | T. Diskerud |
1948 | Sister Bulwark | S. Nordin |
1949 | Optimist | G. Nordin |
1950 | Lons Pet | F. Nilsen |
1951 | Eno Wilson | E. Garberg |
1952 | Khedive | J. Cedell |
1953 | Senator Champlain | S. Hansen |
1954 | Princess Spencer | P. Ulven |
1955 | Golden Master | K. Eriksen |
1956 | Leif Protector | P. Ulven |
1957 | Jens Protector | T. Diskerud |
1958 | Tampiko | G. Nordin |
1959 | Appalachian | K. Buer |
1960 | Puck Song | J. Espeseth |
1961 | Frøy | K. Askildt |
1962 | Iver Champo | T. Diskerud |
1963 | Prins Bulwark | K. Buer |
1964 | Emigrant | W. Kaiser-Hansen |
1965 | Senator Royal | G. Diskerud |
1966 | Ekko Lloyd | A. Sem |
1967 | Scott Protector | K. Buer |
1968 | Rolls Royal | G. Diskerud |
1969 | Train Bloc | B. Widell |
1970 | Prince Royal | K.E. Jahnsen |
1971 | Scott Protector | G. Eggen |
1972 | Davy Butch | O. Elfstrand |
1973 | Tim Cross | S.H. Johansson |
1974 | Star Martin | U. Thoresen |
1975 | Nick Scott | U. Swed |
1976 | Grande Frances | G. Eggen |
1977 | Grande Frances | U. Thoresen |
1978 | Madison Avenue | U. Swed |
1979 | Velin Kattegat | U. Thoresen |
1980 | Gay Frost | B. Rogell |
1981 | Jims Lucky Streak | J. Takter |
1982 | Toves Girl | B. Orre |
1983 | Speedy Magnus | O. Goop |
1984 | Shane T. Hanover | P. Henriksen |
1985 | Diva Lill | S.H. Johansson |
1986 | Davidia Hanover | J. Kontio |
1987 | Kramer Lyx | B. Rogell |
1988 | Beseiged | S. Nilsson |
1989 | Midnight Rocky | A. Järvinen |
1990 | Stanley Kosmos | U. Thoresen |
1991 | Gypsy Thief | D. Aarum |
1992 | Anders Crown | B. Lindstedt |
1993 | Copiad | E. Berglöf |
1994 | Ikke kjørt | |
1995 | Foot Bowl | S.H. Johansson |
1996 | Tap In | B. Lindstedt |
1997 | Ikke kjørt | |
1998 | Sugarcane Volo | H.P. Tholfsen |
1999 | Milo Windspiel | P.J. Strooper |
2000 | Caramba Kosmos | A. Hamre |
2001 | Ikke kjørt | |
2002 | Ikke kjørt | |
2003 | Ikke kjørt | |
2004 | Gazza Degato | T. Horpestad |
2005 | Jetstile | G.V. Gundersen |
2006 | Smooth Moves | A. Hamre |
2007 | Garland Kronos | L. Kolgjini |
2008 | Adrian Chip | R. Bergh |
2009 | Neo Holmsminde | S. Juul |
2010 | I Won`t Dance | L.A. Kolle |
2011 | Winmecredit | F. Hamre |
2012 | Broadway Legs | V. Hop |
2013 | Stelton | Jeppe Juel |
2014 | Tumble Dust | Bjørn Goop |
2015 | Buzz Mearas | A. Kolgjini |
2016 | Twister Bi | C. Eriksson |
2017 | Ferrari B.R. | P.O. Midtfjeld |
2018 | Vainqueur R.P. | U. Ohlsson |
2019 | Zarenne Fas | Rickard N. Skoglund |
2020 | Ecurie D. | F. Hamre |
2021 | Fire n`Fury | Mats E. Djuse |
1986 | Personia | Ulf Thoresen |
1987 | Nevele Duchess | Tonny G. Nilsson |
1988 | Lady | Jørn Laursen |
1989 | Mav Langkjær | Frank Marthinsen |
1991 | Corny Hoff | Benn Orre |
2000 | Protection | Atle Hamre |
2004 | Crianza | Steinar Hammersborg |
2005 | Alexia Ås | Asbjørn Mehla |
2006 | Andrea Swiss | Geir V. Gundersen |
2007 | Tigger | Olle Goop |
2008 | Moments Tail | Geir V. Gundersen |
2009 | Mystical Ann | Anders Svanstedt |
2010 | Spirit Of The Day | Tom Horpestad |
2011 | Merger Blue Chip | Per Oleg Midtfjeld |
2012 | Sanna Bob | Eirik Høitomt |
2013 | Global On Fire | Jonas Moberg |
2014 | Red Rose America | Eirik Høitomt |
2015 | Indoor Voices | Frode Hamre |
2016 | Treasure Kronos | C. Eriksson |
2017 | Bravivivicimo | Kai Widell |
2018 | Carna Senjei | Thomas Uhrberg |
2019 | Dusty Shadow | Jeppe Juel |
2020 | Lucky Queen Soa | Lars Anvar Kolle |
2021 | Miss Pepper | Bjørn Steine |
(ULIKE SPONSORNAVN HAR VÆRT KNYTTET TIL LØPET.
