Tidligere vinnere av ulike storløp på Klosterskogen

Klosterskogen Travbane i Skien er ved siden av Drammen Travbane, våre eneste 800m baner.

Klosterskogen har lange tradisjoner med sitt Påsketrav.

Adresse: Tokkeveien 17, PB. 2664, 3702 Skien
tlf.: 35 59 14 50
www.klosterskogen.no

       A.N. FUNNEMARKS MINNELØP

1964   Mai Liv                                       H. Klaastad
1965   Gulle                                         J. Schou
1966   Huldreprinsen                             K.E. Jahnsen
1967   Jerker                                       T. Borstad
1968   Heggtina                                    J. Lea
1969   Aabyvinna                                  J. Torp
1970   Hallingkongen                             A. Søndreli
1971   Manglerødtussa                          H. Manglerød
1972   Hallingkongen                             H. Johansen
1973   Rappfot                                     U. Thoresen
1974   Dally Sjurson                              A. Sem
1975   Dally Sjurson                              A. Sem
1976   Dally Sjurson                              A. Sem
1977   Slogum Tor                                L. Grini
1978   Perle Jahn                                 E. Killingmo
1979   Vintilla                                      L. Kjøniksen
1980   Vintilla                                      L. Kjøniksen
1981   Vintilla                                      L. Kjøniksen
1982   Vintilla                                      L. Kjøniksen
1983   Toddy                                       M. Helland
1984   Heinen                                      A. Mehla
1985   Sady                                         U. Thoresen
1986   Toriseira                                   U. Thoresen
1987   Alm Svarten                               U. Thoresen
1988   Pål Lunar                                   K.E. Jahnsen
1989   Alm Svarten                               U. Thoresen
1990   Almagutten                                T. Wollebæk
1991   Ilmin                                         C. Antonsen
1992   Atom Vinter                               A.G. Blihovde
1993   Reit Best                                   V. Hop
1994   Neslin                                       G. Gudmestad
1995   Bork Rigel                                 J. Blekkan
1996   Bork Rigel                                 J. Blekkan
1997   Bork Rigel                                 J. Blekkan
1998   Spikeld                                     A. Mehla
1999   Villrigel                                     E.A. Schem
2000   Ravn Jahn                                 G. Eggen
2001   Brian                                        H.P. Iversen
2002   Spikeld                                     R. Wiig
2003   Alesi                                         E.A. Schem
2004   Njølstad Stjernen                       E. Høitomt
2005   Rapp Best                                 L.A. Kolle
2006   Lumjor                                     S.O. Wassberg
2007   Røste Bo                                  Å. Tengsareid
2008   Trø Lyn                                    G. Mikkelsen
2009   Røste Bo                                  A. Mehla
2010   Neslands Loke                           Å. Tengsareid

           BAY AUTO KRYSTALL-CUP 
                   (IKKE FULLSTENDIG OVERSIKT)

1980   Dalsvinni                                     T. Borg
1981   Dorians Music                              A. Elehn
1982   Almsbrun                                    H.P. Tholfsen
1983   Johnson Lobell                            H.P. Tholfsen
1984   Lyngsvarten                                 T.H. Larsen

                DIPLOM-IS POKALEN

1967   Sister Bulwark                              H.P. Tholfsen
1968   Prince Royal                                K.E. Jahnsen
1969   James Bond                                 T. Skar
1970   ?
1971   Baby Marion                                 H.P. Tholfsen
1972   Orleans                                       K.E. Jahnsen

                    DNT`S 4-ÅRSLØP

2010   Golden Brown                             O. Goop
2011   Passphoto B.R.                            H.P. Tholfsen
2012   My Happiness E.P.                        T.E. Solberg

          E.C. KOREN LUNDS MINNELØP

1970   Stjerne Texa                               Sigvart Larsen
1971   Lon Best                                     Kåre Rastad
1972   Sylfidar                                       Birger Haugerud
1973   Donno Lyna                                 Kåre E. Jahnsen
1974   Texas Jan                                   Sigvart Larsen
1975   Helgin Nico                                 Asbjørn Mehla
1976   Nicky                                         Hans Petter Tholfsen
1977   Skjønnerød Prinsen                     Ole Østby
1978   Kinge Stjernen                            Gunnar Diskerud
1979   Norheim Siv                                Gunnar Eggen
1980   Tofte Kari                                   Kristen T. Gundersen
1981   Kinge Tor                                   Gunnar Eggen
1982   Finstad Per                                 Thor Tholfsen
1983   Aker Min                                    Hans Martin Klepaker
1984   Kile Rikka                                   Magnus Helland
1985   Komnes Donna                            Cato Antonsen
1986   Sotarn                                       Asbjørn Mehla
1987   Ruskeli Stjerna                            Sveinung J. Roe  
1988   Atom Vinter                                Arve Gudbrand Blihovde
1989   Fixus                                         Ulf Thoresen
1990   Pia Mollyn                                  Hans Ingar Mjølnerød
1991   Slogum Bris                                Arne Sem
1992   Ringbergvinn                              Kjell Varhaug
1993   Lannem Sjura                             Tor Wollebæk
1994   Moe Vilja                                   Asbjørn Mehla
1995   Lykke Gutten                             Erik Killingmo
1996   Rapp Rigel                                 Andrè Henning Stensen
1997   Stjernesiri                                 Edvard Kristiansen
1998   Myrmann                                   Gunnar Austevoll
1999   Kjøstad Jo                                 Jomar Blekkan   
2000   Troll Kos                                    Trond Skauen  
2001   Alm Rau Jo                                Jomar Blekkan
2002   Frigg Mollyn                               Trond Skauen
2003   Torpa Carl                                  Åsbjørn Tengsareid
2004   H.G. Balder                                Vidar Hop
2005   Moe Brage                                  Asbjørn Mehla
2006   Junior Jokern                             Lars Anvar Kolle
2007   Krageboen                                  Asbjørn Mehla
2008   Bork Odin                                   Tom Erik Solberg
2009   Lykkje Odin                                 Vidar Hop
2010   Dotterud Teddy                           Tom Erik Solberg    
2011   Tekno Odin                                 Øystein Tjomsland  
2012   Myr Faksen                                 Kai Johansen
2013   Tangen Bris                                Øystein Tjomsland
2014   Biffen Ø.K.                                 Per Oleg Midtfjeld
2015   Kleppe Fanden                           Kjetil Djøseland
2016   Havblikk                                    Øystein Tjomsland          

