Tidligere vinnere av ulike storløp på Leangen Travbane

Leangen Travbane ble åpnet 5. september 1931. Under krigen ble den beslaglagt av tyskerne. Banen gjenåpnet 6. oktober 1946.

Banen er 1000 m lang og har en nesten rektangulær utforming. Dette gjør Leangen til en meget spesiell og utfordrende bane for hestene. Den har relativt krappe svinger og norges lengste oppløp.

Banen ligger veldig sentralt til, nesten midt i byen.

Postadresse: Boks 3911, 7443 Trondheim
tlf.: 73 91 70 00
www.leangen.no

                Alm Rau Jos Æresløp 
         (Tidl. Trøndersk Oppdretningsløp 1936-54) og
                         Leangen Grand Prix)
1936   Hoseth-Dokka                              O. Rø
1937   Ikke kjørt
1938   Ikke kjørt
1939   Ikke kjørt
1940   Ikke kjørt
1941   Ikke kjørt
1942   Ikke kjørt
1943   Ikke kjørt
1944   Funker                                       A. Solhus
1945   Vargina                                       O. Rø
1946   Gilla                                           L. Skanke
1947   Steggsøn                                    O.K. Bye
1948   Gyller-Røddis                               E. Garberg jr.
1949   Ikke kjørt
1950   Mjølner-Dua                                O. Valstad
1951   Pola Remin                                  J. Wilmann
1952   Rune Molyn                                 H.O. Langeng
1953   Flåttstegg                                   J. Melby
1954   Fallnor                                        E. Garberg
1955   Tryggmøy                                    I. Andøl
1956   Geiri                                           H.O. Langeng
1957   Levara                                        I. Andøl
1958   Vitalia                                         P. Ulven
1959   Skarphedin                                  H. Holm
1960   Grans Erna                                  T. Klæstad
1961   Frk. Ego                                      I. Andøl
1962   Romeriksgutten                           T. Bjanes
1963   Anne Gunn                                  I. Martinsen
1964   Grans Ternen                              T. Klæstad
1965   Guri Malla                                   O. Valstad
1966   Sigyn                                          I. Andøl
1967   Grans Turi                                   T. Klæstad
1968   Torbest                                      S. Kurås
1969   Rasmus                                       A. Solhus
1970   Frøyden                                      I. Eggan
1971   Frøy Viking                                  K. Mortensen
1972   Frøyvar                                       K. Mortensen
1973   Dahlblessa                                   I. Eggan
1974   Li Jahne                                     A. Solhus
1975   Finskog Prinsen                           G. Eggen
1976   Kipmin                                       C. Wollebæk
1977   Helgin Jac                                  B. Haugerud
1978   Bjørklia Pålle                               A. Nilsen
1979   Hems Dokka                                E. Kristiansen
1980   Ekvinn                                        C. Wollebæk
1981   Urvar                                         A. Nilsen
1982   Fornesbrun                                 B. Ølstøren
1983   Gullmin                                      T.H. Larsen
1984   Alm Svarten                                H.P. Iversen
1985   Telemin                                     T. Bakke
1986   Trons Trollmin                            E. Flenes
1987   Lappdon                                    A. Mehla
1988   Buås Per                                    A. Nilsen
1989   Besten U.                                  A. Utsogn
1990   Buaas Stjerna                             A. Nilsen
1991   Smart Pil                                   M. Austevoll
1992   Polar Troll                                 C. Antonsen
1993   Torinto                                     J. Blekkan
1994   Spang Best                                T. Wollebæk
1995   Granli Prinsen                            A. Mehla
1996   Frøyding                                    E. Killingmo
1997   Lyn Jo                                      J. Blekkan
1998   Søstra                                       A. Nilsen
1999   Mai Lotta                                  G.V. Gundersen
2000   Eld Per                                      V. Hop
2001   Alm Rau Jo                                J. Blekkan
2002   Frigg Mollyn                               T. Skauen
2003   Lome Kongen                             T. Borg
2004   Mørtvedt Jerkeld                       A. Mehla
2005   Slått Eld                                    J. Blekkan
2006   Junior Jokern                            L.A. Kolle
2007   Rokne Eld                                  E. Høitomt
2008   Troll Tarzan                               V. Tjomsland
2009   Voje Spik                                  H.P. Tholfsen
2010   Wik Stjernen                             G. Austevoll
2011   Tekno Odin                               Ø. Tjomsland
2012   Norheim Svenn                           K. Djøseland
2013   Trysilbjønn                                V. Hop
2014   Smedheim Solan                         K. Johansen
2015   Tangen Piril                               Ø. Tjomsland
2016   Ådne Odin                                T.E. Solberg

               Anders Andøls Æresløp

1982   Kruska                                        Ole L. Engen
1983   Pål Best                                      Egil Flenes
1984   Pilmingutt                                   Ole Helgestad
1985   Jillmin                                         Egil Flenes
1986   Finstadmort                                 Martin Hoel
1987   Perle Troll                                   Boye Ølstøren
1988   Svinten                                       K. Karlsson
1989   Alm Svarten                                 Ulf Thoresen
1990   Pilmingutt                                   Gunnar Eggen
1991   Atom Vinter                                Arve Gudbrand Blihovde
1992   Lannem Svarten                           Tor Wollebæk
1993   Atom Vinter                                Arve Gudbrand Blihovde
1994   Bork Rigel                                   Jomar Blekkan
1995   Pilmingnist                                  Dagfinn Aarum
1996   Piril Friggen                                 Asbjørn Mehla
1997   Tyll Jahn                                    Jarle Morten Sørmo
1998   Fargo Rigel                                  Dagfinn Aarum
1999   Fargo Rigel                                  Gunnar Eggen
2000   Juni Troll                                    Atle Solhus
2001   Brian                                          Edvard Kristiansen
2002   Eld Fly                                        Olav Mikkelborg
2003   Eld Per                                       Atle Solhus
2004   Nordby Gnist                               Espen A. Schem
2005   Saras Tofte                                  Atle Solhus

            Avon Rubbers Ærespris
                      (Fiat Ærespris 1963-66)

1963   Connie                                        A. Solhus
1964   Gjølmes Song                               G. Olsen
1965   ?
1966   Tirama Girl                                   A. Solhus
1967   Gjølmes Song                               G. Olsen
1968   Tonow                                        P. Krabseth
1969   Hansemann                                  H. Kvåle
1970   Tonow                                        R. Walsøe
1971   Gullkenny                                    G. Olsen
1972   Briomica                                      A. Eggan

           Bykamp Trondheim-Gjøvik

1972   Monagutt                                   I. Andøl
1973   Gjølmes Lord                              A. Eggen
1974   Slåstan                                       T. Wollebæk
1975   Silvana Of Norsy                          B. Killingmo
1976   Grim Sylfiden                              B. Garberg
1977   Baluba Scott                               B. Garberg
1978   Roger                                        R. Malvik
1979   Laila Chateau                              B. Ølstøren
1980   Grenne Blessen                           B. Garberg
1981   Dakin                                         R. Walsøe

                  Egil Alnæs Æresløp

2005   Saras Tofte                                 Atle Solhus
2006   Troll Jokeren                              Edvard Kristiansen
2007   Rapp Best                                   Andrè H. Stensen
2008   Joker Elden                                Edvard Kristiansen
2009   Joker Elden                                Edvard Kristiansen
2010   Trons Pila                                   Noralf Pallin Brækken
2011   Tranmælsgutt                             Eirik Høitomt
2012   Åsajerven                                   Tor Wollebæk
2013   Frakast                                       Edvard Kristiansen
2014   Krusen                                       Michael von Krusenstierna

                     Elnoras Minneløp

1985   Haakemai                                    Ulf Thoresen
1986   Min Hera                                    Tore H. Larsen
1987   Krestibrit                                    Jomar Blekkan
1988   Hendina                                     Gunnar Eggen
1989   Ikke kjørt
1990   Malla Best                                   Petter Pallin
1991   Borsa                                          Dagfinn Aarum
1992   Trollkrem                                    Hans Petter Iversen
1993   Finstadsenta                                Per Oleg Midtfjeld
1994   Buaas Stjerna                              Asbjørn Mehla

               Erik Garbergs Æresløp
 (Leangenbanens Pokalløp 1940-54 - Åpningsløpet 1955-74)