B.L.A. ISS OG BUNNPRIS, BiS MASKIN, NOKAS)
1998 | Bell Shadow | Birger Jørgensen |
1999 | Big Bike | Eirik Høitomt |
2000 | Mercury Hornline | Gunnar Eggen |
2001 | Handboy | Eirik Høitomt |
2002 | Steinlager | Per Oleg Midtfjeld |
2003 | Zachary Bris | Lars Anvar Kolle |
2004 | Artig G.T. | Olav Mikkelborg |
2005 | Sensational | Christian Lindhardt |
2006 | Un Capitano | Arnold Mollema |
2007 | Pompano | Gunnar Eggen |
2008 | Pine Princess L. | Björn Goop |
2009 | Light My Fire Bi | Hugo Langeweg jr. |
2010 | Ikke kjørt | |
2011 | Global Money | Hugo Langeweg jr. |
2012 | O`Brian | Erik Adielsson |
2013 | Sejr Gammelsbæk | Geir Mikkelsen |
2014 | Reve d`Amour | Torbjörn Jansson |
2015 | Staro Italy | Thomas Uhrberg |
2016 | Commander Nosto | Hans Chr. Holm |
2017 | Kick Off Classic | Kristian Malmin |
2018 | Norton Commander | Marc Elias |
2019 | Iglesias Boshoeve | Björn Goop |
2020 | ikke kjørt ? | |
2021 | Fantastic Design | Bo Westergaard |
1980 | Lins Royal R. | Gunnar Eggen |
Kila | Gunnar Diskerud | |
1981 | Betty L. | Frank Marthinsen |
Toddy | Martin Austevoll | |
1982 | Velin Kattegat | Ulf Thoresen |
Vintilla | Leif Kjøniksen | |
1983 | Mr. G.P. | Per M. Hvattum |
Toddy | Magnus Helland | |
1984 | Aid Nibble | Thor Borg |
Slogum Tron | Gunnar Eggen | |
1985 | Wall Street | Gunnar Eggen |
Pilmingutt | Ole Helgestad |
2017 | Deep Sea Dream | Tom Erik Solberg |
2018 | Global Trustworthy | Jorma Kontio |
2019 | Gigant Invalley | Gunnar Austevoll |
2020 | Bill`s Man | Frode Hamre |
2021 | Ble du Gers | Per Oleg Midtfjeld |
1982 | Heinen | Asbjørn Mehla |
1983 | Toriseira | Tore H. Larsen |
1984 | Norheim Siljar | Gunnar Eggen |
1985 | Lita | Alf Ulven |
1986 | Aaby John | Gunnar Eggen |
1987 | Vassli Jahn | Gunnar Eggen |
1988 | Kittson | Roar Walsøe |
1989 | Unnder | Vidar Hop |
1990 | Jettetor | Trond Skauen |
1991 | Sølvjahn | Bjørn Garberg |
1992 | Helmin Rigel | Dagfinn Aarum |
1993 | Kos Knekten | Frode Fladen |
1994 | Ruskelispretten | Kjetil Roe |
1995 | Snertnic | Frode Fladen |
1996 | Pronto | Cato Antonsen |
1997 | Pronto | Cato Antonsen |
1998 | Bork Rigel | Jomar Blekkan |
1999 | Klaastad Ulv | Hans Petter Tholfsen |
2000 | Åvik Brakar | Tor Wollebæk |
2001 | Lauvin | Gunnar Austevoll |
2002 | Trollfager | Jon-Olov Persson |
2003 | Fredli Balder | Andrè H. Stensen |
2004 | Sesmar | Øystein Tjomsland |
2005 | Gransbrun | Vidar Hop |
2006 | Bles Høvding | Cato Antonsen |
2007 | Mørtvedt Jerkeld | Jim Frick |
2008 | Tangen Scott | Vidar Hop |
2009 | Innstilt | |
2010 | Vesle Sjur | Vidar Hop |
2011 | Fetter`n T.G. | Geir Vegard Gundersen |
2012 | Fetter`n T.G. | Geir Vegard Gundersen |
2013 | Briskeby Rauen | Olav Mikkelborg |
2014 | Bokli Vind | Geir Flåten |
2015 | Tin Balder | Vidar Hop |
2016 | Tekno Jerken | Erlend Rennesvik |
2017 | Tekno Jerken | Erlend Rennesvik |
2018 | Søndre Jerkeld | Pål Buer |
2019 | Horgen Lynet | Kristian Malmin |
2020 | Frier Birk | Anette Frønes |
2021 | Todin | Vidar Hop |
1964 | Harpun | Tarald Bjanes |
1965 | ? | |
1966 | Spiko | Per Henriksen |
1967 | Bestlinda | Sverre Skjønberg |
1968 | Aabyvinna | John Torp |
1969 | Jahn Piril | Karsten Buer |
1970 | Ikke kjørt | |
1971 | Borgano | Rolf Mortensen |
1972 | Merli Gubben | Brede Killingmo |
1973 | Klang | Brede Killingmo |
1974 | Thea | Frank Marthinsen |
1975 | Klang | Brede Killingmo |
1976 | Frøyvar | Ulf Thoresen |
1977 | Pål Best | Brede Killingmo |
1978 | Vintilla | Leif Kjøniksen |
Svintor (to vinnere) | Frank Marthinsen | |
1979 | Vintilla | Leif Kjøniksen |
1980 | Vekseli | P. Savolainen |
1981 | Vintilla | Leif Kjøniksen |
1927 | Lord | P. Haneborg |
1928 | Prins Custer | M. Botslangen |
1929 | Ikke kjørt | |
1930 | Ikke kjørt | |
1931 | Ikke kjørt | |
1932 | Finvarra | J. Widding |
1933 | Ikke kjørt | |
1934 | Gerd Eno | J. Espeseth |
1935 | Mary McElwyn | E. Garberg |
1936 | Bronx | L. Haslie |
1937 | Oxan | M. Botslangen |
1938 | Ikke kjørt | |
1939 | Fantast | K. Eriksen |
1940 | Nivea | K. Ulven |
1941 | Saint Protector | K. Ulven |
1942 | Pet McElwyn | M. Botslangen |
1943 | Fantazya | G. Bratberg |
1944 | Fin Wilson | E. Garberg |
1945 | Tango Senator | H. Marthinsen |
1946 | The King | K. Buer |
1947 | Odd Druien | Ø. Buer |
1948 | Martin Senator | G. Bratberg |
1949 | Oxan To | K. Eriksen |
1950 | Laurel Ford | J. Espeseth |
1951 | Fantazya Boy | Y. Olsen |
1952 | Lutz Preacher | O. Dahl |
1953 | Star Axworthy | K. Buer |
1954 | Britt Champlain | T. Diskerud |
1955 | Ikke kjørt | |
1956 | Belle Champlain | K. Rastad |
1957 | Appalachian | J. Espeseth |
1958 | Ikke kjørt | |
1959 | Rei Junior | O. Østby |
1960 | Ikke kjørt | |
1961 | Ikke kjørt | |
1962 | Prins Bulwark | K. Buer |
1963 | Turi Champo | K. Buer |
1964 | Ikke kjørt | |
1965 | Gallant Victory | K. Buer |
1966 | Ikke kjørt | |
1967 | Lloyd Protector | K. Buer |
1968 | Lloyd Protector | K. Buer |
1969 | Ikke kjørt | |
1970 | Ikke kjørt | |
1971 | Ikke kjørt | |
1972 | Scott Protector | K. Buer |
1973 | Miss Prima Pride | F. Marthinsen |
1974 | Nibs Boy | L. Kjøniksen |