                     GILDEPOKALEN

1971   Mjøsvard                                    Arthur Utsogn
1972   Fried                                         Kr. Gundersen
1973   Sjur Prinsen                               Hans Martin Klepaker
1974   Urban                                        Ulf Thoresen
1975   Eldon                                         Ulf Thoresen
1976   Jøril                                          Nils Åge Østby
1977   Ullnix                                         Ragnar Rekvik
1978   Ranta Jahn                                 Hans Petter Tholfsen
1979   Rukkelispretten                          Trond Skauen
         Maraton (to vinnere)                   Nils Åge Østby
1980   Brago                                        J.K. Realfsen
1981   Niclola                                       Asbjørn Mehla
1982   Spikdona                                    Gunnar Eggen
1983   Pål Lunar                                    Brede Killingmo
1984   Gullmin                                      Jørn Harald Bekkeli
1985   Jettetor                                     Gunnar Eggen
1986   Alm Svarten                                Ulf Thoresen
1987   Lund Blessa                                Ulf Thoresen
1988   Ikke kjørt
1989   Ikke kjørt
1990   Finstad Lars                                Hans Petter Tholfsen
1991   Bayison                                      Cato Antonsen

                   HABIB`S MINNELØP

1999   Frisky Frenzy                              Tor Wollebæk
2000   Lamitech Beam                           Atle Hamre
2001   Seth Bowl                                  Torbjörn Jansson
2002   Zerberus                                   Vejo Heiskanen
2003   Likely Lad                                  Thor Borg
2004   Væsterbo Jetlag                         Torbjörn Jansson
2005   Triton Sund                                Lutfi Kolgjini
2006   Cecena Ås                                 Alexander Heisholt
2007   Genny Di Jesolo                          Hugo Langeweg jr.
2008   Evidence Ås                               Erik Adielsson
2009   Lily Kronos                                 Lutfi Kolgjini
2010   Howthehaloareyou                      Bjørn Goop
2011   Glideable Volo                            Frode Hamre
2012   Viking Frecel                              Vidar Hop
2013   Thai Broadway                            Gunnar Austevoll
2014   Dante Boko                                 Lutfi Kolgjini
2015   Kapow Hanover                           Bjørn Goop
2016   Twister Bi                                  Jeppe Juel

JOHANNES KVAASE REALFSENS MINNELØP

2009   Solør May                                  Geir Vegard Gundersen
2010   Torpa Glad                                 Lars Anvar Kolle
2011   Vestpol Faxen                             Øystein Tjomsland
2012   Stjerne Faks                               Tom Erik Solberg
2013   Rognfaks                                    Thor Borg
2014   Lome Brage                                Per Oleg Midtfjeld
2015   Bokli Vind                                  Geir Flåten
2016   Mjølner Komet                           Ole-Christian Kjenner

        KLOSTERSKOGENS 3-ÅRS ELITE
        (TIDL. STALL VOLO`S LØP OG RICA IBSENS LØP)              

1986   Kazan Kjærsholm                         Petter Glittum
1987   Fairchild Hanover                        Egil Flenes
1988   Market Place                              Ulf Thoresen
1989   Lamitech Quickie                        Asbjørn Mehla
1990   Z. Afterburner                            Atle Hamre
1991   Classic Winner                            Vidar Hop
1992   Hill`s Beloved                             Trond Skauen
1993   Ikke kjørt
1994   Tomali Sandy                              Bjørn Garberg
1995   Superina Land                            Steinar Holm
1996   Pigalopp                                    Gunnar Eggen
1997   Super Fly                                   Trond Skauen
1998   Turbo Sandy                              Olav Mikkelborg
1999   Carat Rodney                             Gunleif Tollefsen
2000   Elliot Frontline                           Ove Wassberg
2001   Sky Of Lajo                                Dagfinn Aarum
2002   Goodyear                                  Asbjørn Mehla
2003   Staro United                              Trond Skauen
2004   Joker C.N.                                 Asbjørn Mehla
2005   Cecena Ås                                 Alexander Heisholt
2006   Money Market                            Gunnar Austevoll
2007   Hamblers Poltergeist                   Jomar Blekkan
2008   Ramona`s Express                       Katja Huuskonen
2009   Cash And Carry                           Tom Erik Solberg
2010   Dominus                                    Øystein Tjomsland
2011   Chief Photo                                Åsbjørn Tengsareid
2012   Thai Broadway                            Gunnar Austevoll
2013   ?
2014   Dribbling                                    Thor Borg
2015   Gematria                                    Frode Hamre

           KLOSTERSKOGENS 4-ÅRSLØP
                  (TIDL. 4-ÅRS ELITEN OG PÅSKELØP)                 

1987   Komtesse June                            Egil Flenes
1988   Nick Lobell                                  Dagfinn Aarum
1989   On Guard                                   Jari Vourio
1990   Zico Star F.                                 Asbjørn Mehla
1991   La Prima                                     Olle Goop
1992   Four Speed                                 Frode Fladen
1993   Ikke kjørt
1994   Ikke kjørt
1995   Rite On Line                               Atle Hamre
1996   Astro Amour M.                           Gunnar Eggen
1997   Master Thoj                                Lars Anvar Kolle
1998   Express Yankee                           Benn Orre
1999   Tib Crown                                  Asbjørn Mehla

