Tidligere vinnere av ulike storløp i Nord Norge

Harstad Travpark er verdens nordligste totalisatorbane.

Banen ble bygget i 1995 og er 960m lang.

Harstad Travpark ligger i flotte omgivelser 5km utenfor Harstad sentrum.

Postadresse: Postboks 5544, 9496 Harstad
tlf.: 77 07 25 00
www.harstadtravpark.no

                  BODØ GRAND PRIX
                           (BODØ TRAVBANE)

1998   Pekka Yankee                              Leif Taknes
         Jahn Hamrar                                Atle Eggan
1999   Cherry Superb                             Svein Kurås
         Torden Knut                                Atle Solhus
2000   Peace Song                                 Tommy Trælnes
         Moshus Kongen                            Odd B. Ingebrigtsen
2001   Oh Ah Cantona                             Leif Taknes
         Polar Troll                                   Atle Solhus
2002   Piano Stork                                  Morten Carlsen
         Soløy Bruse                                  Leif Taknes
2003   Sally Royal                                    Leif Taknes
         Soløy Bruse                                  Morten Carlsen
2004   Bellson Extra                                Torbjørn Kristensen
         Gylden Perla                                Gunnar Austevoll
2005   Gleam Bar                                    Morten Carlsen
         Polar Front                                  Ole Johnsen
2006   Linnea`s Wonderboy                     Hans Chr. Holm
         Lykkemin                                     Ole Johnsen
2007   King Cosmos                                 Hans Chr. Holm
         Dagkapp                                      Dag Roar Nymoen
2008   J.R. Boy                                      Jomar Blekkan
         Ravn Jahn                                    Geir V. Gundersen
2009   Ågårds Dick                                  Cato Antonsen
         Millex                                         John Stillerud
2010   Ikke kjørt (ombygging av bane)
2011
2012   Face The Evil                               Morten Carlsen
2013   Muskelmann G.T.                          Hans Chr. Holm
2014   Muskelmann G.T.                          Hans Chr. Holm

             EGIL TRUDVANGS ÆRESLØP

2011   Vinter Mezzo                              Dag-Sveinung Dalen
2012   Vinnelykka                                  Vidar Schwabe
2013   Soløy Sandra                               Morten Carlsen
2014   Skjetnemie                                 Liss-Karin Sandvik
2015   Kodran                                       Eirik Høitomt
2016   Hongslo Gutten                           Eirik Høitomt

              GERHARD BERGS ÆRESLØP

2012   Blue On Line                               Hans Chr. Holm
2013   Thai Quickstep                            Knut Robin Dalsbotten
2014   Florican Plane                             Stian Pettersen
2015   Fill Joy Dream                              Bjørn Garberg
2016   Claudius F                                   J. Østman

              JOHN BUERS MINNESLØP 
     (LØPET ALTERNERER PÅ ULIKE BANER I NORD NORGE)         

1998   Lønsvollsvarten (Ha)                     Leif Taknes
1999   Torden Knut (Bo)                        Atle Solhus
2000   Lyn Tim (Tr)                               Gunnar Eggen
2001   Termitt (Ha)                               John Stillerud
2002   Oh Ah Cantona (Bo)                     Jomar Blekkan    
2003   Flåli Jonas (Ha)                           Jomar Blekkan
2004   Gylden Perla (Bo)                        Gunnar Austevoll
2005   Lundfrigg (Ha)                             John Stillerud
2006   Lykkemin (Bo)                             Ole Johnsen
2007   Rovijan (Ha)                                Jomar Blekkan
2008   Ravn Jahn (Ha)                            Geir V. Gundersen
2009   Moe Odin (Ha)                            Tor Wollebæk      
2010   Kjølstad Spik (Ha)                        Jens Nilsson  
2011   Millex (Bo)                                  John Stillerud      
2012   Gann Viking (Ha)                          Kenneth Brenden
2013   Voje Faks                                   Jomar Blekkan
2014   Ramstad Eld                                Morten Carlsen
2015   Føynland Kongen                         Geir Flåten
2016   Storm Odd                                  Eirik Høitomt       

          KJELL CARLSEN`S ÆRESLØP 
                            (BODØ TRAVBANE)

2007   Vesle Rappen                              Ole Johnsen
2008   Tidemand Riga                             Egil Sjåvoll
2009   Ryvita                                         Cato Antonsen
2010   Bruntespenter (HA)                     John Stillerud
2011   Bjørkekvikk                                 Atle Solhus
2012   Scott Odin                                 Dag Sveinung Dalen
2013   Scott Odin                                 Jan Martin Bjerring
2014   Røyns Nora                                 Dag Sveinung Dalen