1940   Fanakongen                                E. Eide
1941   Ikke kjørt
1942   Ikke kjørt
1943   Heika                                         L.O. Tørseth
1944   Hamresokka                                H.O. Langeng
1945   Bør-Vera                                    O.P. Husby
1946   Rusten                                       L.O. Tørseth
1947   Elmar                                         A. Andøl
1948   Reitstegg                                   J. Reitan
1949   Adils                                          A. Dybdahl
1950   Funder                                      O.P. Husby
1951   Norvinn                                      K. Elden
1952   Jønnes                                      L.J. Blekkan
1953   Snåpen                                      G. Lium
1954   Tarap                                        I. Eggan
1955   Rapfot                                      H. Nilsen
1956   Remsvarten                                J. Willmann
1957   Valkyrien                                   O. Rø
1958   Heiki                                         H. Dahl
1959   Nortuppa                                  H. Kvåle
1960   Bjørna                                      O. Rø
1961   Argmøy                                     O. Blekkan
1962   Aabyvinna                                 H. Nilsen
1963   Lapp Lars                                  L.J. Blekkan
1964   Primula                                     S. Kurås
1965   Riseth-Bruna                              I. Eggan
1966   Guri Malla                                 O. Valstad
1967   Sigyn                                        I. Andøl
1968   Trojahn                                    I. Eggan
1969   Torbest                                    J. Willmann
1970   Reitlisa                                     L.J. Blekkan
1971   Li-Jahn                                     A. Solhus
1972   Frøy Viking                                K. Mortensen
1973   Frøyvar                                     K. Mortensen
1974   Gnistar                                     H. Kvåle
1975   Troll Jahn                                 H. Kvåle
1976   Viggjar                                      H. Kvåle
1977   Alma Sjurbin                              B. Garberg
1978   Frøy Prinsessa                           P. Krabseth
1979   Bjørklia Pålle                             A. Nilsen
1980   Snell Nic                                   B. Garberg
1981   Ekvinn                                      C. Wollebæk
1982   Urvar                                        A. Nilsen
1983   Pål Lunar                                  B. Killingmo
1984   Gullmin                                     T.H. Larsen
1985   Toddy Gnisten                           V. Hop
1986   Høibybausa                                H.P. Iversen
1987   Salsnesjerka                               B. Ølstøren
1988   Slogum Pål                                 B. Garberg
1989   Atom Vinter                               A.G. Blihovde
1990   Lappello                                    P.A. Lindstöm
1991   Sørvinn                                     A. Mehla
1992   Bork Rigel                                 J. Blekkan
1993   Tranmælspila                             J. Blekkan
1994   Sarpen                                     A.G. Blihovde
1995   Spang Best                                T. Wollebæk
1996   Prins Vinter                              T. Wollebæk
1997   Ravn Jahn                                 B. Ølstøren
1998   Mjølner Troll                            J.R. Mjølnerød
1999   Gjelding                                   E. Kristiansen
2000   Kjøstad Jo                               J. Blekkan
2001   Tao Gutt                                  B. Killingmo
2002   Gislum                                     G.V. Gundersen
2003   Frigg Mollyn                             T. Skauen
2004   Åkre Lurifax                             J.O. Persson
2005   Mørtvedt Jerkeld                      A. Mehla
2006   Slått Eld                                  J. Blekkan
2007   Junior Jokeren                         L.A. Kolle
2008   Haugedals Calle                        T.E. Solberg
2009   Særpefanten                            J.R. Mjølnerød
2010   Stiv Kuling                                E. Gravdal
2011   Wessel Odin                              Frode Espeland
2012   Rognfaks                                  T. Borg
2013   Timian Scott                             V. Hop
2014   Fjord Jerven                             T. Wollebæk
2015   Jærvsørappen                           J. Blekkan

                 Gelmins Minneløp

1980   Roger                                        Roar Walsøe
1981   Frøy Prinsessa                            Boye Ølstøren
1982   Frøy Prinsessa                            Boye Ølstøren
1983   Pål Best                                     Ulf Thoresen
1984   Aaby Lena                                  Boye Ølstøren

                     Hesteeierkanna

1967   Dolly Doraine                              I. Høyem
1968   Urdsi                                         H. Nilsen
1969   Beatnick                                    O. Eidsmo
1970   Skjeggerauen                              A. Rabbam
1971   Rodney Boy                                Å. Bødtker
1972   Tora Sylfiden                              J.P. Vikan
1973   Miss Frances                              P. Krabseth
1974   Reitlappen                                 L.J. Blekkan
1975   Miss Frances                              P. Krabseth
1976   Ikke kjørt
1977   Ola Nibs                                    A. Solhus
1978   Frøy Prinsessa                            K. Mortensen
1979   Jean Hanover                             P. Krabseth
1980   Morten Sjur                               K. Mortensen
1981   Bette Lyshøj                              J. Blekkan
         Mona Sjurbin                              K. Kroksæter
1982   Fibich                                       A. Nilsen
         Kruska                                      O.L. Engen
1983   Eno Scott                                  B. Ølstøren
         Troll Jahn                                  B. Garberg
1984   Hambler F.                                 B. Garberg
         Kruska                                       B. Ølstøren
1985   Edele Knab                                A. Nilsen
         Perle Troll                                 B. Ølstøren
1986   Linda Glasgow                            A. Solhus
         Helleprins                                  B. Lamøy
1987   Bixega Shot                                A. Nilsen
         Helleprins                                  A. Nilsen
1988   Posido Song                               B. Ølstøren
         Høibybausa                                H.P. Iversen
1989   J.L. Victory                               A. Nilsen
         Glup                                         O.L. Engen
1990   Astro Chip                                 J. Blekkan
         Dublan                                      H.P. Kvåle
1991   Ringo Superboy                          B. Ølstøren
         Dallyvar                                     E. Kristiansen
1992   Scan Maverick                            B. Garberg
         Trøy                                         A. Nilsen
1993   Ikke kjørt
1994   Ikke kjørt
1995   Ikke kjørt
1996   Mario Hawk                               B. Ølstøren
         Møre Jahna                               E. Kristiansen
1997   Chevy Boy                                 B. Ølstøren
         Bekkvinn                                   A. Eggan
1998   Tellus Hunter                            B. Ølstøren
         Brian                                        H.P. Iversen
1999   Ego Kee                                    J. Blekkan
         Mai Trolla                                 M. Valstad
2000   Elling Pride                                B. Ølstøren
         Åsagnisten                                 B. Ølstøren
2001   Sandy Sea                                  A. Eggan
         Aun Lill                                     N.P. Brækkan
2002   Tamina Pearl                              F. Husbyn
         Ravn Jahn                                  B. Ølstøren
2003   Brian                                         E. Kristiansen
         Laddie`s Lonely                          M. Valstad
2004   K.L.M. Jackpot                           E. Kristiansen
         Hemne Pil                                  B. Garberg
2005   Creek`s Tamina                           B. Garberg
         Hjelset Grei                                A. Solhus
2006   Loopylou                                    D.S. Nilsen
         Kjølstad Spik                               J. Blekkan
2007   Moni Pine                                   J. Lyng
         Alm Aragon                                 A. Solhus
2008   Cassius Hall                                 J. Blekkan
         Greisvin                                      A. Sjoner
2009   Creek`s Robin                             A.H. Stensen
         Junior Jokern                             O.A. Kjøsnes
2010   Bagpipe                                      F. Husbyn
         Frakast                                       E. Kristiansen
2011   Ikke kjørt
2012   Seaborn Simona                           Amanda Robertsen
         Nordlirappen                               Jomar Blekkan
         

                    Høstpokalen

1971   Briong                                        T. Wollebæk
         Sigyn                                          I. Andøl
1972   Briomica                                     A. Eggan
         Saloning                                     Ar. Solhus
1973   Scott Protector                          K. Buer
         Ulrika                                         E. Hokstad
1974   Dr. Lido                                      H.P. Iversen
         Hammerblessa                             M. Gafseth
1975   Rosalind                                     P. Krabseth
         Kvålssvarten                                H.P. Iversen
1976   Gullkenny                                   G. Olsen
         Klaff                                           A. Solhus
1977   Early Bird                                    R. Walsøe
         Troll Jahn                                   B. Garberg
1978   Picaro                                        H.P. Iversen
         Reitlappen                                  J. Blekkan
1979   Grenne Blessen                           B. Garberg
1980   Laila Chateau                              P. Krabseth
         Granrun                                     A. Eggan
1981   Astronaut Ørnhøj                        B. Garberg
         Frøy Prinsessa                             B. Ølstøren
1982   Pecka Rappson                            H.P. Iversen
         Kruska                                        O.L. Engen