1975 | Rodnikij | A. Dybdahl |
1976 | Royal Bulwark | U. Thoresen |
1977 | Rosalind | U. Thoresen |
1978 | Queen Guvijo | T.H. Larsen |
1979 | Super Hero | G. Eggen |
1980 | Earthas Spin | G. Eggen |
1981 | Stella Stord | G. Eggen |
1982 | New Scott | T.H. Larsen |
1983 | Hot Manning | F. Fladen |
1984 | Clean Robber | B. Orre |
1985 | Superpedro | P. Ulven |
1986 | Rex Rodney | K. Håkonsen |
1987 | Lord Roy F. | A. Mehla |
1988 | Lord Roy F. | A. Hamre |
1989 | Super News | A. Mehla |
1990 | Spit Superstar | J. Risa |
1991 | Shan Rags | N.P. Brækken |
1992 | King Of The Sea | A. Hamre |
1993 | Off Road | A. Mehla |
1994 | Bicycle | D. Aarum |
1995 | Daylight B.C. | T. Skauen |
1996 | Limestone Hawaii | G.K. Stenberg |
1997 | Hart Victor | F. Fladen |
1998 | Katinka Sund | G. Eggen |
1999 | Blue Fighter | O. Mikkelborg |
2000 | Button Down | A. Hamre |
2001 | Caramba Kosmos | A. Hamre |
2002 | Delice Classic | J.H. Undem |
2003 | Aron Nosto | O. Mikkelborg |
2004 | K.L.M. Lavec | H.C. Holm |
2005 | T.B. Winner | E. Høitomt |
2006 | Dalshan As | Å. Tengsareid |
2007 | Lill Adolf | P.O. Midtfjeld |
2008 | Junior Vang | B. Westergård |
2009 | Gentle Tilly | T.E. Solberg |
2010 | Yarrah Boko | K. Johansen |
2011 | Yarrah Boko | K. Johansen |
2012 | M.T. Big Business | E. Høitomt |
2013 | Mr. X.F. Royal | L.A. Kolle |
2014 | Winmecredit | F. Hamre |
2015 | Support Justice | G.V. Gundersen |
2016 | Special Envoy | E. Høitomt |
2017 | Pingus Vang | Å. Tengsareid |
2018 | Montdore | G. Austevoll |
2019 | Patent Leather | F. Hamre |
2020 | Pebbe Simoni | B. Steine |
2021 | Stoletheshow | F. Hamre |
1973 | Mr. Tribal | Ulf Thoresen |
1974 | Jerka | ? |
1975 | Scott Chapir | Per Henriksen |
1976 | Knaust | ? |
1977 | Roy Garcia | ? |
1978 | Essiprinsen | ? |
1979 | New Scott | ? |
1980 | Prins Ingmar | ? |
CHAMPION GULL-LØPET
2005 | Maurstad Brun | Cato Antonsen | |
2006 | Ognøy Sjefen | Rune Wiig | |
2007 | Lannem Jerven | Geir Vegard Gundersen | |
2008 | Kansas Speed | Asbjørn Mehla | |
2009 | License Plate | Jeppe Juel | |
2010 | Kendrick`s Victory | Thor Borg | |
2011 | Acolyte Hanover | Frode Hamre | |
2012 | Mr. Fox Trot | Per Oleg Midtfjeld | |
2013 | View Love | Herman R. Tvedt | |
2014 | G.M. Fairytale | Bo Westergaard | |
2015 | Say That Again | Bjørn Goop | |
2016 | Amazing Star | Lars Anvar Kolle | |
2017 | Da Pepperboy | Peter Inves | |
2018 | Boris | Jeppe Juel | |
2019 | Ike Schermer | Rick Ebbinge |
(KJØRES LØRDAGEN UNDER OSLO GRAND PRIX HELGEN)
AWARN SECURITYS STAYERLØP
1987 | Gabriel Spin | Ulf Thoresen |
1988 | Wall Street | Vidar Hop |
1989 | Finito Lloyd | Anders Lindqvist |
1990 | Ideal Quickque A. | Atle Hamre |
1991 | Roger Kick | Steen Juul |
1992 | Dick Trot | Johnny Takter |
1993 | Marko Hedevang | Tore H. Larsen |
1994 | Atas Hero L. | Olle Goop |
1995 | Solo Stensbæk | Atle Hamre |
1996 | Atas Hero L. | Olle Goop |
1997 | Spring Gate | Olle Goop |
1998 | Aske Pan | Steen Juul |
1999 | Hamys Boy | Trond Skauen |
2000 | Cashprovider L. | Olav Mikkelborg |
2001 | Ciccolo Brunvang | Seppo Kukkonen |
2002 | Global Chance | Per Johansen |
2003 | Equator Damhus | Knud Mønster |
2004 | Staro Sammet | Knud Mønster |
2005 | Zoccer Wadd | Åke Svanstedt |
2006 | Simb Soldier | Erik Berglöf |
2007 | Dalshan As | Åsbjørn Tengsareid |
2008 | Milord De Melleray | Tony Le Beller |
2009 | Honey Love Victory | Knud Mønster |
2010 | Yarrah Boko | Kai Johansen |
2011 | Racerstina | Jorma Kontio |
2012 | Icare De Bois | Christophe Martens |
2013 | Bill Stardust | Hugo Langeweg jr. |
2014 | Rooibos | Björn Goop |
2015 | Mellby Viking | Jorma Kontio |
2016 | Glen Ord Superb | Geir Vegard Gundersen |
2017 | Titanium Gar | Hugo Langeweg jr. |
2018 | Tuxedo Bi | Rick Ebbinge |
2019 | Captain Morgan | Åsbjørn Tengsareid |
2020 | Tessy d`Ete | Tom Erik Solberg |
2021 | Kick Off Classic | Kristian Malmin |
DNT`S AUKSJONSLØP - SUPPORT JUSTICE`S ÆRESLØP
(FORBEHOLT HESTER SOM ER SOLGT PÅ KLASSELØPSAUKSJONEN)
2011 | Viking Frecel | Vidar Hop |
2012 | Thai Broadway | Gunnar Austevoll |
2013 | Shocking Icon | Jomar Blekkan |
2014 | Ican Youcan | Herman R. Tvedt |
2015 | Brandy | Anders Jahre |
2016 | Phantasm Soa | Jørn Morten Kvikstad |
2017 | Black Talisman | Magnus Teien Gundersen |
2018 | Royal Muscle | Frode hamre |
2019 | Deep Sea Candy | Svein Ove Wassberg |
2020 | Supercute | Bjørn Goop |
2021 | Dandelion Bonanza | Eirik Høitomt |
1977 | Aion | Thor Borg |
Frøyvar | Ulf Thoresen | |
1978 | Top Elfie | Hans Petter Tholfsen |
Vintilla | Leif Kjøniksen | |
1979 | Velin Kattegat | Ulf Thoresen |
Vintilla | Leif Kjøniksen | |
1980 | King Cannes | Ulf Thoresen |
Kila | Gunnar Diskerud | |
1981 | Clean Robber | Leif Kjøniksen |
Pål Best | Gunnar Diskerud | |
1982 | Arin Laud | Per Ulven |
Vintilla | Leif Kjøniksen |
1986 | Matinè | Johnny Takter | |
1987 | Super Play | Tommy Magnusson | |
1988 | Junior Lobell | Sören Nordberg | |
1989 | Huggie Hanover | Jørn Morten Kvikstad | |
1990 | Somollison | Stig H. Johansson | |
1991 | Laser Almahurst | Atle Hamre | |