              LARS HOLTE`S MINNELØP  
                            (HARSTAD TRAVPARK)

2008   Face The Evil                              John Østmann
2009   Face The Enemy                          Morten Carlsen
2010   Muskelmann G.T.                         Gry Kanstad
2011   Last Speed Laday                         Hans Chr. Holm
2012   B.W.L. Power                              Petri Korpela
2013   Order By Viking                           Jomar Blekkan
2014   Big Brown                                   Stine Marlen Bendiksen
2015   Claudius F                                   J. Østman
2016   Party Boat Hanover                      R. Nilsson

          NORDLYSET - DNT`S 4-ÅRSSERIE

2001   Alexis Smoke                               Magne Olsen
         Granrem Rappen                          Atle Eggan
2002   Victory Lane                               Boye Ølstøren
         Mediaas Bjønn                             Boye Ølstøren
2003   Falcon`s Guy                               Tom-Christer Nygård
         Husby Kvikken                             Atle Eggan
2004   Prime Crop                                 Jomar Blekkan
         Jåra Frøkna                                Jack Lothe
2005   Cherry Lee Romer                       Dag-Roar Nymoen
         Fjellvær Gutten                           Jomar Blekkan
2006   Cherry Plane                               Dag-Roar Nymoen
         Høyspent                                    Leif Taknes
2007   Dancing Flame                             John Stillerud
         Frk. Daniella                                Arild Berås
2008   Vik Kongen                                  Kjetil Roe
         Borg Emil                                    Tommy J. Fløysand
2009   Arielle Star A.B.                           Kenneth Rasmussen
         Firello                                        Dag-Roar Nymoen
2010   Bon Kosmos                                Morten Carlsen
         Mellem Loke                               John Stillerud
2011   C.C. Herkules                              Kenneth Brenden
         Husby Lynet                                Liss-Karin Sandvik
2012   Blue On Line                               Stine M. Bendiksen
         Tangen Stolt                               Fred Johannessen
2013   Soffi Hall                                    Morten Carlsen
         Myr Faksen                                 Hans Chr. Holm

       NORDSTJERNEN - DNT`S 3-ÅRSSERIE

2000   Top Speedy                                 Jomar Blekkan
         Granrem Rappen                          John Stillerud
2002   Falcon`s Guy                               Jomar Blekkan
         Krut Anton                                  Bjørn O. Wikstrøm
2003   Prime Crop                                  Jomar Blekkan
         Strand Troll                                 Mats Åke Nilsson
2004   Iras Boy                                      Jack Lothe
         Polar Gutten                               Jomar Blekkan
2005   Hurricane                                   Cato Antonsen
         Mellem Grane                              John Stillerud
2006   Harmony Colour                           Simen Bremseth Jessen
         Ynde Sokken                               Simen Bremseth Jessen
2007   Holt Vinn                                    Jan Rune Gaustad    
2008   Garant Nordic Plush                     Hans Chr. Holm
         Frønes Cæsar                               Dag Roar Nymoen
2009   Sunnybell                                    John Stillerud
         Torden Rapp                                Åge Rønningen
2010   Grandiezel                                   Kenneth Brenden
         Polar Lilja                                    Hans Chr. Holm
2011   Prince Photo                               Jan Martin Bjerring
2012   Myr Faksen                                  Hans Chr. Holm
2013   You Bell                                      Gry Kanstad
         Odin Rival                                    Jan Martin Bjerring                 

           OLE BENDIKSENS MINNELØP 
                          (HARSTAD TRAVPARK)

1998   Arc Mahler                                 Jomar Blekkan
1999   Cherry Superb                            Svein Kurås
2000   Wayward Wind                            John Stillerud
2001   Cherry Superb                            Morten Carlsen
2002   Scarlett Bonanza                         Jack Lothe
2003   Gunny Elling                               Sjoerd Paulusma
2004   Arc Tribute                                Jomar Blekkan
2005   Nightshade Plane                        John Stillerud
2006   Nightshade Plane                        Dag Roar Nymoen
2007   Nightshade Plane                        Dag Roar Nymoen
2008   Prince Birchwood L.                   John Stillerud
2009   Face The Enemy                         Morten Carlsen
2010   Face The Evil                             John Østmann
2011   Mayday Photo                            Riku Allan Lindgren
2012   Staro Va Bene                            Tom-Christer Nygård
2013   Face The Evil                              Hans Chr. Holm
2014   Order By Koffe                           Jomar Blekkan
2015   BWT Hellion                               Dag-Sveinung Dalen
2016   Premier Kronos                           J. Østman

                    TORE HUNDS LØP

2012   Spang Artig                                 Hans Chr. Holm
2013   Myr Faksen                                 John Stillerud
2014   Torø Lill                                      Thor Borg