                 Josef Kleins Hoppeløp

1983   Delightful Tilly                             Boye Ølstøren
1984   Sasa Spin                                    Boye Ølstøren
1985   Gamina Hedevang                        Jan Risa
1986   Jill Care                                     Bjørn Garberg
1987   Spit Starlight                              Ulf Thoresen
1988   Manita`s Spin                             Cato Antonsen
1989   Vassar Chain                               Jan Risa
1990   Zoot Spin                                   Boye Ølstøren
1991   Donna Wanna                              Atle Hamre
1992   Klondike                                    Tor Wollebæk
1993   Won Eleven L.                             Hans Petter Tholfsen
1994   Happy Sund                                Atle Hamre
1995   Bunny Bowl                                Vidar Hop
1996   Caphial                                      Hans Petter Tholfsen
1997   Whitefoot Girl                            Boye Ølstøren
1998   Lindy`s Victory                           Atle Hamre
1999   I`ll Fly Away                               Arne Nilsen

                Josef Kleins Æresløp

1972   Gjølmes Lord                              J. Torp
1973   Newport Juvel                            L. Edbom
1974   Jod Pedro                                  K. Buer
1975   Sunbeam                                    U. Thoresen
1976   Streber Ala                                 E. Magnusson
1977   Jämt Ascari                                 Å. Dynesius
1978   Washington                                 T.H. Larsen
1979   I.C. Hills                                      U. Thoresen
1980   Biana Felling                                T.H. Larsen
1981   Full Of Coal                                 J. Risa
1982   Smart Royal                                 K.E. Lie
1983   Peo Rodney                                J.I. Eriksson
1984   Super Play                                  U. Thoresen
1985   Pride Hammering                          L. Grew
1986   Tom Pedro                                  P. Ulven
1987   Chark Laukko                               U. Thoresen
1988   Levwell                                       T.H. Larsen
1989   Somollison                                   G. Eggen
1990   Lamitech Quickie                         A. Hamre
1991   Shan Rags                                    N.P. Brækken
1992   Village Hanover                            A. Hamre
1993   Lamitech Quality                          A. Hamre
1994   Tamin Sandy                                B. Garberg
1995   St. Atoil                                      F. Fladen
1996   Gentle Star                                 G. Tollefsen
1997   Alv Richcrop                                T. Skauen
1998   Sugarcane Volo                            H.P. Tholfsen
1999   Trix Pedro                                   G. Eggen
2000   Americanese                                T. Borg
2001   Delicious Rhythm                          L.A. Kolle
2002   Steinlager                                    P.O. Midtfjeld
2003   Magnetic Power                           A.H. Stensen
2004   Thai Tanic                                   V. Hop
2005   Bal Harbour                                 G. Eggen
2006   Cromwell                                     R. Bergh
2007   Auro News                                  C. Antonsen
2008   Lucky Buck                                 V. Hop
2009   New Varenne L.A.                         P.O. Midtfjeld
2010   Vitesse D`Inverne                         Sören Eriksson
2011   Acolyte Hanover                          V. Hop
2012   I`m The Answer                           F. Hamre
2013   Xquisite Chocolate                       G. Austevoll
2014   Rocknroll Fi                                 G. Austevoll
2015   The Last Ticket                            A. Solhus
2016   Gematria                                     F. Hamre

              K.N. Stensruds Æresløp

1951   Reidunstjerna                             T. Leirfall
1952   Harald Senator                            H. Nilsen
1953   Spenstig                                     L.J. Blekkan
1954   Amureth                                    J. Espeseth
1955   Pola Remin                                 O.P. Husby
1956   Winnie                                       E. Garberg
1957   Snøstegg                                    K. Trøan
1958   Teddy                                        J. Espeseth
1959   Norvinn                                      K. Elden
1960   Toni Khan                                  Aa. Bødtker
1961   Frøkena                                     H. Nilsen
1962   Miss Judo                                  G. Diskerud
1963   Hasi Tor                                     I. Høyem
1964   Marino                                       O. Blekkan
1965   Lanevin                                      J. Wilmann
1966   Andy Capp                                  I. Andøl
1967   Lapp Lars                                   L.J. Blekkan
1968   Gay`s Royal                                P. Krabseth
1969   Livana                                        Aa. Bødtker
1970   Tonow                                       A. Eggan
1971   Vikarauen                                  J. Wilmann
1972   Juniors Newport                         U. Thoresen
1973   Else-Lill                                      L. Olsen
1974   Gjølmes Lord                              A. Eggan
1975   Branseggrauen                            U. Thoresen
1976   Gjølmes Lord                              A. Eggan
1977   Frøyvar                                      K. Mortensen
1978   Crucial                                       B. Orre
1979   Granrun                                     A. Eggan
1980   Baron Protector                          H.P. Iversen
1981   Troll Jahn                                   B. Garberg
1982   Apollo Ørnhøj                             B. Garberg
1983   Remar                                        P. Krabseth
1984   Fortuna X.                                  B. Ølstøren
1985   Ikke kjørt
1986   Ikke kjørt
1987   Ikke kjørt
1988   Ikke kjørt
1989   Ikke kjørt
1990   Ikke kjørt
1991   Ikke kjørt
1992   Ikke kjørt
1993   Ikke kjørt
1994   Ikke kjørt
1995   Buås Svarten                                J. Blekkan
1996   Buås Svarten                                D.S. Nilsen
1997   Tommy Suit                                  G. Eggen
1998   Lamitech Hanover                         T. Borg
1999   News From Heaven                        O. Mikkelborg
2000   Walkman                                      A.H. Stensen
2001   Goldrush                                     T. Borg
2002   Giant Ferguson                             O. Mikkelborg
2003   Luckpenny San                             T. Skauen
2004   Norvelous Hanover                        O. Mikkelborg
2005   Indy Bow                                     H.C. Holm
2006   Lill Adolf                                      P.O. Midtfjeld
2007   San Soir                                      G.V. Gundersen
2008   Our Fame                                    O.A. Kjøsnes
2009   Kabir                                          T.E. Solberg
2010   Edenhof                                      Eirik Høitomt
2011   Relax Jet                                     Lars Anvar Kolle
2012   Acolyte Hanover                           Frode Hamre
2013   Remee La Marc                            Vidar Hop
2014   Mr. XF Royal                                 Lars Anvar Kolle
2015   Call Me Hanover                           Erlend Rennnesvik

            Konrad Eidsmos Minneløp

1962   Strålestegg                                 A. Fladberg
1963   Vargvinn                                     O. Blekkan
1964   Lapp Lars                                   L.J. Blekkan
1965   Snæbbus                                    S. Kurås
1966   Møyfrid                                     N. Røstad
1967   Jahn Viking                                J. Wilmann
1968   Riseth-Bruna                              A. Eggan
1969   Torbest                                     J. Wilmann
1970   Reitlisa                                      L.J. Blekkan
1971   Rasmus                                      A. Solhus
1972   Kvålssvarten                               S. Johansson
1973   Reitlappen                                 L.J. Blekkan
1974   Øyblessa                                   Aa. Bødtker
1975   Patsi                                         O.L. Engen
1976   Trønderbas                                H. Kvåle
1977   Grenne Blessen                          B. Garberg
1978   Vikan Ternar                              J.P. Vikan
1979   Frøy Viking                                P. Krabseth
1980   Finstad Liv                                 G.J. Kjøsnes
1981   Morten Sjur                              K. Mortensen
1982   Sterk Stord                               R. Walsøe
1983   Tako                                        H.P. Iversen
1984   Sator                                       A. Sommervold
1985   Tim                                         J. Blekkan
2010   Juni Gull                                  J. Blekkan
2011   Frakast                                    E. Kristiansen
2012   Alsaker Faks                              E. Kristiansen