           KLOSTERSKOGEN GRAND PRIX  
  (TIDL. KLOSTERSKOGEN RACE - KLOSTERSKOGEN ELITELØP)          

1985   Matinè                                       Johnny Takter
1986   Scott Iran                                   Kristen T. Gundersen
1987   Hambler F.                                  Bjørn Garberg
1988   Lord Roy F.                                 Asbjørn Mehla
1989   Rex Rodney                                Kjell Håkonsen
1990   Mack Lobell                                Thomas Nilsson
1991   Nealy Lobell                               Johnny Takter
1992   Laser Almahurst                           Atle Hamre
1993   King Of The Sea                           Atle Hamre
1994   Peace Corps                                Olle Goop
1995   Rialto Guy                                  Jim Frick
1996   Bicycle                                       Dagfinn Aarum
1997   Frisky Frazer                               Axel Jacobsen
1998   Rite On Line                               Atle Hamre
1999   Rite On Line                               Atle Hamre
2000   Frisky Frazer                               Axel Jacobsen
2001   Diamond Bean                             Per Lennartsson
2002   Vygotsky T.J.                              Asbjørn Mehla
2003   Intact Hornline                           Hugo W. Langeweg
2004   Quattro Qui                                Torbjörn Jansson
2005   Thai Tanic                                  Vidar Hop
2006   Steinlager                                  Per Oleg Midtfjeld
2007   Lukas Lupin                                Asbjørn Mehla
2008   French Design                             Hans Petter Tholfsen
2009   Inzaghi                                      Jeppe Juul
2010   Classic Grand Cru                        Steen Juul
2011   Classic Grand Cru                        Bjørn Goop
2012   Beanie M.M.                               Johnny Takter
2013   Classic Grand Cru                        Bjørn Goop
2014   Oasis Bi                                      Bjørn Goop
2015   Oasis Bi                                      Bjørn Goop
2016   Quick Fix                                    A. Kolgjini

   KLOSTERSKOGEN OPPDRETNINGSLØP
                           (KALDBLODSHESTER)

1977   Grans Påsan                                Kåre E. Jahnsen
1978   Norheim Piril                               Kåre E. Jahnsen
1979   Skogli Mai                                   Ole Østby
1980   Sady                                          Amund Øksnevad
1981   Kinge Balder                               Gunnar Diskerud
1982   Finstad Per                                 Thor Tholfsen
1983   Mørtvedt Alma                            Ulf Thoresen
1984   Alm Svarten                                Ulf Thoresen
1985   Per U                                        Hans P. Tholfsen
1986   Vinning Tora                               Vidar Schwabe
1987   Lappdon                                    Asbjørn Mehla
1988   Atom Vinter                               Arve G. Blihovde
1989   Besten U                                   Arthur Utsogn
1990   Sørvinn                                      Asbjørn Mehla
1991   Bork Rigel                                  Jomar Blekkan
1992   Polar Troll                                 Cato Antonsen
1993   Hvatt Djerven                             Per M. Hvattum
1994   Spang Best                                 Tor Wollebæk
1995   Granli Prinsen                             Asbjørn Mehla
1996   Røder                                       Jomar Blekkan
1997   Stjernesiri                                 John H. Gravvold
1998   Lome Elden                                Vidar Hop
1999   Sjefen                                       Rune Wiig
2000   Moe Odin                                  Asbjørn Mehla
2001   Alm Rau Jo                                Jomar Blekkan
2002   Storm Jo                                   Jomar Blekkan
2003   Tor Even                                    Frode Espeland
2004   H.G. Balder                                Vidar Hop   
2005   Eldkjapp                                    Eirik Høitomt
2006   Raikkonen                                  Cato Antonsen    
2007   Horgen Stang                             Geir V. Gundersen
2008   Komnes Bella                              Lars Anvar Kolle   
2009   Voje Spik                                   Hans Petter Tholfsen 
2010   Wik Stjernen                              Gunnar Austevoll                  

    KLOSTERSKOGEN OPPDRETNINGSLØP
                            (VARMBLODSHESTER)

1977   Djengis Khan                                Kjell O. Olsen
1978   Speedy Fortuna E.                        Ulf Thoresen
1979   Betty L.                                      Frank Marthinsen
1980   Scott Pepino                               Benn Orre
1981   Mr. Poppey                                 Per Arvid Erga
1982   Liss Master                                  Frank Marthinsen
1983   Volo Expert                                 Hans Petter Tholfsen
1984   Lord Roy F.                                 Asbjørn Mehla
1985   Tom Pedro                                  Per Ulven
1986   Elken Charmeur                           Per G. Gustavsson
1987   Siggy Star                                   Gunnar Mehla
1988   Fogel                                         Ulf Thoresen
1989   Great Wizard                               Gunnar Eggen
1990   Shan Rags                                   Noralf P. Brækken
1991   Topscore                                   Frode Fladen
1992   Euro Super Will                           Gunnar Eggen
1993   Why Not Me                               Dagfinn Aarum
1994   Bunny Bowl                                Vidar Hop
1995   Astro Amour M.                          Gunnar Eggen
1996   Master Thoj                               Lars Anvar Kolle
1997   Super Fly                                   Trond Skauen
1998   Dignity                                       Rune Wiig
1999   Don Brilliant                               Vidar Hop
2000   Mister SanFransisco                     Vidar Hop
2001   Perfect Gal                                Per Oleg Midtfjeld
2002   Prince Gunwest                          Geir V. Gundersen
2003   Thai Tanic                                  Vidar Hop
2004   Yankee Muscles                          Rune Wiig
2005   Mystical News                             Frode Hamre
2006   Money Market                            Trond Skauen
2007   Lucky Buck                                Vidar Hop
2008   Gold Wing                                  Jan-Ivar Johansen
2009   Golden Brown                            Gunnar Austevoll
2010   Muscles Wiking BR                       Olle Goop