KUSKECHAMPIONATENE PÅ HARSTAD TRAVPARK:

Trenere:
1998   Morten Carlsen                            8 seire
1999   Atle Solhus                                 16 seire
2000   John Stillerud                             27 seire
2001   Dag Roar Nymoen                        10 seire
2002   Jomar Blekkan                              ?
2003   Jomar Blekkan                            20 seire
2004   Jomar Blekkan                            34 seire
2005   Jomar Blekkan                            29 seire
2006   Hans Chr. Holm                           19 seire
2007   Hans Chr. Holm                           23 seire
2008   Hans Chr. Holm                           39 seire
2009   John Stillerud                             35  seire
2010   John Stillerud                             43 seire
2011   John Stillerud                             24 seire
2012   Hans Chr. Holm                           28 seire
2013   Hans Chr. Holm                           35 seire
2014   Hans Chr. Holm                           33 seire
2015   Hans Chr. Holm                           33 seire
2016   Hans Chr. Holm                           35 seire

Amatører:
1998   Leif Taknes                                 13 seire
1999   Jack Lothe                                   5 seire
2000   Jack Lothe                                   9 seire
2001   Jack Lothe                                   2 seire
2002   Jack Lothe                                    ?
2003   Jack Lothe                                  11 seire
2004   Jack Lothe                                  14 seire
2005   Rune Skogen                                 9 seire
2006   Jack Lothe                                  11 seire
2007   Rune Skogen                                 6 seire
2008   Jouni Kariniemi                              8 seire
2009   Heidi E. Hiltunen                          11 seire
2010   Kenneth Brenden                         16 seire
2011   Kenneth Brenden                         20 seire
2012   Kenneth Brenden                         14 seire
2013   Egil Sjåvoll                                   12 seire
2014   Mats Gunnar Ringberg                   11 seire
2015   Stian Pettersen                            23 seire
2016   Mats Gunnar Ringberg                   29 seire

Stallansatte:
1998   Edvard Kristiansen                         3 seire
1999   Edvard Kristiansen                         2 seire
2000   Per Teigen                                   0 seire
2001   Bjørn Grande                                0 seire
2002   Bjørn Grande                                ?
2003   Cecilie Bråthen                             0 seire
2004   Anita Valstad                                1 seier
2005   Jaakko Alamæki                             1 seier
2006   Simen Bremseth Jessen                  5 seire
2007   Kristian Malmin                             0 seire
2008   Simen Bremseth Jessen                  4 seire
2009   Kjetil Roe                                   13 seire
2010   Dag-Sveinung Dalen                        5 seire
2011   Dag-Sveinung Dalen                       18 seire
2012   Dag-Sveinung Dalen                       17 seire
2013   Dag-Sveinung Dalen                       37 seire
2014   Dag-Sveinung Dalen                       23 seire
2015   Dag-Sveinung Dalen                       36 seire
2016   Dag-Sveinung Dalen                       13 seire

Travryttere (montè):
2005   Kristel Sørgård                              1 seier
2006   Kristel Sørgård                              2 seire
2007   Trine Veronica Opdahl                   3 seire
2008   Trine Veronica Opdahl                   3 seire
2009   Anne Grete Rasmussen                   2 seire
2010   Stine Marlen Bendiksen                  6 seire
2011   Stine Marlen Bendiksen                  5 seire
2012   Marie Bagstevold                           3 seire
2013   Louise V. Trudvang                        6 seire
2014   Louise V. Trudvang                        4 seire
2015   Maja Kanstad                               5 seire
2016   Linda Kristiansen                          3 seire

Skriv en kommentar: (Klikk her)

123hjemmeside.no
Antall tegn tilbake: 160
OK Sender...
Se alle kommentarer

| Svar

Nyeste kommentarer

12.06 | 16:52

Kjekt å lese,var stallgutt på 50 tallet,Wiig Baus,fikk lov å kjøre amatørløp,vant to ganger,jeg var en stolt tenåring,minnene kommer sterkt tilbake,

...
24.01 | 20:28

Riktigt snygg sida!
Lars/ http://www.travtips.info/

...
23.04 | 18:08

veldig bra og gratulerer med et bra resultat

...
24.11 | 23:37

Jeg ser vi er i slekt gjennom dine tipp-tipp-tipp oldeforeldre på din farsside. Tollak Tollakson f. 1753, d. 9/3-1832. Hans sønn Ådne nr. 101 på Anda er min.

...
Du liker denne siden
Hei!
Prøv å lage din egen hjemmeside som jeg.
Det er enkelt, og du kan prøve det helt gratis.
ANNONSE