   Landsdelskamp Leangen-Östersund

1939   Bjelke                                        A. Dybdahl
1940   Ikke kjørt
1941   Ikke kjørt
1942   Ikke kjørt
1943   Ikke kjørt
1944   Ikke kjørt
1945   Ikke kjørt
1946   Ikke kjørt
1947   Roger                                        S. Persson
1948   Korrekta                                    E. Garberg jr.
1949   Roger                                        S. Persson
1950   Heika                                        H. Dahl
1951   Omen Gilmaks                             O.P. Husby
1952   Pave Hegg                                  B. Eggen
1953   Norvinn                                      K. Elden
1954   Norvinn                                      K. Elden
1955   Solana                                       Å. Svärdfelt
1956   Frøkena                                     H. Nilsen
         Pessimist                                    L.J. Blekkan
1957   Minella                                      A. Johnsson
         Teatowel                                   E. Garberg
1958   Hammer-Kari                               E. Garberg
         Pari                                           E. Garberg
1959   Pyramid                                     N.O. Ohlsson
1960   Hammer-Kari                               E. Garberg
         Toni Kan                                    Aa. Bødtker
1961   Tilja                                          O. Gärdvall
         Ready                                        L.J. Blekkan
1962   Tormi                                        A. Johansson
         Ready                                        L.J. Blekkan
1963   Merkur                                      A. Wikander
         Marino                                      O. Blekkan
1964   Cenoretta                                  S. Svensson
         Gjølmes Song                              G. Olsen
1965   Merkur                                      A. Wikander
         Gjølmes Song                              G. Olsen
1966   Cenoretta                                  S. Svensson
         Gjølmes Regent                          Aa. Bødtker
1967   Lapp Lars                                   L.J. Blekkan
         Gjølmes Song                              G. Olsen
1968   Lapp Lars                                   L.J. Blekkan
         Andy Capp                                  I. Syrstad
1969   Gjønnvinn                                  O. Eidsmo
         Idealett                                     O. Svensson
1970   Lapp Lars                                   L.J. Blekkan
1971   Ikke kjørt
1972   Ikke kjørt
1973   Reitlisa                                      L.J. Blekkan
         Mayboy                                     P. Krabseth
1974   Spiltagutt                                  S. Svensson
         Sid Gibs                                     M. Dannevall
1975   Reitlisa                                      J. Blekkan
         Gullkenny                                  G. Olsen
1976   Frøyvar                                      K. Mortensen
         Dr. Lido                                     B. Garberg
1977   Sjunga-Best                                K. Davidsson
         Colonel Pride                             B. Linderoth
1978   Sjunga-Best                                K. Davidsson
         Masquerina                                E. Magnusson
1979   Sjunga-Best                                K. Davidsson
         Glim Scott                                  S. Åström
1980   Sjunga-Best                                K. Davidsson
         So Long Aerøj                             J.I. Eriksson
1981   Dubina                                       A. Axelsson
1982   Apollo Ørnhøj                             B. Garberg
1983   Micke Bunter                             K. Halvarsson
1984   Lapp Nils                                    G. Melander
         Ærg                                           B. Svensson
1985   Lapp Nils                                    G. Melander
         Lorna N.                                    G. Melander
1986   Rappello                                    C.I. Larsson
         Coque                                       E. Magnusson
1987   Perle Troll                                 B. Ølstøren
         Boy Satin                                   B. Ølstøren
1988   Mostjärn                                    K. Halvarsson
         Crown Ala                                   L.Å. Sverdfält
1989   Mostjärn                                    K. Halvarsson
         Hambler F.                                  B. Garberg
1990   Braute                                       J.R. Gaustad
         Tina Worthy                                O. Carlsson
1991   Svintul                                        K. Halvarsson
         Mr. Moxy                                    B. Ølstøren
1992   Svintul                                        K. Halvarsson
         Hasse Calmon                              E. Magnusson
1993   Bork Rigel                                   J. Blekkan
         Ringo Superboy                           B. Ølstøren
1994   Åslands Kvikk                               E. Kristiansen
         Shan Rags                                   N.P. Brækken
1995   Åslands Kvikk                               E. Kristiansen
         Shan Rags                                   N.P. Brækken
1996   Åslands Kvikk                               E. Kristiansen
         Shan Rags                                   N.P. Brækken
1997   Tyll Jahn                                    J.M. Sørmo
         Shan Rags                                   N.P. Brækken
1998   Orr Virus                                    K. Halvarsson
         Holmsen Hanover                         B. garberg
1999   Røder                                        J. Blekkan
         Robin Rags                                  N.P. Brækken
2001   Kjøstad Jo                                  J. Blekkan
         U. Dont Wanna Know                    J. Blekkan

     Leangen Grand Prix - Hoppeløp

1984   Grimsokka                                   R. Berg
1985   Vigga Best                                   J. Blekkan
1986   Linje                                          A. Nilsen
1987   Hjelset Pia                                  A. Nilsen
1988   Bolblesa                                      D. Aarum
1989   Glupi                                          J. Blekkan
1990   Moshus Eli                                   T. Wollebæk
1991   Slogum Bris                                  P. Sem
1992   Tranmælspila                               J. Blekkan
1993   Ynde                                          C. Antonsen
1994   Vinter Stjerna                             A.H. Stensen
1995   Gik Stjerna                                  C. Antonsen
1996   Nutta                                         A. Nilsen
1997   Sindy Vinter                                O.A. Sagholen
1998   Søstra                                         A. Rabban
1999   Mai Lotta                                    G.V. Gundersen

                      Martini Cup
             (Eliteløpet for Varmblodshester 1961-65)

1961   Ready                                        L.J. Blekkan
1962   Gjølmes Song                              J. Espeseth
1963   Miss Judo                                  G. Diskerud
1964   Miss Judo                                  G. Diskerud
1965   Orchid Hunter                            P. Ulven
1966   Scott Protector                          K. Buer
1967   Isorsk                                        K. Ulven
1968   Lucky Boy                                  J. Risa
1969   Chefen                                      K. Buer
1970   Konstantin Roy                           J. Risa
1971   Picard                                       H. Kvåle
1972   Lutz                                          A. Glittum
1973   Sam Williams                               J. Edland
1974   Sid Gibs                                     M. Dannevall
1975   Outsider                                    U. Thoresen
1976   Sofus                                         E. Magnusson
1977   Regent Skovlund                         A. Nilsen
1978   Proud Prince                              E.M. Garberg
1979   Laila Chateau                              B. Ølstøren
1980   Pecka Rappson                           H.P. Iversen
1981   Washington                                T.H. Larsen
1982   Mr. BT                                       B. Ølstøren

NM for Travtrenere

1969   Brede Killingmo
1970   Benn Orre
1971   Gunleif Tollefsen
1972   Martin Austevoll
1973   Per Ulven
1974   Gunleif Tollefsen
1975   Per Krabseth
1976   Frank Marthinsen
1977   Ulf Thoresen
1978   Ulf Thoresen
1979   Gunleif Tollefsen
1980   Ulf Thoresen
1981   Tore Helge Larsen
1982   Asbjørn Mehla
1983   Ulf Thoresen
1984   Vidar Hop
1985   Tore Helge Larsen
1986   Jomar Blekkan
1987   Dagfinn Aarum
1988   Tore Helge Larsen
1989   Gunnar Eggen
1990   Ulf Thoresen
1991   Dagfinn Aarum
1992   Jomar Blekkan
1993   Asbjørn Mehla
1994   Asbjørn Mehla
1995   Dagfinn Aarum
1996   Thor Borg
1997   Thor Borg
1998   Jomar Blekkan
1999   Rune Wiig
2000   Atle Solhus
2001   Trond Skauen
2002   Trond Skauen
2003   Eirik Høitomt
2004   Jomar Blekkan
2005   Asbjørn Mehla
2006   Geir Vegard Gundersen
2007   Ove Wassberg
2008   Åsbjørn Tengsareid
2009   Cato Antonsen
2010   Åsbjørn Tengsareid
2011   Rune Wiig
2012   Rune Wiig
2013   Åsbjørn Tengsareid
2014   Gunnar Austevoll
2015   Andre H. Stensen
2016   Hans Chr. Holm


                                                                                                                                                                                                         

              P.E. Garbergs Minneløp

1958   Molan                                        Lars J. Blekkan
1959   Petter Tidemand                         Håkon Holm
1960   Petter Tidemand                         Håkon Holm
1961   Petter Tidemand                         Håkon Holm
1962   Petter Tidemand                         Håkon Holm
1963   Petter Tidemand                         Håkon Holm
1964   Frøken Ego                                 Ingebrigt Andøl
1965   Lapp Lars                                   Olaf Blekkan
1966   Primula                                      Svein Kurås
1967   Lapp Lars                                   Lars J. Blekkan
1968   Sigyn                                         Ingebrigt Andøl
1969   Ikke kjørt
1970   Primula                                      R. Malvik
1971   Livana                                        A.J. Eidsmo
1972   Monagutt                                   Ingebrigt Andøl  