        KLOSTERSKOGEN STAYERLØP

1985   Listjärn                                      W. Persson
1986   Heinen                                       G. Eggen
1987   Listjärn                                       F. Fladen
1988   Listjärn                                      C.E. Andersson
1989   Unnder                                       V. Hop
1990   Unnder                                       V. Hop
1991   Finstad Lars                                 H.P. Tholfsen
1992   Terna Vangen                              R. Wiig

  KLOSTERSKOGENS UTSLAGNINGSLØP

1975   Nibs Ford                                    K.E. Lie
         Villmann                                      T. Skauen
1976   Bambam Butch                             K.E. Jahnsen
         Hauglars                                     N.Å. østby
1977   Moon Train                                 U. Thorsen
         Årnsetha                                     H.P. Tholfsen
1978   Dick Dillon                                   A.F. Refsdal
         Kåre Jakson                                 K.E. Jahnsen
1979   Tonique                                      A. Mehla
         Jerker Rosa                                 O. østby
1980   Tonique                                      A.F. Refsdal
         Kåre Jakson                                 N.Å. Østby
1981   Dymi                                           S. Svendsen
         Dalsvinni                                      V. Hop
1982   Speed Argyle                               U. Thoresen
1983   Cointreau                                    A. Mehla
         Nicvinn                                        N.Å. Østby
1984   Song Pay                                     J. Høgberg
         Skogsblæsa                                  H.P. Tholfsen
1985   Boy Satin                                     K. Dybdahl
         Jettetor                                      T. Tholfsen

                   MENTOS POKALEN  
                       (DROSTEPOKALEN 1977-84)

1977   Miss Arabella                               Hans Petter Tholfsen
1978   Red Nibble                                  Benn Orre
1979   Super Hero                                 Gunnar Eggen
1980   Pelleas                                       Gunnar Eggen
1981   Pelleas                                       Gunnar Eggen
1982   Johnson Lobell                            Thor Tholfsen
1983   Sharp Crown                               Gunnar Eggen
1984   Damons Pride                              Asbjørn Mehla
1985   Lord Roy F.                                 Ulf Thoresen
1986   Jens To Reason                           Petter Glittum
1987   Tom Pedro                                  Per Ulven
1988   Night Cruiser                               Ulf Thoresen
1989   Siggy Star                                   Gunnar Mehla

                MOE ODINS ÆRESLØP  
(TIDL. KLOSTERSKOGEN ELITESPRINT OG KLOSTERSKOGEN
ELITELØP. LØPET SKIFTET NAVN TIL MOE ODINS ÆRESLØP
I 2012)

1985   Pilmingutt                                  Ole Helgestad
1986   Alm Svarten                                Ulf Thoresen
1987   Alm Svarten                                Tore H. Larsen
1988   Braute                                       Asbjørn Mehla
1989   Alm Svarten                                Ulf Thoresen
1990   Alm Svarten                                Ulf Thoresen
1991   Atom Vinter                               Arve Gudbrand Blihovde
1992   Svinten                                      Jan-Olov Persson
1993   Atom Vinter                               Rune Wiig
1994   Bork Rigel                                  Jomar Blekkan
1995   Bork Rigel                                  Jomar Blekkan
1996   Bork Rigel                                  Jomar Blekkan
1997   Bork Rigel                                  Jomar Blekkan
1998   Spang Best                                 Thor Borg
1999   Spikeld                                      Rune Wiig
2000   Spikeld                                      Rune Wiig
2001   Spikeld                                      Asbjørn Mehla
2002   Järvsöfaks                                  Jan-Olov Persson
2003   Viesker                                      Kari Ahokas
2004   Järvsöfaks                                  Jan-Olov Persson
2005   Spikeld                                      Rune Wiig
2006   Moe Odin                                   Asbjørn Mehla
2007   Moe Odin                                   Asbjørn Mehla
2008   Bjørkeelden                               Eirik Høitomt
2009   Åsajerven                                   Tor Wollebæk
2010   Moe Brage                                  Dagfinn Aarum
2011   Neslands Loke                             Åsbjørn Tengsareid
2012   Bork Odin                                   Åsbjørn Tengsareid
2013   Gylden Balder                             Kai Johansen
2014   Tekno Odin                                 Øystein Tjomsland
2015   Lannem Silje                               Tor Wollebæk
2016   Månprinsen AM                            Gunnar Melander

NORSK BLODSHESTEEIERFORENINGS POKALLØP

1978   Bonnie Song                                B. Orre
1979   Aid Hanover                                 T. Borg
1980   Mr. Lloyd                                    N.Å. Østby
1981   Gay Frost                                    B. Rogell
1982   Bazooka S.                                   S. Skjoldal

                    POLLY POKALEN

1962   Volo Winston                              T. Tholfsen
1963   Jerry                                         F. Nilsen
1964   Turid Champo                             K. Buer
1965   Gallant Victory                            K. Buer
1966   Pamelalv                                     T. Tholfsen
1967   Olympic Champion                       T. Tholfsen
1968   Isorsk                                         A. Dybdahl
1969   King Frances                               B. Arvidsson
1970   Rolls Royal                                  G. Diskerud
1971   Prince Royal                               K.E. Jahnsen
1972   Scott Protector                          K. Buer
1973   Direktiva                                     E. Olafsen
1974   Nulles Pride                                A. Ulven
1975   Pepino Hanover                           T. Tholfsen
1976   Pepino Hanover                           T. Tholfsen
1977   Patrik Bill                                    N.Å. Østby
1978   Norse Esso                                  U. Thoresen
1979   Gekoj                                         U. Thoresen
1980   Lins Royal R.                               G. Eggan
1981   Volo Frost                                  M. Austevoll
1982   Gay Frost                                   B. Rogell
1983   Arin Laud                                   P. Ulven
1984   Pasquinell                                  T. Borg
1985   Cherry Kee                                T.H. Larsen
1986   Rex Rodney                                K. Håkonsen
1987   Lord Roy F.                                A. Mehla
1988   Lord Roy F.                                A. Mehla
1989   Habib                                        U. Thoresen