1992 | Nealy Lobell | Johnny Takter | |
1993 | Prince Mystic | Atle Hamre | |
1994 | Lemoyne Square | Jim Frick | |
1995 | Quick Jison | Stig H. Johansson | |
1996 | Bicycle | Dagfinn Aarum | |
1997 | Foot Bowl | Bernt Lindstedt | |
1998 | The Bad | Jan Halberg | |
1999 | Giant Touchdown | Olle Goop | |
2000 | Frisky Frazer | Axel Jacobsen | |
2001 | Mastery | Stig H. Johansson | |
2002 | Pickaflick | Wilhelm Paal | |
2003 | Millmaker | Lars Anvar Kolle | |
2004 | Kart De Baudrairie | Jean Michel Bazire | |
2005 | Cold Hard Wind | Jorma Kontio | |
2006 | Vamos | Lutfi Kolgjini | |
2007 | Torvald Palema | Åke Svanstedt | |
2008 | Makhtoub Jet | Björn Goop | |
2009 | Global Investment | Björn Goop | |
2010 | Garland Kronos | Lutfi Kolgjini | |
2011 | Local Conch | Flemming Jensen | |
2012 | Classic Grand Cru | Björn Goop | |
2013 | B.W.L. Champion | Björn Goop | |
2014 | Repay Merci | Knud Mønster | |
2015 | Repay Merci | Knud Mønster | |
2016 | Rod Stewart | Bjørn Goop | |
2017 | Turno Di Azzurra | Ørjan Kihlström | |
2018 | Coquin Bebe | Jorma Kontio | |
2019 | Gigant Invalley | Gunnar Austevoll |
EXCLUSIVE DESIGNS LØP
(KJØRES LØRDAGEN UNDER GRAND PRIX-HELGEN)
1998 | Katinka Sund | Gunnar Eggen | |
1999 | Gator Trout | Hans Petter Tholfsen | |
2000 | Novateur | Erik Berglöf | |
2001 | No Shadow | Tone Mari Holtung | |
2002 | Foreign Affair | Zandra Widen | |
2003 | Lex Anderen | Ulrika Stenman | |
2004 | Armbro Plush | Tor Wollebæk | |
2005 | Grace Hjordal | Knud Mønster | |
2006 | Brave Man | Rune Wiig | |
2007 | French Design | Hans Petter Tholfsen | |
2008 | Thai Tanium | Vidar Hop | |
2009 | Fine Carre | Tom Erik Solberg | |
2010 | I`m Simonis Molar | Bo Westergaard | |
2011 | Beat The Tag | Glenn Kramer Stenberg | |
2012 | Lorne Elijon Gatling | Ole Johan Østre | |
2013 | Onion F.H. | Eirik Høitomt | |
2014 | Sejr Gammelsbæk | Geir Mikkelsen | |
2015 | Bear Dancer | Carl Johan Jepson | |
2016 | Bruno di Quattro | Frode Hamre | |
2017 | Heartbreaker | Bjørn Goop | |
2018 | Othello Victory | Peter Ingves | |
2019 | Hickothepooh | Vidar Hop | |
2020 | ikke kjørt | ||
2021 | Vetle Petter | Arnt-Sverre Røren |
1987 | Komtesse June | Egil Flenes | |
1988 | Moment Of Magic | Ulf Thoresen | |
1989 | Super Dulcinea | Asbjørn Mehla | |
1990 | Glad Suit | Dagfinn Aarum | |
1991 | Working Gal | Stig H. Johansson | |
1992 | Lass Britt | Stig H. Johansson | |
1993 | Royaling | Tommy Hannè | |
1994 | Lido Royal | Frode Fladen | |
1995 | Handbag | Örjan Kihlstrôm | |
1996 | Lamitech Dancing | Stig H. Johansson | |
1997 | Speedy Flicka | Jorma Kontio | |
1998 | Kelsea Boko | Hugo W. Langeweg | |
1999 | Box Trot | Gunnar Eggen | |
2000 | Exquisite Lady | Tapio Perttunen | |
2001 | Dream Valley OM | Berndt Lindstedt | |
2002 | Yatzy Brodda | Jorma Kontio | |
2003 | Pine Dust | Örjan Kihlström | |
2004 | Mazarina | Jorma Kontio | |
2005 | Camilla Highness | Thomas Uhrberg | |
2006 | Nouvelle Aventure | Erik Adielsson | |
2007 | Oaklea Omega | Björn Goop | |
2008 | Tigger | Björn Goop | |
2009 | Bobtail | Erik Adielsson | |
2010 | Annicka | Jørgen Westholm | |
2011 | Marielles | Christophe Martens | |
2012 | Nalda Nof | Eric Raffin | |
2013 | Princess Grif | Matthieu Abrivard | |
2014 | Canaka B.F. | Ulf Ohlsson | |
2015 | Fleetfoot Hanover | Peter Untersteiner | |
2016 | Playing Tua | Thomas Uhrberg | |
2017 | Shadow Gar | Erik Adielsson | |
2018 | Firewire | Kaj Widell | |
2019 | Gina Schermer | Rick Ebbinge | |
2020 | ikke kjørt | ||
2021 | Ilenna Bonanza | Per Oleg Midtfjeld |
FLAATA EIENDOM AS 3-ÅRSELITE
1975 | Knive`s Ekko | Ulf Thoresen |
1976 | President Limit | ? |
1977 | Linus Star | ? |
1978 | Bonnie Lassie | ? |
1979 | Mr. Lloyd | ? |
1990 | Hypersonic | Hans Petter Tholfsen |
1991 | Annapolis | Rune Wiig |
1992 | Prakastian | Reidun Bøhn |
1993 | Lamitech Quality | Atle Hamre |
1994 | Tamin Sandy | Bjørn Garberg |
1995 | Foot Bowl | Berndt Lindstedt |
1996 | Monster Of Speed | Olle Goop |
1997 | Edu`s Speedy | Sami Sandberg |
1998 | Atas Nice Star L. | Per Lennartsson |
1999 | Milo Windspiel | Peter J. Strooper |
2000 | Americanese | Thor Borg |
2001 | Seth Bowl | Torbjörn Jansson |
2002 | Tad The Devil | Stig H. Johansson |
2003 | Likely Lad | Thor Borg |
2004 | Gazza Degato | Tom Horpestad |
2005 | Madison Hall | Jyrki Tammimetsae |
2006 | Fairbank Gi | Guiseppe Maisto |
2007 | Going Kronos | Lutfi Kolgjini |
2008 | Shorthanded Goal | Mauri Jaara |
2009 | Royale De Crepon | Dominiek Locqueneux |
2010 | I Won`t Dance | Erik Adielsson |
2011 | Orecchietti | Ørjan Kihlström |
2012 | Oasis Bi | Johnny Takter |
2013 | Barracuda River | Erik Adielsson |
2014 | Rue du Bac | Roberto Andreghetti |
2015 | Billie de Montfort | Eric Raffin |
2016 | Cruzado Dela Noche | Bjørn Goop |
2017 | Phantasm Soa | Bjørn Goop |
2018 | Giveitgasandgo | Erik Adielsson |
2019 | Mister F. Daag | Robin Bakker |
1986 | Habib | U. Thoresen |
1987 | Rex Rodney | K. Håkonsen |
1988 | Utah Bulwark | I. Malmgren |
1989 | Ikke kjørt | |
1990 | Super News | A. Mehla |