     Pinsepokalen fra Nidaros Trykkeri

1973   Juniors Eminent                            R. Walsøe
1974   Bivio                                           H. Lunde
1975   Miss Frances                                P. Krabseth
1976   Gullkenny                                    G. Olsen
1977   Regent Skovlund                           A. Nilsen
1978   Ikke kjørt
1979   Frøyvar                                        P. Krabseth
1980   Ikke kjørt
1981   Mr. B.T.                                       L.G. Dahl
1982   Duke Armbro                                H.P. Iversen

                     Påskepokalen

1973   Vikan Spenter                              Johan P. Vikan
1974   Peter Scott                                 Solveig Johannson
1975   Kvålssvarten                                 Hans Petter Iversen
1976   Roger                                         R. Malvik
1977   Grim Sylfiden                               Bjørn Garberg
1978   Klaff                                           Arne Solhus
1979   Vikan Ternar                               Johan P. Vikan
1980   Grim Sylfiden                               Leif Taknes
1981   Troll Jahn                                   Bjørn Garberg
1982   Remar                                         Per Krabseth

          Shan Rags Æresløp / Riis Bilglass 5 årselite 
          (Dette løpet erstattet Karsten Buers Æresøp
            etter at dette ble flyttet til Bjerke i 1995)

1997   Rite On Line                               Atle Hamre
1998   Sugarvision                                 Gunnar Eggen
1999   Robin Rags                                  Noralf Pallin Brækken
2000   Nascar Goal                                Tor Wollebæk
2001   Sugarcane Volo                           Hans Petter Tholfsen
2002   Victor Hanha                              Lars Anvar Kolle
2003   Steinlager                                  Per Oleg Midtfjeld
2004   Home Run                                  Frode Hamre
2005   Mr. Commissioner                        Hans Petter Tholfsen
2006   Against The Sun                          Vidar Hop
2007   Hot Tub                                     M. Öhman
2008   Kings Sugarboy                            Hans Chr. Holm
2009   Tinita Love                                 Geir Vegard Gundersen
2010   Evidence Ås                                Per Oleg Midtfjeld
2011   Blacktuxwhitesocks                     Eirik Høitomt
2012   Mr. X.F. Royal                              Lars Anvar Kolle
2013   Juliano Rags                               Noralf Pallin Brækken
2014   Thai Broadway                            Gunnar Austevoll
2015   Viking Va Bene                            Geir Vegard Gundersen

          Sigbjørn Rishaugs Minneløp

2002   Spanish Ace                                Frode Hamre
2003   Analyst Hanover                           Frode Hamre
2004   Face The Tribunal                       Jomar Blekkan
2005   Please Let Me Go                        Atle Solhus
2006   Titan Sund                                  Thor Borg
2007   Justice Bonanza                          Odd Arne Kjøsnes
2008   Creek`s Tamina                           Atle Solhus
2009   Western Heikant                         M. Öhman
2010   Sharpshoother                            Geir Vegard Gundersen
2011   Bullchip                                     Tom Erik Solberg
2012   No Big Deal                                 Frode Hamre
2013   Mr. X.F. Royal                              Lars Anvar Kolle
2014   Black Photo                                Bo Westergaard
2015   Strong Forte                               Andre H. Stensen
2016   Chatain                                      Erlend Rennesvik

                     Steggs Æresløp
                (Eliteløpet for Kaldblodshester 1961-65)

1961   Kaprell                                        T. Dybdahl
1962   Dally Bausen                                 P. Rakkestad
1963   Dally Bausen                                G. Diskerud
1964   Aabyvinna                                    H. Nilsen
1965   Lapp Lars                                     L.J. Blekkan
1966   Ikke kjørt
1967   Hallingkongen                               A. Søndreli
1968   Lapp Lars                                     L.J. Blekkan
1969   Aabyvinna                                    J. Torp
1970   Aabyvinna                                    J. Torp
1971   Gol Best                                      H. Johansen
1972   Brage                                          A. Nilsen
1973   Klang                                          B. Killingmo
1974   Svintor                                        A. Ulven
1975   Frøyvar                                       U. Thoresen
1976   Brage                                         J. Torp
1977   Frøyvar                                       U. Thoresen
1978   Sjunga Best                                 K. Davidsson
1979   Sjunga Best                                 K. Davidsson
1980   Dally Svarten                               G. Eggen
1981   Pål Best                                      G. Diskerud
1982   Pål Best                                      G. Diskerud
1983   Pål Best                                      E. Flenes
1984   Ullnix                                         H.P. Kvåle
1985   Garpin                                        U. Thoresen
1986   Alm Svarten                                 U. Thoresen
1987   Alm Svarten                                 T.H. Larsen
1988   Alm Svarten                                 U. Thoresen
1989   Alm Svarten                                 U. Thoresen
1990   Vinningtora                                 V. Schwabe
1991   Atom Vinter                                A.G. Blihovde
1992   Bork Rigel                                  J. Blekkan
1993   Åslandskvikk                                E. Kristiansen
1994   Buaas Stjerna                             A. Mehla
1995   Buås Svarten                              J. Blekkan
1996   Bork Rigel                                  J. Blekkan
1997   Bork Rigel                                  J. Blekkan

               Tamin Sandys Æresløp
                (Tidl. Leangenbanens Unghestløp)

1962   Marino                                       O. Blekkan
1963   Fawn Dillon                                 S. Kurås
1964   Fino Maritza                                O. Blekkan
1965   Gagarin                                       K. Berg
1966   Juniors Amour                             Aage Bødtker
1967   Tiger Speed                                S. Kurås
1968   Juniors Jasmin                             Aage Bødtker
1969   Crystall                                       A. Solhus
1970   Gjølmes Athene                           J. Wilmann
1971   Gjølmes Lord                               John Torp   
1972   Hoot Way                                    Brede Killingmo
1973   Miss Frances                                Per Krabseth
1974   Rosalind                                      Per Krabseth
1975   Baluba Scott                                H. Lunde
1976   Picaro                                         Hans Petter Iversen
1977   Ulla F.                                         Bjørn Garberg
1978   Lovely Action                               Hans Petter Iversen
1979   Pecka Rappson                             Hans Petter Iversen
1980   Gjølmes Fine Lady                         Bjørn Garberg
1981   Keiba Starlet                                Arne Nilsen
1982   Gjølmes Papageno                         Bjørn Garberg
1983   Top Gallant                                  Oddmund Wallevik
1984   Damons Pride                               Asbjørn Mehla
1985   Habib                                          Ulf Thoresen
1986   Hunter Tilly                                 Boye Ølstøren
1987   Moment Of Magic                         Asbjørn Mehla
1988   Yankee Pedro                              Hans Petter Tholfsen
1989   Niko Ørn                                     Petter Glittum
1990   Shan Rags                                    Noralf Pallin Brækken
1991   Gold Gambler                               Noralf Pallin Brækken
1992   Willie Laylock                               Dagfinn Aarum
1993   Tamin Sandy                                 Bjørn Garberg
1994   Tomali Sandy                                Bjørn Garberg
1995   Superina Land                              Steinar Holm
1996   Nine Iron                                     Hans Petter Tholfsen
1997   Brief Encounter                            Boye Ølstøren
1998   King Kruzer                                  Hans Christian Holm
1999   Lamitech Beam                             Gunnar Eggen
2000   More Chips                                  Atle Hamre
2001   Red Hot Blue Chip                        Bjørn Duestad
2002   Norseville                                    Olav Mikkelborg
2003   Hr. Siem                                      Vidar Hop
2004   Royal Canadian                             Jomar Blekkan
2005   Fancy Racer H.                            Frode Husbyn
2006   Pro Shop                                     Frode Fladen
2007   Ahead Frazer                               Eirik Høitomt
2008   Beverage G.T.                              Thor Borg
2009   S.J.`s Majesty                             Jens Kristian Brenne
2010   Muscles Wiking B.R.                      Olle Goop
2011   Viking Frecel                               Vidar Hop
2012   Flying Photo                                Øystein Tjomsland
2013   Glad Hall T.                                  Bjørn Garberg
2014   Catherine`s Cavalli                        Eirik Høitomt
2015   Cash Okay                                   Geir Vegard Gundersen
2016   Phantasm Soa                              Jørn Morten Kvikstad