                  PORSELÆNSLØPET
                           (KALDBLODSHESTER)

1969   Hallingkongen                              A. Søndreli
1970   Skogvinn                                     Ø. Larsen
1971   Dally Sjurson                               A. Sem
1972   Mangelrødtussa                           H. Mangelrød
1973   Sjur Prinsen                                H.M. Klepaker
1974   Thea                                          O. Østby
1975   Klang                                          H.P. Tholfsen
1976   Brage                                         J. Torp
1977   Vintilla                                        L. Kjøniksen
1978   Vintilla                                       J. Westerby
         Årnsetha (to avdelinger)               H.P. Tholfsen
1979   Vintilla                                       L. Kjøniksen
1980   Vintilla                                       L. Kjøniksen
1981   Vintilla                                       L. Kjøniksen
1982   Toddy                                        M. Helland
1983   Korbest                                      T. Skofsrud
1984   Slogum Tron                                B. Orre
1985   Pilmingutt                                   O. Helgestad

                 PORSELÆNSLØPET  
                          (VARMBLODSHESTER)

1968   Scott Protector                          K. Buer
1969   Isorsk                                         E. Bingslin
1970   Frazer                                        T. Tholfsen
1971   Sweet Song                                J. Cedell
1972   Lauritz Peter                              B. Orre
1973   Prince Royal                               K.E. Jahnsen
1974   Volo Freedom                             H.P. Tholfsen
1975   Pepino Hanover                          T. Tholfsen
1976   Aion                                          T. Borg
1977   Rosalind                                     A. Mehla
1978   Aion                                          T. Borg
         Lord Royal (to avdelinger)            T. Borg
1979   Velin Kattegat                            U. Thoresen
1980   Lins Royal R.                              G. Eggen
1981   New Scott                                 T.H. Larsen
1982   Toves Girl                                  B. Orre
1983   Arin Laud                                   P. Ulven
1984   Pasquinell                                  T. Borg
1985   Toyota Moulin                            P. Ulven

            PRINCE ROYAL`S MINNELØP

1989   Lobella Dart                                Ragnar Rekvik
1990   Lexie Lobell                                Atle Hamre
1991   Glad Suit                                    Dagfinn Aarum
1992   Krista Vixi                                   Trond Skauen
1993   Glad Suit                                    Knut E. Severinsen
1994   Living Pride                                 Asbjørn Mehla
1995   Tamin Sandy                                Bjørn Garberg
1996   Kiwi Elit                                      Thor Borg
1997   Sissela Ås                                    Atle Hamre
1998   Bella Coal                                   Asbjørn Mehla
1999   News From Heaven                      Olav Mikkelborg
2000   Sugarcane Volo                            Hans Petter Tholfsen
2001   Sky So Bright                              Trond Skauen
2002   Super Ari                                    Rune Wiig
2003   Super Ari                                    Rune Wiig
2004   Delice Classic                              Johan Herbjørn Undem
2005   Zoomin O.                                   Rune Wiig
2006   French Design                              Hans Petter Tholfsen
2007   Nine One One L.                          Olav Mikkelborg
2008   Kings Sugarboy                             Hans Chr. Holm
2009   Lill Adolf                                     Per Oleg Midtfjeld
2010   Cecena Ås                                   Eirik Høitomt
2011   Playful                                       Geir Vegard Gundersen
2012   Garland Kronos                            Per Oleg Midtfjeld
2013   Acolyte Hanover                          Vidar Hop
2014   I`m the Answer U.S.                     Vidar Hop
2015   Winmecredit                               Frode Hamre
2016   Special Envoy                              Vidar Hop

                     PÅSKEPOKALEN

1965   Liakvikk                                      H. Nilsen
1966   Huldreprinsen                             K.E. Jahnsen
1967   Frk. Kari                                     H. Klaastad
1968   Stjerny                                      S. Undem
1969   Lapp Lars                                   K. Kværne
1970   Jahn Ross                                  O. Østby
1971   Mangelrødtussa                          H. Mangelrød
1972   Miller                                        J.K. Realfsen
1973   Grudvang Gullet                          G. Huseby
1974   Linda                                        A. Eskedal
1975   Mangelrødtussa                          H. Mangelrød
1976   Dally Sjurson                              A. Sem
1977   Greia                                        R. Berg
1978   Vintilla                                      U. Thoresen
1979   Vintilla                                      L. Kjøniksen
1980   Vintilla                                      N.Å. Østby
1981   Vintilla                                      L. Kjøniksen
1982   Toddy                                      M. Helland
1983   Toddy                                      M. Helland
1984   Toddy                                      M. Helland
1985   Stjerna Riga                              A. Mehla
1986   Ikke kjørt
1987   Alm Svarten                               U. Thoresen
1988   Alm Svarten                               U. Thoresen

                     PÅSKESPRINT
                         (KALDBLODSHESTER)

1975   Sjur Prinsen                                H.M. Klepaker
1976   Dally Sjurson                               A. Sem
1977   Hå Kvikk                                     O. Østby
1978   Aslekongen                                 A. Sem
1979   Vintilla                                       L. Kjøniksen
1980   Vintilla                                       L. Kjøniksen
1981   Vintilla                                       L. Kjøniksen
1982   Vintilla                                       L. Kjøniksen
1983   Pål Best                                     U. Thoresen
1984   Galint                                        B. Orre
1985   Slogum Tron                               B. Orre
1986   Pål Lunar                                   K.E. Jahnsen