1991 | Rebur | F. Fladen |
1992 | Park Avenue Kathy | G.E. Johansson |
1993 | Super Nick | T. Skauen |
1994 | Song Lark | D. Aarum |
1995 | Playmate | F. Fladen |
1996 | Super Dancer | D. Aarum |
1903 | Krasotka B. | M.O. Fodstad |
1904 | Ikke kjørt | |
1905 | Ikke kjørt | |
1906 | Ikke kjørt | |
1907 | Jakson | O. Melby |
1908 | Olympia II | C. Clausen |
1909 | Grane | T. Lier |
1910 | Lydia | P. Aabel |
1911 | Lunda | E. Waagaard |
1912 | Glavari | L. Spørck |
1913 | Geira | J.H. Svee |
1914 | Liv | H. Nyseth |
1915 | Texas | A.E. Buer |
1916 | Rivalen | A. Gjølberg |
1917 | Kaplyst | A.E. Buer |
1918 | Ikke kjørt | |
1919 | Varg | L. Sem |
1920 | Texen | A.E. Buer |
1921 | Raddi | J. Koret |
1922 | Solveig | A. Brandsrud |
1923 | Normine | O. Ruud |
1924 | Guri | H. Øje |
1925 | Begna | O.G. Waagaard |
1926 | Skarpin | L. Johansen |
1927 | Ikke kjørt | |
1928 | Trøndergutten | F. Ulven |
1929 | Bolla | M. Botslangen |
1930 | Jensine | J. Galby |
1931 | Viga | A. Fuhre |
1932 | Møyfrid | O. Røstad |
1933 | Voje Kari | H. Hasle |
1934 | Donnagubben | G.G. Borstad |
1935 | Veslekvikk | L. Haslie |
1936 | Hetta | Th. Gjølstad |
1937 | Don Gyller | G.G. Borstad |
1938 | Elyn | J. Ødegård |
1939 | Borgunn | N. Buer |
1940 | Donnaprinsen | H. Hasle |
1941 | Donna Gyller | L. Haslie |
1942 | Libella | H. Hasle |
1943 | Heika | L.O. Tørseth |
1944 | Pjokkina | T. Diskerud |
1945 | Vinter | H. Landsverk |
1946 | Ansigutten | T. Diskerud |
1947 | Marmon | E. Garberg |
1948 | Pamin | E. Garberg |
1949 | Rivanda | N. Buer |
1950 | Grans Terna | N. Buer |
1951 | Spikla | L. Gjersøyen |
1952 | Tore Jonsok | T. Diskerud |
1953 | Snåpen | G. Lium |
1954 | Sanda | K. Buer |
1955 | Dally Bausen | K. Solberg |
1956 | Spenter | T. Diskerud |
1957 | Tordenfly | K. Buer |
1958 | Schuvarda | K. Dale |
1959 | Kapp | K. Buer |
1960 | Spentina | G.E. Bøhren |
1961 | Nilen | R. Olsen |
1962 | Tordenlyn | K. Buer |
1963 | Gulle | K. Buer |
1964 | Sjur | K. Dale |
1965 | Marinus | J. Schou |
1966 | Bestmin | T. Diskerud |
1967 | Norm | Trygve Dybdahl |
1968 | Lyn Ståle | P. Ulven |
1969 | Nic | T. Borstad |
1970 | Frigge | H.P. Tholfsen |
1971 | Ulver | O. Østby |
1972 | Thomar | G. Diskerud |
1973 | Wenche Sjur | U. Thoresen |
1974 | Pilmin | O. Helgestad |
1975 | Sirkeline | C. Wollebæk |
1976 | Remi | U. Thoresen |
1977 | Kipmin | C. Wollebæk |
1978 | Stjernelydia | C. Wollebæk |
1979 | Norheim Piril | K.E. Jahnsen |
1980 | Regon | T.H. Larsen |
1981 | Gamindi | T.H. Larsen |
1982 | Kinge Balder | G. Diskerud |
1983 | Pål Lunar | B. Killingmo |
1984 | Gyda | H.P. Tholfsen |
1985 | Glup | O.L. Engen |
1986 | Lund Jerker | G. Eggen |
1987 | Lund Blessa | U. Thoresen |
1988 | Fjeldar | H.P. Tholfsen |
1989 | Atom Vinter | A.G. Blihovde |
1990 | Piril Friggen | R. Gjølberg |
1991 | Lygna Fina | V. Hop |
1992 | Bork Rigel | J. Blekkan |
1993 | Polar Troll | C. Antonsen |
1994 | Leik Kvik | H.P. Tholfsen |
1995 | Spang Best | T. Wollebæk |
1996 | Lykke Gutten | E. Killingmo |
1997 | Frøyding | E. Killingmo |
1998 | Sindy Vinter | O.A. Sagholen |
1999 | Lome Elden | V. Hop |
2000 | Kjøstad Jo | J. Blekkan |
2001 | Moe Odin | A. Mehla |
2002 | Alm Rau Jo | J. Blekkan |
2003 | Storm Jo | J. Blekkan |
2004 | Lome Kongen | T. Borg |
2005 | Alm Viktor | R. Wiig |
2006 | Moe Brage | A. Mehla |
2007 | Raikkonen | T. Borg |
2008 | Gonagas | D. Aarum |
2009 | Bork Odin | T.E. Solberg |
2010 | Horgen Tore | J.R. Mjølnerød |
2011 | Dotterud Teddy | T.E. Solberg |
2012 | ||
Tekno Odin | Ø. Tjomsland | |
2013 | Timian Scott | V. Hop |
2014 | Lannem Silje | T. Wollebæk |
2015 | Smedheim Solan | G.V. Gundersen |
2016 | Kleppe Fanden | K. Djøseland |
2017 | G. Jerken | O.G. Gudmestad |
2018 | Tekno Eld | U. Ohlsson |
2019 | Tangen Trygg | J.R. Mjølnerød |
2020 | ikke kjørt på grunn av | |
Covid-19 | ||
2021 | Tangen Bork | Tom Erik Solberg |
(kjørt på Sørlandets Travpark grunnet Covid-19) |
1982 | Kitchi Saga | Frank Marthinsen | |
Torvara | Ulf Thoresen | ||
1983 | Mamie`s Georgia | Gunnar Eggen | |
Gjølmes Trojah | Leif Taknes | ||
1984 | Mia Marshall | Petter Glittum | |
Gjølmes Trolla | Bjørn Garberg | ||
1985 | Speedy Bates | Tore H. Larsen | |
Willstjerna | Knut Endre Lie | ||
1986 | Nette Tibur | Asbjørn Mehla | |
Hendina | Asbjørn Mehla | ||
1987 | Spit Starlight | Hans Petter Tholfsen | |
Lund Blessa | Hans Petter Tholfsen | ||
1988 | Spenda Bones | Rune Wiig | |
Bea | Knut Endre Lie | ||
1989 | Noble Day | Gunnar Eggen | |
Bolblesa | Trond Skauen | ||
1990 | Zoot Spin | Boye Ølstøren | |
Mørtvedt Jerkila | Jørn Harald Bakkeli | ||
1991 | Terra Tee | Dagfinn Aarum | |
Lygna Fina | Vidar Hop | ||
1992 | Winnie Laylock | Dagfinn Aarum | |
Bjørna | Bjørn Garberg | ||
1993 | Lafayette | Steinar Hammersborg | |
Perle Terna | Cato Antonsen | ||
1994 | Alcaphi | Thor Borg | |
Kalma | Terje Borstad | ||
1995 | White Hart Lane | Steinar Hammersborg | |
Slogum Il | Dagfinn Aarum | ||
1996 | Superina Land | Steinar Holm | |
Golde | John Torp | ||
1997 | News From Heaven | Trond Skauen | |