 Tamin Sandys Æresløp - Hoppeavdeling
    (Leangenbanens Unghestløp - Hoppeavdeling 1984-93)

1984   Wendy`s Pride                            Thor Borg
1985   Bonera Girl                                 Bjørn Garberg
1986   Ballerina Scott                            Roar Walsøe
1987   Lis Gerdasminde                          Petter Glittum
1988   Lady Fisherman                           Frode Fladen
1989   Miss Park Place                           Vidar Hop
1990   What`s Love                               Atle Hamre
1991   Key The Way                              Bjørn Garberg
1992   Florida Newport                          Dagfinn Aarum
1993   Astrid`s Lady                              Vidar Hop
1994   Lamitech Cleveland                      Atle Hamre
1995   Let`s Dance                               Steinar Hammersborg
1996   Sweet Sara Frazer                       Bjørn Garberg
1997   Capish                                       Hans Petter Tholfsen
1998   Queen Of Houston                      Gunnar Eggen
1999   Bodacious Woman                       Vidar Hop
2000   Say Jessica                                 Bjørn Garberg
2001   Ramona Spur E.M.                       E. Kristiansen

                       Tiger Cup

1975   Sid Gibs                                      M. Dannevall
1976   Gullkenny                                   G. Olsen
1977   Early Bird                                    R. Walsøe
1978   Titan Smoke                                U. Thoresen
1979   Apollo Ørnhøj                              B. Garberg
1980   Olex                                           E. Magnusson

                 Troll Jahns Æresløp

1993   Buaas Stjerna                               Jomar Blekkan
1994   Minpil                                          Thor Borg
1995   Viljesterk                                     Tor Wollebæk
1996   Ulfrigg                                         Asbjørn Austevoll jr.
1997   Ulfrigg                                         Asbjørn Austevoll jr.
1998   Spang Best                                   Thor Borg
1999   Ulfrigg                                         Asbjørn Austevoll jr.
2000   Bork Rigel                                    Jomar Blekkan
2001   Järvsöfaks                                    Jan-Olov Persson
2002   Järvsöfaks                                    Jan-Olov Persson
2003   Moe Odin                                    Asbjørn Mehla
2004   Bokli Eld                                      Lars Anvar Kolle
2005   Moe Odin                                    Asbjørn Mehla
2006   Moe Odin                                    Asbjørn Mehla
2007   Moe Odin                                    Asbjørn Mehla
2008   Åsajerven                                     Tor Wollebæk
2009   Ikke kjørt
2010   Moe Brage                                   Asbjørn Mehla
2011   Moe Brage                                   Eirik Høitomt
2012   Voje Faks                                     Tom Erik Solberg
2013   Joker Elden                                  Frode Hamre
2014   Tord Viking                                   Andre H. Stensen
2015   Lannem Silje                                 Tor Wollebæk
2016   Fjord Jerven                                 Tor Wollebæk

TRONDHEIM OG OMEGN HESTEAVLSFORENINGS POKAL

1971   Frøy Viking                                   Kåre Mortensen
1972   Gelmira                                        Armand Flataune
1973   Urdar                                          Arne Nilsen
1974   Li-Jahne                                       Arne Solhus
1975   Remi                                            Petter Wilmann

  Trondheim Travklubbs 3-års Sprint

1981   Florica Speed                             J. Blekkan
1982   Gjølmes Frost                             B. Garberg
1983   High Quality                               J. Blekkan
1984   Keiba Carina                               A. Nilsen
1985   Junge Løjbjerg                           B. Ølstøren

Trøndelagspokalen - Bork Rigels Æresløp
                    (Jonsvannspokalen 1921-24)

1921   Dalterne                                     P. Garberg
1922   Haarfagre                                   K. Moxnes
1923   Luzia                                          L. Spørck
1924   Dalegutten                                 O.S. Eggen
1925   Svarten                                      E.O. Sandstad
1926   Fugla                                         E. Wavold
1927   Gelmin                                       E. Garberg
1928   Rotvold Høgne                            M. Rygh
1929   Blessa                                        E.O. Sandstad
1930   Liljan                                         F. Ulven
1931   Tricks                                        J. Blekkan
1932   Elnora                                        K. Hellem
1933   Andøl-Gyller                                M. Andøl
1934   Veslegutt                                   S.O. Eggen
1935   Skanke-Gilma                               L. Skanke
1936   Rappo                                        E. Eide
1937   Nordlisvarten                              A. Andøl
1938   Gilming                                       A. Voll
1939   Bjelke                                        A. Dybdahl
1940   Solbubrun                                  J. Haugen
1941   Sokkegutt                                   H. Kvåle
1942   Milton Simsom                             A. Estenstad
1943   Elvine                                        L. Tørseth
1944   Hamre                                        A. Sporild
         Signor (dødt løp)                         A. Andøl
1945   Flatagutten                                L.J. Blekkan
1946   Manner                                      A. Andøl
1947   Korrekta                                    J. Kvåle
         Omen Gilmaks (dødt løp)              A. Dybdahl
1948   Donna Gyller                               J. Kvåle
1949   Hamresokka                                L.J. Blekkan
1950   Erika                                          E. Garberg
1951   Marmon                                     E. Garberg   
1952   Atillovar                                     J. Kvernrød
1953   Kvålslilja                                     H. Nilsen
1954   Norvinn                                      K. Elden
1955   Molvin                                        K. Elden
1956   Pola Remin                                 O.P. Hysby
1957   Årnseth-Rauen                            A. Dybdahl
1958   Glitnora                                     O. Blekkan
1959   Hammerkari                                E. Garberg
1960   Ova Molyn                                  I. Andøl
1961   Molan                                        E. Garberg
1962   Frøkena                                     H. Nilsen
1963   Betzy Atilla                                 J.A. Høiseth
1964   Lapp Lars                                   L.J. Blekkan
1965   Nortuppa                                   H. Kvåle
1966   Hasitor                                       I. Høyem
1967   Don Sverre                                 A. Flataune
1968   Aabyvinna                                  J. Torp
1969   Rømersokka                                L. Selbekk
1970   Sigyn                                         I. Andøl
1971   Lyn-Jahn                                    J. Torp
1972   Monagutt                                   I. Andøl
1973   Grans Ternar                              H. Kvåle
1974   Reitlisa                                      J. Blekkan
1975   Klang                                         B. Killingmo
1976   Frøyvar                                      K. Mortensen
1977   Troll Jahn                                  B. Garberg
1978   Perle Jahn                                 B. Killingmo
1979   Grim Sylfiden                              L. Taknes
1980   Pål Best                                     E. Flenes
1981   Kila                                           G. Diskerud
1982   Vintilla                                       L. Kjøniksen
1983   Pilmingutt                                  O. Helgestad
1984   Kruska                                       O.L. Engen
1985   Spikdona                                    G. Eggen
1986   Alm Svarten                                U. Thoresen
1987   Alm Svarten                                T.H. Larsen
1988   Kjennersvarten                           D. Aarum
1989   Lund Jerker                               G. Eggen
1990   Atom Vinter                                A.G. Blihovde
1991   Atom Vinter                                A.G. Blihovde
1992   Atom Vinter                                A.G. Blihovde
1993   Bork Rigel                                   J. Blekkan
1994   Alm Svarten                                A. Solhus
1995   Fosen Todd                                D. Aarum
1996   Hvatt Djerven                             P.M. Hvattum
1997   Bork Rigel                                  J. Blekkan
1998   Bork Rigel                                  J. Blekkan
1999   Hvatt Djerven                             P.M. Hvattum
2000   Hvatt Djerven                             P.M. Hvattum
2001   Bork Rigel                                  J. Blekkan
2002   Jærvsøfaks                                 J.O. Persson
2003   Jærvsøfaks                                 J.O. Persson
2004   Jærvsøfaks                                 J.O. Persson
2005   Jærvsøfaks                                 J.O. Persson
2006   Jærvsøfaks                                 J.O. Persson
2007   Jærvsøfaks                                 J.O. Persson
2008   Mørtvedt Jerkeld                        J. Frick
2009   Åsajerven                                   T. Wollebæk
2010   Hallsta Lotus                               Ulf Ohlsson
2011   Hallsta Lotus                               Ulf Ohlsson 
2012   Moe Brage                                  Eirik Høitomt
2013   Tekno Odin                                 Øystein Tjomsland
2014   Særpefanten                               Ole Johan Østre
2015   Tekno Odin                                 Øystein Tjomsland
2016   Tekno Jerken                              Erlend Rennesvik                      