                     PÅSKESPRINT
                        (VARMBLODSHESTER)

1975   New Boy                                     O. Østby
1976   Mr. Senator                                O.J. Fallet
1977   Olando                                       P. Henriksen
1978   Prins Hanover                              A. Mehla
1979   Miss Countess                             G. Eggen
1980   Aid Hanover                                T. Borg
1981   Gay Frost                                    B. Rogell
1982   Velin Kattegat                             G. Diskerud
1983   Clean Robber                              L. Kjøniksen
1984   Lins Royal R.                               A. Mehla
1985   Bella Royal                                  H.P. Tholfsen
1986   Star Hero                                   B. Orre
1987   Rex Rodney                                K. Håkonsen
1988   Yankee Renegade                        G. Eggen

            SIGVART LARSENS MINNELØP

1999   Føynland Svarten                         Cato Antonsen
2000   Hoechst Jerven                           Gunnar Eggen
2001   Arigel                                         Jan Roar Trøan
2002   Krembest                                    Andrè Henning Stensen
2003   Skolapp                                      Gunleif Tollefsen
2004   Fredli Balder                               Andrè Henning Stensen
2005   Åsaelden                                     Sven O. Weberg
2006   Best Elden                                  Rune Wiig
2007   Røste Bo                                     Asbjørn Mehla
2008   Stjernelyn                                  Andrè Henning Stensen
2009   Zevs                                           Asbjørn Mehla
2010   Greis Vinn                                   Cato Antonsen
2011   Torpa Glad                                  Lars Anvar Kolle
2012   Moe Svarten                               Jan Martin Bjerring
2013   Røster                                       Åsbjørn Tengsareid
2014   Lome Brage                                Per Oleg Midtfjeld
2015   Tin Balder                                  Eirik Høitomt
2016   Bokli Vind                                   Geir Flåten

                  TELEMARKSLØPET

1944   Helmin Raua                                K. Buer
1945   Kvikk Salomon                              H. Holm
1946   Goril                                           K. Stubberud
1947   Taila                                           H. Klaastad
1948   Lavin                                          J. Gjertsen
1949   Edlandsprinsen                            L. Goberg
1950   Grans Terna                                T. Klæstad
1951   Prins                                          J. Cedell
1952   Glæda                                        H. Klæstad
1953   Ikke kjørt
1954   Bausen                                       T. Solberg
1955   Dally Bausen                                H. Solberg
1956   Løven                                         K. Dale
1957   Sjuvarda                                      K. Dale
1958   Normann                                     E. Bingslien
1959   Minto                                         I. Larsen
1960   Helgerødstjerna                           O. Østby
1961   Sylfide Terna                               K. Norsted
1962   Torinda                                       P. Ulven
1963   Gulle                                          J. Schou
1964   Sjur                                            K. Dale
1965   Futti                                           K. Rastad
1966   Thea                                           K.E. Jahnsen
1967   Sylvester                                     K. Rastad
1968   Skoglistjerna                                B.B. Gustavsen
1969   Else Lill                                        L. Olsen
1970   Brage                                          U. Thoresen
1971   Petter Kvikk                                 T. Tholfsen
1972   Jerka                                          T. Holm
1973   Wenche Sjur                                K.E. Jahnsen
1974   Horn Tulla                                    S. Hansen
1975   Dally Svarten                                H.P. Tholfsen
1976   Livinda                                        H.P. Tholfsen
1977   Venndin                                      P. Skretting
1978   Stjernelydia                                 C. Wollebæk
1979   Alm Rigel                                     T. Borg
1980   Jerksi                                         A. Mehla
1981   Spikdona                                     G. Eggen
1982   Gyldenfly                                     K.E. Lie
1983   Lyngsvarten                                 B. Orre
1984   Mørtvedt Alma                             U. Thoresen
1985   Alm Svarten                                 M. Helland
1986   Lie Knekten                                 U. Thoresen
1987   Lund Blessa                                 G. Eggen
1988   Texas Per                                    P. Glittum
1989   Buås Per                                     T.H. Larsen
1990   Piril Friggen                                 R. Gjølberg
1991   Melgårdrappen                            J. Risa
1992   Bork Rigel                                   J. Blekkan
1993   Lykkefot                                     E.A. Schem
1994   Ikke kjørt
1995   Spang Best                                  T. Wollebæk
1996   Finnhaugrappen                           L.A. Kolle
1997   Røder                                        J. Blekkan
1998   Gam Faks                                    E. Killingmo
1999   Søstra                                        A. Nilsen
2000   Eldmar                                       N.P. Brækken
2001   Moe Odin                                    A. Mehla
2002   Nøstetor                                     G. Austevoll
2003   Ramstad Elden                             R. Wiig
2004   Allis Blesen                                 V. Hop
2005   Lomevilja                                    V. Hop
2006   Moe Brage                                   A. Mehla
2007   Raikkonen                                   E. Høitomt
2008   Klonk                                         V. Hop
2009   Bork Odin                                   T.E. Solberg
2010   Horgen Tore                                J.R. Mjølnerød
2011   Friskus                                        E. Høitomt
2012   Rognfaks                                     T. Borg
2013   Viking Faks                                  J.R. Mjølnerød
2014   Juni Faks                                     V. Hop
2015   Tomeld ØK                                  Å. Tengsareid
2016   Solvik Faksa                                 L.A. Kolle

                THAI TANICS ÆRESLØP

2011   Lorne Elijon Gatling                      Vidar Hop
2012   Amour De La Rue                          Lutfi Kolgjini
2013   Delphis Jag                                  Åsbjørn Tengsareid
2014   Aqua Challenger                           Lars Anvar Kolle
2015   Wine and Dine                              Bjørn Goop
2016   King Royal                                    Eirik Høitomt