Uldina | Øyvind Austevoll | ||
1998 | Super Dart | Asbjørn Mehla | |
Voje Lykka | Asbjørn Mehla | ||
1999 | Glad Palema T. | Asbjørn Mehla | |
Frøen Pila | Pål Sem | ||
2000 | Marchie Scot | Gunnar Eggen | |
Snerttina | Asbjørn Mehla | ||
2001 | Delicious Rhythm | Lars Anvar Kolle | |
Dolly Stjerna | Tor Wollebæk | ||
2002 | Rita Tomali | Eirik Høitomt | |
Trø Nanna | Gunnar Eggen | ||
2003 | Lindy Tibur | Geir V. Gundersen | |
Millenia | Odd Arne Sagholen | ||
2004 | Due Diligence | Olav Mikkelborg | |
Horgen Sjura | Cato Antonsen | ||
2005 | U.S. Francesca | Lars Anvar Kolle | |
Gyldne Tider | Tom Erik Solberg | ||
2006 | Olganina | Vidar Hop | |
Engesve Bella | Leif Witasp | ||
2007 | Linderchip G.T. | Frode Hamre | |
Lome Rigla | Vidar Hop | ||
2008 | Qtee | Vidar Hop | |
Førlands Trolla | Geir V. Gundersen | ||
2009 | Sweet Case | Thor Borg | |
Åsajenta | Tor Wollebæk | ||
2010 | Rita Sensation | Bjørn Goop | |
Eldsiri | Ulf Ohlsson | ||
2011 | Carte Blanche | Bo Westergaard | |
Haugestad Opera | Andre H. Stensen | ||
2012 | My Happiness E.P. | Bo Westergaard | |
Grude Jenta | Øystein Tjomsland | ||
2013 | Chocolatique | Gunnar Austevoll | |
Wik Ida | Vidar Hop | ||
2014 | Claudia B.R. | Bjørn Goop | |
Vesle Frøken Støen | Thor Borg | ||
2015 | This Is It | Per Oleg Midtfjeld | |
Brenne Rødi | Jan Roar Mjølnerød | ||
2016 | Valla d`Estino | Eirik Høitomt | |
Solvik Faksa | Lars Anvar Kolle | ||
2017 | Madelen L.T.C. | Eirik Høitomt | |
Uggla i Mossen | Ørjan Kihlström | ||
2018 | Calina | Frode Hamre | |
Karmland Anna | Frode Hamre | ||
2019 | Hillary B.R. | Magnus Teien Gundersen | |
Dale Anne | Per Oleg Midtfjeld | ||
2020 | Lucky Queen Soa | Lars Anvar Kolle | |
2020 | Dronning Af Sola | Johan Kringeland Eriksen | |
2021 | Global Bred To Win | Magnus Teien Gundersen | |
2021 | Monster Merete | Olav Mikkelborg |
2000 | Eight Eleven L. | Trond Skauen |
Eld Mai | Asbjørn Mehla | |
2001 | Showmethemoney | Jørn Morten Kvikstad |
Lannem Mai | Tor Wollebæk | |
2002 | Masserarti | Atle Eggan |
Lannem Stjerna | Tor Wollebæk | |
2003 | Real Princess | Thor Borg |
Stjerne Tinka | Rune Wiig | |
2004 | Aquila | Trond Skauen |
Sima Frøya | Vidar Hop | |
2005 | Nong Lin | Lars Anvar Kolle |
Stuve My | Vidar Hop | |
2006 | Spenda M. Aud | Lars Anvar Kolle |
Lome Rigla | Vidar Hop | |
2007 | Eternal O. | Geir V. Gundersen |
Finspika | Lars Anvar Kolle | |
2008 | Sweet Case | Thor Borg |
Faste Lundi | Jomar Blekkan | |
2009 | Delicious Queen | Gunnar Austevoll |
Eldsiri | Hans Petter Tholfsen | |
2010 | H.M. Monocerus | Lars Anvar Kolle |
Stjernedrøm | Odd Arne Sagholen | |
2011 | Angelina B.R. | Bjørn Goop |
Søreng Spika | Kai Johansen | |
2012 | Dream Play | Lars Anvar Kolle |
Wik Ida | Vidar Hop | |
2013 | Glad Hall T. | Bjørn Garberg |
Åsrud Vilja | Eirik Høitomt | |
2014 | Masaya | Andre H. Stensen |
Brenne Rødi | Jan Roar Mjølnerød | |
2015 | Thai Goodwill | Magnus Teien Gundersen |
Tangen Jerkila | Gunnar Austevoll | |
2016 | Clementine FF | Åsbjørn Tengsareid |
Uggla i Mossen | Örjan Kihlström | |
2017 | Gluhwein | Hans Jørgen Eggen |
Karmland Anna | Frode Hamre | |
2018 | Hillary B.R. | Magnus Teien Gundersen |
Brenne Blesa | Øystein Tjomsland | |
2019 | Lady Ann | Erlend Rennesvik |
Stas Eldi | Per M. Hvattum | |
2020 | Jolene B.R. | Vidar Hop |
2020 | Føynland Anna | Tom Erik Solberg |
2021 | Thai Brooklyn | Nicklas Korfitsen |
2021 | Dunungen | Svein Ove Wassberg |
1985 | Grand Master | Tor Leiv Gudmestad | |
1986 | Koka | Bjørn Garberg | |
1987 | Moment Of Magic | Asbjørn Mehla | |
1988 | Juis | Bo William Takter | |
1989 | Speed Sailing | Axel Jacobsen | |
1990 | Incredible Crafts | Hennie J.W. Grifft | |
1991 | Mr. Cool | Axel Jacobsen | |
1992 | Lamitech Quality | Atle Hamre | |
1993 | Tamin Sandy | Bjørn Garberg | |
1994 | Lamitech Pride | Thor Borg | |
1995 | Sweetpike | Vidar Hop | |
1996 | Master Thoj | Lars Anvar Kolle | |
1997 | Arvells Tenant | Olle Goop | |
1998 | Lamitech Comanche | Atle Hamre | |
1999 | Kendrick Hanover | Thor Borg | |
2000 | Order By Mail | Lutfi Kolgjini | |
2001 | Tag The Devil | Atle Hamre | |
2002 | Norseville | Olav Mikkelborg | |
2003 | Panhandle Hall | Frode Hamre | |
2004 | Passionate Kemp | Markku Nieminen | |
2005 | Old Maid Hall | Pekka Korpi | |
2006 | Pro Shop | Frode Fladen | |
2007 | Santana Ås | Tom Horpestad | |
2008 | Pine Princess L. | Björn Goop | |
2009 | Sanawa | Dominiek Locqueneux | |
2010 | Eyesee | Hannu P. Korpi | |
2011 | Brad De Veluwe | Tuomas Korvenoja | |
2016 | MAS Archie | M. Forss |
1896 | Lonna | I.P. Slotnæs | |
1897 | Dua | M.O. Fodstad | |
1898 | Nancy | T. Rasch | |
1899 | Tom | N. Brekke | |
1900 | Granhild | H. Nordby | |
1901 | Hildur | G.H. Staurheim | |
1902 | Ikke kjørt | ||
1903 | Kim | C. Arvesen | |
1904 | Hårfager | K. Kirkås | |
1905 | Ikke kjørt | ||
1906 | Normand | O. Uttisrød | |
1907 | Lydia | P. Aabel | |
1908 | Lilly | T. Dahl | |
1909 | Lunda | E. Waagaard | |
1910 | Sokrates | A. Christiansen | |
1911 | Magnhild | N. Buckholm | |