               Trøndersk Mesterskap
                           (KALDBLODSHESTER)

1944   Signor                                        A. Andøl
1945   Flatagutten                                 L.J. Blekkan
1946   Opel                                          A. Andøl
1947   Signor                                        A. Andøl
1948   Donna-Gyller                               J. Kvåle
1949   Grei Gyller                                  A. Andøl
1950   Korrekta                                     E. Garberg jr.
1951   Omen Gilmaks                              O.P. Husby
         Monsun (to vinnere)                     O. Blekkan
1952   Pave-Hegg                                   B. Eggen
         Todd Senator (to vinnere)             O. Eidsmo
1953   Snåpen                                       G. Lium
         Trotyl (to vinnere)                        A. Simonsen
1954   Stigar                                         O. Sæther
         Winnie (to vinnere)                       R. Vikan
1955   Frøkena                                      H. Nilsen
1956   Årnseth-Rauen                             A. Dybdahl
1957   Årnseth-Rauen                             A. Dybdahl
1958   Årnseth-Rauen                             A. Dybdahl
1959   Reitmolly                                     I. Flaaskog
1960   Steinshyllperla                             H. Nilsen
1961   Frøkena                                      H. Nilsen
1962   Lilja                                           J. Sæther
1963   Vargvinn                                     O. Blekkan
1964   Betzy Atilla                                 J. Høiseth
1965   Grans Bausen                              P. Krabseth
1966   Lapp Lars                                    L.J. Blekkan
1967   Lapp Lars                                    L.J. Blekkan
1968   Lapp Lars                                    L.J. Blekkan
1969   Grans-Ternar                               A.B. Eggan
1970   Lapp Lars                                    L.J. Blekkan
1971   Jahn Viking                                 A. Nilsen  
1972   Sigyn                                          I. Andøl
1973   Elibest                                        H.P. Iversen
1974   Vikan Spenter                             J.P. Vikan
1975   Kvålssvarten                                H.P. Iversen
1976   Frøyvar                                       K. Mortensen
1977   Frøyvar                                       K. Mortensen
1978   Troll Jahn                                   B. Garberg
         Vikan Ternar (to vinnere)              J.P. Vikan
1979   Frøyvar                                       P. Krabseth
1980   Frøy Prinsessa                             B. Ølstøren
1981   Troll Jahn                                   B. Garberg
1982   Ullnix                                         H.P. Kvåle
1983   Ikke kjørt
1984   Ikke kjørt
1985   Braute                                        L. Taknes
1986   Ikke kjørt
1987   Ikke kjørt
1988   Kittson                                       R. Walsøe
1989   Trollkrem                                    H.P. Iversen
1990   Dublan                                       H.P. Kvåle
1991   Ikke kjørt
1992   Trollkrem                                   H.P. Iversen
1993   Ikke kjørt
1994   Ikke kjørt
1995   Ikke kjørt
1996   Ikke kjørt
1997   Buås Svarten                              A. Nilsen
1998   Tyll Jahn                                   J.M. Sørmo
                               

               Trøndersk Mesterskap
                          (VARMBLODSHESTER)

1955   Pessimist                                    L.J. Blekkan
1956   Scotts Pif                                   I. Andøl
1957   Pari                                           E. Garberg
1958   Pola Senator                               I. Andøl
1959   Toni Kan                                    Aa. Bødtker
1960   Excellent Foot                            L. Jessen
1961   Ready                                        L.J. Blekkan
1962   Lexy Hanover                              I. Andøl
1963   Gjølmes Song                              G. Olsen
1964   Gjølmes Song                              G. Olsen
1965   Gjølmes Regent                           Aa. Bødtker
1966   Andy Capp                                  I. Andøl
1967   Gjølmes Song                              G. Olsen
1968   Tonow                                       A. Solhus
1969   Unico                                        Aa. Bødtker
1970   Princess Bulford                         R. Walsøe
1971   Charlie                                      O. Størseth
1972   Hansemand                                H. Kvåle
1973   Gullkenny                                  G. Olsen
1974   Victory`s Rose                           H.P. Iversen
1975   Gullkenny                                  G. Olsen
1976   Gullkenny                                  G. Olsen
1977   Baluba Scott                              J. Blekkan
1978   Regent Skovlund                         A. Nilsen
         Lyrik Sund (to vinnere)                R. Walsøe
1979   Astronaut Ørnhøj                       B. Garberg
1980   Ikke kjørt
1981   Apollo Ørnhøj                            B. Garberg
1982   Apollo Ørnhøj                            B. Garberg
1983   Ikke kjørt
1984   Ikke kjørt
1985   Pecka Rappson                           L.G. Dahl
1986   Ikke kjørt
1987   Ikke kjørt
1988   Junge Løjbjerg                           B. Ølstøren
1989   Junge Løjbjerg                           B. Ølstøren
1990   Stocking                                    E. Kristiansen
1991   Shan Rags                                  N.P. Brækken
1992   Ringo Superboy                          B. Ølstøren
1993   Black Ace                                  A. Nilsen
1994   Ikke kjørt
1995   Ikke kjørt
1996   Ikke kjørt
1997   Gascoigne                                 J. Blekkan
1998   Parbat Rags                               N.P. Brækken

Kuskechampionatene på Leangen Travbane

Trenere:
1930   Erik Garberg                                6 seire
1931   Erik Garberg                                7 seire
1932   John Blekkan / David By               17 seire
1933   David By                                     20 seire
1934   Ola P. Husby                               10 seire
1935   Ola P. Husby                                8 seire
1936   P.M. Kvam                                  10 seire
1937   Marius Kirkaune                          14 seire
1938   Ola P. Husby                               12 seire
1939   Ola P. Husby                               16 seire
1940   Lars O. Tørseth                           11 seire
1941   Ola P. Husby                               20 seire
1942   Lars O. Tørseth                           25 seire
1943   Lars O. Tørseth                           20 seire
1944   Anders Andøl                              19 seire
1945   Lars O. Tørseth                           18 seire
1946   Andreas Dybdal                           12 seire
1947   Anders Andøl                              17 seire
1948   Anders Andøl                              12 seire
1949   Ola P. Husby                               17 seire
1950   Ola P. Husby                               17 seire
1951   Ola P. Husby                               23,5 seire
1952   Hermann Nilsen                           26 seire
1953   Erik Garberg                               40,5 seire
1954   Erik Garberg                               27 seire
1955   Hermann Nilsen                           42 seire
1956   Erik Garberg                               27 seire
1957   Erik Garberg                               32,5 seire
1958   Ivar Eggan                                   38 seire
1959   Ivar Eggan                                   43 seire
1960   Erik Garberg                               46 seire
1961   Erik Garberg                               50 seire
1962   Lars J. Blekkan                            48 seire
1963   Olaf Blekkan                               61 seire
1964   Olaf Blekkan                               54 seire
1965   Olaf Blekkan                               55 seire
1966   Lars J. Blekkan                            41 seire
1967   Lars J. Blekkan                            28 seire
1968   Harald Kvåle                                29 seire
1969   Hermann Nilsen                           38 seire
1970   Ingebrigt Andøl                           39 seire
1971   Harald Kvåle                                54 seire
1972   Ingebrigt Andøl                           27 seire
1973   Lars J. Blekkan                            31 seire
1974   Per Krabseth                              44 seire
1975   Per Krabseth                              45 seire
1976   Per Krabseth                              47 seire
1977   Bjørn Garberg                             63 seire
1978   Arne Nilsen                                64 seire
1979   Boye Ølstøren                            65 seire
1980   Boye Ølstøren                            87 seire
1981   Boye Ølstøren                            68 seire
1982   Boye Ølstøren                            90 seire
1983   Jomar Blekkan                            58 seire
1984   Boye Ølstøren                            78 seire
1985   Boye Ølstøren                            93 seire
1986   Boye Ølstøren                            89 seire
1987   Boye Ølstøren                            97 seire
1988   Boye Ølstøren                            75 seire
1989   Boye Ølstøren                            89 seire
1990   Jomar Blekkan                            99 seire
1991   Jomar Blekkan                            88 seire
1992   Bjørn Garberg                             66 seire
1993   Jomar Blekkan                            96 seire
1994   Jomar Blekkan                            75 seire
1995   Jomar Blekkan                            60 seire
1996   Jomar Blekkan                            74 seire
1997   Jomar Blekkan                            53 seire
1998   Jomar Blekkan                            63 seire
1999   Jomar Blekkan                            67 seire
2000   Jomar Blekkan                            98 seire
2001   Jomar Blekkan                            77 seire
2002   Jomar Blekkan                            71 seire
2003   Jomar Blekkan                            67 seire
2004   Atle Solhus                                 66 seire
2005   Jomar Blekkan                            70 seire
2006   Jomar Blekkan                            60 seire
2007   Jomar Blekkan                            63 seire
2008   Jomar Blekkan                            66 seire
2009   Jomar Blekkan                            82 seire
2010   Jomar Blekkan                           100 seire
2011   Jomar Blekkan                            48 seire
2012   Jomar Blekkan                            61 seire
2013   Jomar Blekkan                            67 seire
2014   Jomar Blekkan                            57 seire
2015   Jomar Blekkan                            68 seire
2016   Jomar Blekkan                            45 seire