KUSKECHAMPIONATENE PÅ KLOSTERSKOGEN:

Trenere:
1943   Sigvart Larsen                               10 seire
1944   Thor Tholfsen                                7 seire
1945   Karl Stubberud                               5 seire
1946   Harald Stensrud                            11 seire
1947   Ivar Fjelldalen                                8 seire
1948   Ole Østby                                    10 seire
1949   Kåre Rastad                                  11 seire
1950   Thor Tholfsen                               15 seire
1951   Thor Tholfsen                               11 seire
1952   Kåre Rastad                                  17 seire
1953   Kåre Rastad                                  23 seire
1954   Thor Tholfsen                               10 seire
1955   Thor Tholfsen                               23 seire
1956   Kåre Rastad                                  29 seire
1957   Kåre Rastad                                  39 seire
1958   Kåre Rastad                                  26 seire
1959   Kåre Rastad                                  30 seire
1960   Kåre Rastad                                  26 seire
1961   Kåre Rastad                                  38 seire
1962   Kåre Rastad                                  57 1/2 seire
1963   Kåre E. Jahnsen                            39 seire
1964   Kåre E. Jahnsen                            24 seire
1965   Kåre E. Jahnsen                            54 seire
1966   Kåre E. Jahnsen                            40 seire
1967   Thor Tholfsen                               31 seire
1968   Thor Tholfsen                               48 1/2 seire
1969   Ole Østby                                    40 seire
1970   Ole Østby                                    40 seire
1971   Ulf Thoresen                                47 seire
1972   Ulf Thoresen                                45 seire
1973   Kåre E. Jahnsen                            34 seire
1974   Hans Petter Tholfsen                     33 seire
1975   Kåre E. Jahnsen                            42 seire
1976   Asbjørn Mehla                              40 seire
1977   Hans Petter Tholfsen                     53 seire
1978   Hans Petter Tholfsen                     52 seire
1979   Hans Petter Tholfsen                     57 seire
1980   Asbjørn Mehla                              50 seire
1981   Asbjørn Mehla                              61 seire
1982   Asbjørn Mehla                              51 seire
1983   Asbjørn Mehla                              52 seire
1984   Ulf Thoresen                                56 seire
1985   Asbjørn Mehla                              50 seire
1986   Ulf Thoresen                                60 seire
1987   Ulf Thoresen                                51 seire
1988   Asbjørn Mehla                              66 seire
1989   Ulf Thoresen                                70 seire
1990   Asbjørn Mehla                              56 seire
1991   Asbjørn Mehla                              39 seire
1992   Asbjørn Mehla                              50 seire
1993   Asbjørn Mehla                              65 seire
1994   Asbjørn Mehla                              49 seire
1995   Asbjørn Mehla                              44 seire
1996   Asbjørn Mehla                              39 seire
1997   Asbjørn Mehla                              42 seire
1998   Asbjørn Mehla                              50 seire
1999   Asbjørn Mehla                              61 seire
2000   Asbjørn Mehla                              40 seire
2001   Asbjørn Mehla                              40 seire
2002   Asbjørn Mehla                              43 seire
2003   Asbjørn Mehla                              43 seire
2004   Asbjørn Mehla                              33 seire
2005   Eirik Høitomt                                38 seire
2006   Eirik Høitomt                                29 seire
2007   Eirik Høitomt                                33 seire
2008   Eirik Høitomt                                40 seire
2009   Eirik Høitomt                                50 seire
2010   Eirik Høitomt                                47 seire
2011   Eirik Høitomt                                45 seire
2012   Gunnar Austevoll                           32 seire
2013   Eirik Høitomt                                30 seire
2014   Tom Erik Solberg                           35 seire
2015   Tom Erik Solberg                           30 seire
2016   Eirik Høitomt                                26 seire

Amatører:
1957   O. Amundsen                                 5 seire
1958   Elmer Kristiansen                           4 seire
1959   Ketil Askildt                                   5 seire
1960   Ketil Askildt                                   7 seire
1961   Ivar Nybo                                      4 seire
1962   Ketil Askildt                                   4 seire
1963   Ivar Nybo                                     12 seire
1964   Ivar Nybo                                     12 seire
1965   Ivar Nybo                                     11 seire
1966   Bjarne Follaug                                5 seire
1967   Johannes Kvaase Realfsen              11 seire
1968   Johannes Kvaase Realfsen                6 seire
1969   Bjarne Follaug                                8 seire
1970   Kristen T. Gundersen                      7 seire
1971   Reidar Berg                                   7 seire
1972   Kristen T. Gundersen                      8 seire
1973   Trygve Ramse                                 6 seire
1974   Arne Fosse Refsdal                         6 seire
1975   Arne Fosse Refsdal                         7 seire
1976   Guttorm Bergan                             8 seire
1977   Kristen T. Gundersen                    11 seire
1978   Kristen T. Gundersen                    11 seire
1979   Arne Fosse Refsdal                         6 seire
1980   Kristen T. Gundersen                    12 seire
1981   Jan Tore Rønningen                      13 seire
1982   Jan Tore Rønningen                      11 seire
1983   Jan Tore Rønningen                      11 seire
1984   Arne Fosse Refsdal                         9 seire
1985   Vegard Mathisen                            4 seire
1986   Dagfinn Ødegård                            3 seire
1987   Knut Terje Samuelsen                     5 seire
1988   Knut Terje Samuelsen                     4 seire
1989   Knut Terje Samuelsen                     4 seire
1990   Eivind Gravdal                                5 seire
1991   Christer Karlsson                            4 seire
1992   Knut Terje Samuelsen                     5 seire
1993   Lars Anvar Kolle                             7 seire
1994   Morten M. Ottersen                       3 seire
1995   Espen Grohs                                  6 seire
1996   Jan Pettersen                                1 seier
1997   Jan Roar Mjølnerød                        7 seire
1998   Jørund Berge                                4 seire
1999   Kjetil Roe                                      2 seire
2000   Ine Elisabeth Dahl                           5 seire
2001   Ine Elisabeth Dahl                           5 seire
2002   Bjarne Gulbrandsen                        3 seire
2003   Frode Hansen                                 3 seire
2004   Thomas Tvedt                                 3 seire
2005   Jørund Berge                                 1 seier
2006   Bernt Øksnevad                              2 seire
2007   Jørund Berge                                 2 seire
2008   Knut Robin Dalsbotten                     3 seire
2009   Knut Robin Dalsbotten                     3 seire
2010   Knut Robin Dalsbotten                     2 seire
2011   Knut Robin Dalsbotten                     4 seire
2012   Brede Øigarden Refsdal                   3 seire
2013   Anette Frønes                                4 seire
2014   Anette Frønes                                2 seire
2015   Brede Øigarden Refsdal                   3 seire
2016   Knut Robin Dalsbotten                     5 seire