1912 | Glavari | L. Spørck | |
1913 | Omer II | J. Bøhn | |
1914 | Gubben II | A. Gjølberg | |
1915 | Tora | A. Bondehagen | |
1916 | Texas | A.E. Buer | |
1917 | Tordenskjold I | J. Østenby | |
1918 | Ikke kjørt | ||
1919 | Lilli | J. Bøhn | |
1920 | Sussi | M. Sletner | |
1921 | Authen Sylfiden | P. Tveter | |
1922 | Fram | H. Thorbjørnrød | |
1923 | Omerdokken | M. Botslangen | |
1924 | Mona Lisa | S. Røken | |
1925 | Rugga | E. Eriksen | |
1926 | Tordenskjold II | J. Østenby | |
1927 | Ikke kjørt | ||
1928 | Salomon | E. Bjerke | |
1929 | Vera | L. Holmsen | |
1930 | Liljan | F. Ulven | |
1931 | Jensine | M. Botslangen | |
1932 | Boja | M. Botslangen | |
1933 | Elnora | H. Christiansen | |
1934 | Gelmin | E. Garberg | |
1935 | Ajaks | T. Halvorsrud | |
1936 | Skanke-Gilma | E. Garberg | |
1937 | Sonja Møy | P. Fladberg | |
1938 | Haugtussa | H. Gullerud | |
1939 | Molyn | E. Garberg | |
1940 | Toftegubben | N. Buer | |
1941 | Hetta | H. Christiansen | |
1942 | Aspiranta | K. Buer | |
1943 | Gisle | J. Ødegård | |
1944 | Donnaprinsen | H. Hasle | |
1945 | Toftesvarten | H. Christiansen | |
1946 | Bondegutten | N. Buer | |
1947 | Donna Gyller | L. Haslie | |
1948 | Fjellrosa | N. Buer | |
1949 | Pjokkina | K. Buer | |
1950 | Korrekta | E. Garberg jr. | |
1951 | Erika | E. Garberg | |
1952 | Grans Terna | T. Klæstad | |
1953 | Glennelyna | J. Bjerke | |
1954 | Molvin | T. Tholfsen | |
1955 | Steggbest | E. Schou | |
1956 | Urdsønn | K. Buer | |
1957 | Spryd | H. Klaastad | |
1958 | Spikla | K. Buer | |
1959 | Sylfidblesen | J. Cedell | |
1960 | Petter Tidemand | H. Holm | |
1961 | Drivblesa | L. Haslie | |
1962 | Vinvara | A. Ulven | |
1963 | Steggsula | M. Hamre | |
1964 | Spiko | K. Buer | |
1965 | Frk. Kari | A. Hop | |
1966 | Harpun | F. Marthinsen | |
1967 | Jahn Piril | K. Buer | |
1968 | Hallingkongen | A. Søndreli | |
1969 | Lapp Lars | L.K. Jahnsen | |
1970 | Rømersokka | I. Selbekk | |
1971 | Bestmin | I. Larsen | |
1972 | Sørbyblesen | F. Marthinsen | |
1973 | Klang | P. Ulven | |
Dale Gudbrand (dødt løp) | F. Marthinsen | ||
1974 | Dally Sjurson | A. Sem | |
1975 | Brage | J. Torp | |
1976 | Perle Jahn | B. Killingmo | |
1977 | Vintilla | L. Kjøniksen | |
1978 | Pål Best | B. Killingmo | |
1979 | Grim Sylfiden | T.H. Larsen | |
1980 | Kila | G. Diskerud | |
1981 | Korbest | H.P. Tholfsen | |
1982 | Regon | G. Eggen | |
1983 | Toddy | M. Helland | |
1984 | Galint | B. Orre | |
1985 | Slogum Tron | B. Orre | |
1986 | Braute | A. Mehla | |
1987 | Alm Svarten | U. Thoresen | |
1988 | Perle Troll | B. Ølstøren | |
1989 | Jettetor | G. Eggen | |
1990 | Pilmingutt | I. Hyllsjö | |
1991 | Storelan | D. Aarum | |
1992 | Atom Vinter | A.G. Blihovde | |
1993 | Bork Rigel | J. Blekkan | |
1994 | Buaas Stjerna | A. Mehla | |
1995 | Verner | J. Frick | |
1996 | Tyll Jahn | J.M. Sørmo | |
1997 | Høiby Kongen | F. Fladen | |
1998 | Spang Best | T. Borg | |
1999 | Spikeld | K. Håkonsen | |
2000 | Røder | J. Blekkan | |
2001 | Järvsöfaks | J.O. Persson | |
2002 | Moe Odin | A. Mehla | |
2003 | Nordgubben | K. Karlsson | |
2004 | Bokli Eld | L.A. Kolle | |
2005 | Gam Vinter | J. Blekkan | |
2006 | Mørtvedt Jerkeld | A. Mehla | |
2007 | Fakse | J.O. Persson | |
2008 | Moe Brage | A. Mehla | |
2009 | Tangen Scott | V. Hop | |
2010 | Åsajerven | T. Wollebæk | |
2011 | Bork Odin | T.E. Solberg | |
2012 | Amor Even | P.O. Midtfjeld | |
2013 | Faksen Jr. | J.O. Olsen | |
2014 | Tekno Odin | Ø. Tjomsland | |
2015 | Timian Scott | A.S. Akselsen | |
2016 | Månprinsen AM | G. Melander | |
2017 | Kleppe Slauren | K. Djøseland | |
2018 | Odd Herakles | A.S. Akselsen | |
2019 | Lome Brage | E. Rennesvik | |
2020 | ikke kjørt | ||
2021 | Månlykke A.M. | G. Melander |
1961 | Walter Belwin | P. Rakkestad |
1962 | Mirjano | K. Buer |
1963 | Royas Brumm | K. Buer |
1964 | Fari June | G. Diskerud |
1965 | Turi Virup | G. Diskerud |
1966 | Ohio | K. Torsnes |
1967 | ? | |
1968 | Karina Domas | T. Johansen |
1969 | King Ekeberg | K. Eriksen |
1970 | ? | |
1971 | Navs | F. Marthinsen |
1972 | Bonnie Will | F. Marthinsen |
1973 | Allan Scott | S.E. Kristiansen |
1974 | ? | |
1975 | Scott Champo | J. Torp |
1982 | Guy Time | A. Skirstad |
1983 | Ikke kjørt | |
1984 | Earls Carina | G. Eggen |
1985 | Racer Spin | G. Eggen |
1986 | Speedy Bowl | R. Bøhn |
1987 | Spinello P.P. | T. Wollebæk |
1988 | Bellina S. | D. Aarum |
1989 | Fahrenheit | D. Aarum |
1990 | Viva`s Bell | T. Borg |
1991 | Pyewacket | F. Marthinsen |
1992 | Tuuli Tee | D. Aarum |
1993 | Living Pride | T. Skauen |
1994 | Dixieland | G. Eggen |
1995 | Nice Alex | T. Borg |
1996 | Shanson | T. Borg |
1997 | Tian Chamir G. | F. Fladen |
1998 | Demilo Hawk | P.A. Erga |
1999 | Button Down | A. Hamre |
2000 | Constitution Act | E. Høitomt |
2001 | Lindermann G.T. | O. Mikkelborg |
2002 | Smasher Royal | G. Flåten |
2003 | Lamar | R. Wiig |
2004 | Lollis Tenth | G. Austevoll |
2005 | S.J.`s Gold | K. Malmin |
2006 | Lindys Elian | Å. Tengsareid |
2007 | Highway Hurricane | R. Wiig |
2008 | Giant Batman | G. Austevoll |