Amatører:
1949   Olaf Blekkan                               10 seire
1950   Harald Kvåle                                16,5 seire
1951   Olaf Blekkan                               13 seire
1952   G. Lium                                       9 seire
1953   Andreas Dybdal                            9 seire
1954   Andreas Dybdal                           10 seire
1955   Arne Solhus                                10 seire
1956   Arne Solhus                                14 seire
1957   Arne Solhus                                11 seire
1958   Arne Solhus                                11 seire
1959   Ingebrigt Flaaskog                         9,5 seire
1960   Arne Solhus                                16 seire
1961   Arne Solhus                                  9 seire
1962   Arne Solhus                                18 seire
1963   Ingulf Høyem                               20 seire
1964   Nils Røstad                                 10 seire
1965   Oddmund Valstad                          7 seire
1966   Arne Solhus                                12,5 seire
1967   Arne Solhus                                 23 seire
1968   Arne Solhus                                 33 seire
1969   Arne Solhus                                 22 seire
1970   Arne Solhus                                 19 seire
1971   Arne Solhus                                 27 seire
1972   Arne Solhus                                 27 seire
1973   Hans Petter Iversen                      22 seire
1974   Hans Petter Iversen                      27 seire
1975   Arne Solhus                                 46 seire
1976   Arne Solhus                                 34 seire
1977   Arne Solhus                                 19 seire
1978   Boye Ølstøren                             20 seire
1979   Anders Eggan                               19 seire
1980   Gunnar Jarle Kjøsnes                    18 seire
1981   Anders Eggan                               12 seire
1982   Ole L. Engen                                17 seire
1983   Atle Solhus                                  15 seire
1984   Ole L. Engen                                21 seire
1985   Ole L. Engen                                10 seire
1986   Petter Pallin                                13 seire
1987   Gunnar Jarle Kjøsnes                    10 seire
1988   Gunnar Jarle Kjøsnes                    13 seire
1989   Gunnar Jarle Kjøsnes                    14 seire
1990   Bjørn Håvard Rønningen                10 seire
1991   Bjørn Håvard Rønningen                  9 seire
1992   Jan Rune Gaustad                          9 seire
1993   Harald Aasbø                                 9 seire
1994   Ola I. Storseth                               6 seire
1995   Oddvar Valstad                              5 seire
1996   Tor Inge Rygh                                3 seire
1997   Odd Arne Kjøsnes                          8 seire
1998   Odd Arne Kjøsnes                         10 seire
1999   Morten Valstad                              7 seire
2000   Jan Roar Trøan                              8 seire
2001   Jan Roar Trøan                              8 seire
2002   Cecilie Bråthen                              6 seire
2003   Odd Arne Kjøsnes                         12 seire
2004   Odd Arne Kjøsnes                          9 seire
2005   Odd Arne Kjøsnes                          9 seire
2006   Thomas Mjøen                              14 seire
2007   Thomas Mjøen                              15 seire
2008   Edvard Kristiansen                         17 seire
2009   Edvard Kristiansen                         30 seire
2010   Edvard Kristiansen                         28 seire
2011   Edvard Kristiansen                         40 seire
2012   Edvard Kristiansen                         33 seire
2013   Edvard Kristiansen                         26 seire
2014   Edvard Kristiansen                         19 seire
2015   Thomas Mjøen                              25 seire
2016   Thomas Mjøen                              28 seire

Stallansatte/Profesjonelle:
1966   Leif Olsen                                      7 seire
1967   Ikke kåret
1968   Ikke kåret
1969   Ikke kåret
1970   Ikke kåret
1971   Ikke kåret
1972   Ikke kåret
1973   Ikke kåret
1974   Ikke kåret
1975   Ikke kåret
1976   Jomar Blekkan                              19 seire
1977   Jomar Blekkan                              18 seire
1978   Leif Taknes                                    3 seire
1979   Leif Taknes                                  12 seire
1980   Leif Taknes                                    7 seire
1981   Leif Taknes                                    7 seire
1982   Leif Taknes                                  17 seire
1983   Leif Taknes                                    7 seire
1984   Leif Taknes                                    9 seire
1985   Leif Taknes                                  11 seire
1986   Stig Jarle Røste                              9 seire
1987   Stig Jarle Røste                            15 seire
1988   Edvard Kristiansen                         22 seire
1989   Edvard Kristiansen                         26 seire
1990   Edvard Kristiansen                         32 seire
1991   Edvard Kristiansen                         34 seire
1992   Edvard Kristiansen                         55 seire
1993   Edvard Kristiansen                         31 seire
1994   Edvard Kristiansen                         19 seire
1995   Edvard Kristiansen                         32 seire
1996   Edvard Kristiansen                         29 seire
1997   Edvard Kristiansen                         37 seire
1998   Edvard Kristiansen                         51 seire
1999   Edvard Kristiansen                         37 seire
2000   Edvard Kristiansen                         26 seire
2001   Edvard Kristiansen                         26 seire
2002   Edvard Kristiansen                         23 seire
2003   Edvard Kristiansen                         47 seire
2004   Edvard Kristiansen                         42 seire
2005   Edvard Kristiansen                         50 seire
2006   Edvard Kristiansen                         44 seire
2007   Edvard Kristiansen                         35 seire
2008   Edvard Kristiansen                         19 seire
2009   Simen Bremseth Jessen                  25 seire
2010   Simen Bremseth Jessen                  14 seire
2011   Simen Bremseth Jessen                  10 seire
2012   Jenny Bjørk                                   5 seire
2013   Ragnhild Bjørnbeth                         6 seire
2014   Ragnhild Bjørnbeth                         9 seire
2015   Ragnhild Bjørnbeth                         6 seire
2016   Ragnhild Bjørnbeth                         6 seire

Travryttere (montè):
2004   Line Johansen                                3 seire
2005   Aina H. Westberg                            2 seire
2006   Liv Pedersen                                  4 seire
2007   Liv Pedersen                                  6 seire
2008   Vibecke Steig                                 3 seire
2009   Anne Guro Dahle                            3 seire
2010   Liv Pedersen                                  8 seire
2011   Liv Pedersen                                  4 seire
2012   Liv Pedersen                                 11 seire
2013   Trude Kleveland                              6 seire
2014   Amanda Robertsen                          8 seire
2015   Amanda Robertsen                         11 seire
2016   Nina Stene                                     7 seire

Skriv en kommentar: (Klikk her)

123hjemmeside.no
Antall tegn tilbake: 160
OK Sender...
Se alle kommentarer

| Svar

Nyeste kommentarer

24.01 | 20:28

Riktigt snygg sida!
Lars/ http://www.travtips.info/

...
23.04 | 18:08

veldig bra og gratulerer med et bra resultat

...
24.11 | 23:37

Jeg ser vi er i slekt gjennom dine tipp-tipp-tipp oldeforeldre på din farsside. Tollak Tollakson f. 1753, d. 9/3-1832. Hans sønn Ådne nr. 101 på Anda er min.

...
20.11 | 16:22

Hester og eiere/kusker bra presentert

...
Du liker denne siden
Hei!
Prøv å lage din egen hjemmeside som jeg.
Det er enkelt, og du kan prøve det helt gratis.
ANNONSE