                                                                    


Stallansatte/Profesjonelle:
1957   H. Bogstad                                     3 seire
1958   H. Bogstad                                     3 seire
1959   Leif Goberg                                    1 seier
1960   Ikke kåret
1961   Alf Hodnekvam                                3 seire
1962   O. Øiseth                                       2 seire
1963   Hans Klaastad                                 2 seire
1964   Thorbjørn Haraldsen                        3 seire
1965   Ikke kåret
1966   Thorbjørn Haraldsen                        5 seire
1967   Ole Jan Fallet                                 4 seire
1968   Hans Petter Tholfsen                       9 seire
1969   Hans Petter Tholfsen                      11 seire
1970   Hans Petter Tholfsen                      12 seire
1971   Hans Petter Tholfsen                      24 seire
1972   Hans Petter Tholfsen                      16 seire
1973   Nils Åge Østby                               11 seire
1974   Nils Åge Østby                               13 seire
1975   Nils Åge Østby                               14 seire
1976   Nils Åge Østby                               17 seire
1977   Nils Åge Østby                               23 seire
1978   Nils Åge Østby                               21 seire
1979   Nils Åge Østby                               15 seire
1980   Vidar Hop                                       7 seire
1981   Ragnar Rekvik                                  2 seire
1982   Cato Antonsen                                4 seire
1983   Sigmund Tandberg                           3 seire
1984   Frode Hansen                                  5 seire
1985   Ragnar Rekvik                                  2 seire
1986   Ragnar Rekvik                                  5 seire
1987   Ragnar Rekvik                                  7 seire
1988   Hans Even Andersen                         6 seire
1989   Pål Sem                                          6 seire
1990   Terje Løvseth                                10 seire
1991   Silje T. Gundersen                           5 seire
1992   Ragnar Rekvik                                  5 seire
1993   Ragnar Rekvik                                  8 seire
1994   Andre H. Stensen                           21 seire
1995   Lars Anvar Kolle                              17 seire
1996   Lars Anvar Kolle                              18 seire
1997   Lars Anvar Kolle                              25 seire
1998   Lars Anvar Kolle                              24 seire
1999   Svein Erik Johansen                         10 seire
2000   Geir Vegard Gundersen                    12 seire
2001   Geir Vegard Gundersen                    12 seire
2002   Alexander Heisholt                          14 seire
2003   Frode Hamre                                  21 seire
2004   Frode Hamre                                  22 seire
2005   Frode Hamre                                  16 seire
2006   Kristian Malmin                                 7 seire
2007   Kristian Malmin                                 5 seire
2008   Kristian Malmin                                 6 seire
2009   Kristian Malmin                                 5 seire
2010   Dag-Sveinung Dalen                           6 seire
2011   Ole Johan Østre                               3 seire
2012   Herman R. Tvedt                              4 seire
2013   Herman R. Tvedt                              6 seire
2014   Dag-Sveinung Dalen                           3 seire
2015   Adrian Solberg Akselsen                     4 seire
2016   Magnus Teien Gundersen                   6 seire

Travryttere (montè):
2004   Mari-Anne Fiane                               2 seire
2005   Ulrica Stenman                                1 seier
2006   Liv Pedersen                                   3 seire
2007   Kristine Kvasnes                               1 seier
2008   Liv Pedersen                                   4 seire
2009   Wenche Hansen                               2 seire
2010   Liv Pedersen                                   2 seire
2011   Malin Berås                                     4 seire
2012   Siv Emilie Løvvold                             4 seire
2013   Siv Emilie Løvvold                             4 seire
2014   Kristine Kvasnes                               3 seire
2015   Martine Finsand                                4 seire
2016   Siv Emilie Løvvold                             4 seire

Skriv en kommentar: (Klikk her)

123hjemmeside.no
Antall tegn tilbake: 160
OK Sender...
Se alle kommentarer

| Svar

Nyeste kommentarer

24.01 | 20:28

Riktigt snygg sida!
Lars/ http://www.travtips.info/

...
23.04 | 18:08

veldig bra og gratulerer med et bra resultat

...
24.11 | 23:37

Jeg ser vi er i slekt gjennom dine tipp-tipp-tipp oldeforeldre på din farsside. Tollak Tollakson f. 1753, d. 9/3-1832. Hans sønn Ådne nr. 101 på Anda er min.

...
20.11 | 16:22

Hester og eiere/kusker bra presentert

...
Du liker denne siden
Hei!
Prøv å lage din egen hjemmeside som jeg.
Det er enkelt, og du kan prøve det helt gratis.
ANNONSE