2009 | Baltic Dream | G.V. Gundersen |
2010 | Buvet | P.O. Midtfjeld |
2011 | Gary`s Coctail | H.C. Holm |
2012 | Redneck | Kai Johansen |
2013 | Creek`s Star | Simen Bremseth Jessen |
2014 | Luzifer | Tom Erik Solberg |
2015 | Quite Pepper | H.C. Holm |
2016 | Elite BR | G.V. Gundersen |
2017 | Fabian B.R. | G.V. Gundersen |
2018 | Patrimoni | Dag-Sveinung Dalen |
2019 | Dimoko Merci | Herman R. Tvedt |
2020 | Strong Pepper | Hans Chr. Holm |
2021 | Donato Frecel | Erlend Rennesvik |
1987 | Hammerich | Gunnar Eggen |
1988 | Mr. Super | Gunnar Eggen |
1989 | Mav Langkjær | Frank Marthinsen |
1990 | Ikke kjørt | |
1991 | Shug Lobell | Hans Petter Tholfsen |
1992 | Madam Vee | Dagfinn Aarum |
1993 | Prince Mystic | Atle Hamre |
1994 | Biffy`s Fling | Trond Skauen |
1995 | Bicycle | Dagfinn Aarum |
1996 | Shan Rags | Noralf Pallin Brækken |
1997 | Bella Coal | Asbjørn Mehla |
1998 | Sugarvision | Gunnar Eggen |
1999 | Storstadsbusen | Stig H. Johansson |
2000 | Demon Sid | Olle Goop |
2001 | Taktic Call | Hans Petter Tholfsen |
2002 | Tartar | Asbjørn Mehla |
2003 | Analyst Hanover | Frode Hamre |
2004 | Americanese | Geir Vegard Gundersen |
2005 | Pine Cam | Trond Skauen |
2006 | Hannibal K. | Lars Anvar Kolle |
2007 | Jetstile | Geir Vegard Gundersen |
2008 | Shamin | Asbjørn Mehla |
2009 | Playful | Geir Vegard Gundersen |
2010 | Global Limousine | Olle Goop |
2011 | Photo Bear | Bo Westergaard |
2012 | Onion F.H. | Tom Erik Solberg |
2013 | Purple Rain Dream | Carl Johan Jepson |
2014 | Underpaid Hanover | Bjørn Goop |
2015 | Chatain | Erlend Rennesvik |
2016 | Special Envoy | Eirik Høitomt |
2017 | Ikke kjørt | |
2018 | Kicking Classic | Kristian Malmin |
2019 | Madelen L.T.C. | Eirik Høitomt |
2020 | Code Bon | Magnus Teien Gundersen |
2021 | Park View | Eirik Høitomt |
JOKERSYSTEMETS MONTÈLØP
(KJØRES UNDER GRAND-PRIX HELGEN)
2008 | Queen Of My Heart | Liv Pedersen | |
2009 | Creek`s Superboy | Johanne U. Øveraasen | |
2010 | King Of My Heart | Liv Pedersen | |
2011 | King Kalist | Maria Hansen | |
2012 | Chambermaid | Malin Berås | |
2013 | Astral Projection | Siv Emilie Løvvold | |
2014 | Rapido | Siv Emilie Løvvold |
1978 | Miss Arabella | Nils Åge Østby |
1979 | King Cannes | Per Ulven |
1980 | Ace Metall | Hans Petter Tholfsen |
1981 | High Trick | Jan Risa |
1982 | Proprietæren | Berit Tveter Alm |
1983 | Johnson Lobell | Hans Petter Tholfsen |
1984 | Frances Guy | Tore Helge Larsen |
1985 | Damons Pride | Asbjørn Mehla |
1986 | Hej Flight | Frode Fladen |
1987 | Tailored Way | Ulf Thoresen |
1988 | Kika Hanover | Thor Borg |
1989 | Karate Chop | Asbjørn Mehla |
1990 | Maximillian | Dagfinn Aarum |
1991 | Prince Mystic | Atle Hamre |
1992 | Gypsy Thief | Gunnar Eggen |
1993 | Bicycle | Vidar Hop |
1994 | Lido Royal | Frode Fladen |
1995 | Tamin Sandy | Gunnar Eggen |
1996 | Limestone Hawaii | Glenn K. Stenberg |
1997 | Sugarvision | Gunnar Eggen |
1998 | Trond`s Mari | Per Ludvig Nilsen |
1999 | Gator Trout | Hans Petter Tholfsen |
2000 | Box Trot | Hans Petter Tholfsen |
2001 | Protection | Gunnar Austevoll |
2002 | Yankee Marathon | Andrè Henning Stensen |
2003 | Ikke kjørt | |
2004 | Millennium Play | Asbjørn Mehla |
2005 | Crianza | Steinar Hammersborg |
2006 | Just A Joy | Ove Wassberg |
2007 | Towanda | Hans Chr. Holm |
2008 | Tinita Love | Geir V. Gundersen |
2009 | Digital Charcoal | Åsbjørn Tengsareid |
2010 | Caddie Dream | Lars Anvar Kolle |
2011 | Spirit Of The Day | Tom Horpestad |
2012 | Patricia Hastrup | Odd Arne Sagholen |
2013 | Onice Axe | Adrian Kolgijni |
2014 | Winmecredit | Frode Hamre |
2015 | Tycoon Conway Hall | Steen Juul |
2016 | Nahar | Robert Bergh |
2017 | Lionel | Gøran Antonsen |
2018 | Donatomite | Frode Hamre |
2019 | Gretzky B.R. | Magnus Teien Gundersen |
2020 | Gogo Hall | Joakim Rasmussen |
2021 | Dream Builder | Frode Hamre |
1937 | Skanke Gilma | E. Garberg | |
1938 | Pet McElwyn | M. Botslangen | |
1939 | Ikke kjørt | ||
1940 | Molyn | E. Garberg | |
1940 | Marie McElwyn | H. Fjelddalen | |
1941 | Herlaug | J. Eng | |
1942 | Ikke kjørt | ||
1943 | Donna Gyller | L. Haslie | |
1943 | Stoneridge Beauty | Joh. Widding | |
1944 | Tango Senator | T. Diskerud | |
1945 | Bondegutten | N. Buer | |
1946 | Dino Senator | T. Diskerud | |
1947 | Pjokkina | K. Buer | |
1948 | Leik Volo | Th. Tholfsen | |
1949 | Baus Tryggsøn | T. Diskerud | |
1956 | Ikke kjørt | ||
1957 | Mr. Kinney | J. Espeseth | |
1958 | Steggbest | E. Schou | |
1959 | Ikke kjørt | ||
1960 | Peter McKinney | J. Espeseth | |
1961 | Dally Bausen | P. Rakkestad | |
1962 | Miss Judo | G. Diskerud | |
1963 | Pål Tidemand | J. Cedell | |
1964 | Earl Song | J. Espeseth | |
1965 | Vikarauen | O. Helgestad | |
1966 | Happy | O. Østby | |
1967 | Jerker | T. Borstad | |
1968 | Scott Protector | K. Buer | |
1969 | Jahn Piril | K. Buer | |
1970 | Albar | F. Marthinsen |
Nyeste kommentarer
25.10 | 17:50
24.10 | 16:23
29.03 | 11:43
Fantastisk side!
02.02 | 18:51
Fantastisk dyktig travkusk og jeg husker han best med sine bragder med Alm ...