Tidligere vinnere av ulike storløp på Bergen Travpark

Berget Travpark åpnet 15. juni 1985 etter at den gamle banen, Nesttun Travbane, ikke holdt mål lenger.

Bergen Travpark er en rask og moderne 1000-metersbane som det er satt flere norgesrekorder på. Travparken har en bevisst unghestprofil og satser stort på unghestløpene Bergens 3-års Festival for varmblodshestene og Nils A. Skjolds Æresløp for 3 årige kaldblodshester.

Banen ligger i idylliske omgivelser, ca. 15 km fra Bergen sentrum og 45 minutter fra Bergen Lufthavn Flesland.

Postadressen til banen er: Bergen Travpark 5111 Breistein
tlf.: 55 39 68 00
www.travparken.no

              BERGEN 3-ÅRS FESTIVAL
(TIDL. NESTTUN TRAVBANES 3-ÅRS LØP OG BERGEN OG OMEGN
TRAVSELSKAPS OPPDRETNINGSLØP)

1978   Argyle Royal                                Asbjørn Austevoll
1979   Ikke kjørt                                    
1980   Mango                                        Terje Myhre
1981   Bazooka S.                                  Sigmund Skjoldal
1982   Ikke kjørt
1983   Speed Iroon                                Atle Hamre
1984   Eliza The Queen                          Atle Hamre
1985   Manto                                        Roy Eikeland
1986   Bonnie Surprise                           Henry Kristiansen
1987   Siggy Star                                   Gunnar Mehla
1988   Yankee Pedro                             Martin Austevoll
1989   Rebeccas Boy                             Rune Wiig
1990   Powerful One                              Rolf Tvedt
1991   Hole In One                                Gunnar Eggen
1992   Lamitech Quality                         Atle Hamre
1993   Tamin Sandy                                Bjørn Garberg
1994   Thai Thunder                              Gunnar Mehla
1995   Robin Rags                                  Noralf Pallin Brækken
1996   Goldrush                                    Tor Wollebæk
1997   Sugarcane Volo                           Hans Petter Tholfsen
1998   King Kruzer                                 Hans Christian Holm
1999   Potato Chip                                 Rune Wiig
2000   More Chips                                 Atle Hamre
2001   Millmaker                                    Lars Anvar Kolle
2002   Giant Flamingo                             Asbjørn Mehla
2003   Thai Tanic                                   Vidar Hop
2004   Jetstile                                       Geir Vegard Gundersen
2005   Uppercut Flevo                            Ove Wassberg
2006   Megaman Neo                              Trond Skauen
2007   BobbyLeeBob                               Ove Wassberg
2008   Ramona`s Express                         Katja Huuskonen
2009   Broadway Boy                              Frode Hamre
2010   Glideable Volo                              Thor Borg
2011   Sizzling Volo                                 Hans Petter Tholfsen
2012   Xquisite Chocolate                        Frode Hamre
2013   Mustoyevsky                                Per Oleg Midtfjeld
2014   Chocolate Day                              Per Oleg Midtfjeld
2015   Gematria                                     Frode Hamre
2016   Evil Enok ME                                 Noralf Pallin Brækken

               BERGEN 3-ÅRS FESTIVAL 
                            (HOPPEAVDELING)

1993   Christine Bowl                              Vidar Hop
1994   Lamitech Cleveland                       Atle Hamre
1995   Ikke kjørt
1996   Ikke kjørt
1997   Always Pay                                   Vidar Hop
1998   Baltic Delight                               Hans Petter Tholfsen
1999   Bodacious Woman                         Vidar Hop
2000   Norine Hornline                            Gunnar Eggen
2001   Ramona Spur E.M.                         Edvard Kristiansen

                      BERGEN CUP

1977   Sam Brass                                    Harry Søfteland
1978   Top Blaze                                    Martin Austevoll
1979   Ikke kjørt
1980   King Garci                                   Martin Austevoll
1981   Pelina                                         Asbjørn Austevoll
1982   Bit Olympic                                 Ove Wassberg
1983   Fusse Damkær                              Ove Wassberg
1984   Glenquin Boel                              Frode Hamre

                BERGEN GRAND PRIX
        (NESTTUNBANENS STORE STAYERLØP FRA 1975-85)       

1954   Letten                                       J. Cedell
1955   Molvin                                        K. Elden
1956   Løverapp                                    N.A. Skjold
1957   Steggbest                                   E. Schou
1958   Eldlyn                                        O.A. Landaas
1959   Rune Molyn                                K. Ulven
1960   Elina                                          M. Hove
1961   Elina                                          M. Hove
1962   Elina                                          M. Hove
1963   Frk. Kari                                     A. Hop
1964   Frk. Kari                                     A. Hop
1965   Jahn Piril                                   K. Håkonsen
1966   Jahn Piril                                   K. Håkonsen
1967   Kappvinn                                    K. Håkonsen
1968   Jahn Ivar                                    D. Hamre
1969   Vesle Jahn                                 M. Austevoll
1970   Vesle Jahn                                 M. Austevoll
1971   Rappfot                                     M. Austevoll
1972   Lynspent                                   T. Myhre
1973   Baus Spent                                O. Mathisen
1974   Rinda Valen                               J. Borgen
1975   Norinda                                    M. Austevoll
1976   Åsnelill                                      M. Austevoll
1977   Turin                                        N.A. Skjold
1978   Turin                                        N.A. Skjold
1979   Elnett                                       M. Austevoll
1980   Frk. Unn                                   K. Håkonsen
1981   Kinge Jahn                                M. Austevoll
1982   Turin                                       Å. Skjold
1983   Løset Prins                               L. Kjøniksen
1984   Garpin                                     G. Diskerud
1985   Sady                                        A. Øksnevad
1986   Krossvinn                                  H. Søfteland
1987   Finstadmort                              M. Hoel
1988   Skogbjørn                                 R. Wiig
1989   Pål Lunar                                  K. Håkonsen
1990   Florett                                     T. Totland
1991   Elding                                       M. Austevoll
1992   Minpil                                       P.M. Sunde
1993   Neslin                                       G. Gudmestad
1994   Neslin                                       G. Gudmestad
1995   Terna Vangen                            R. Wiig
1996   Ruskelispretten                         G. Austevoll
1997   Elnes Ivo                                   S.O. Wassberg  
1998   Spikeld                                     R. Wiig    
1999   Spikeld                                     R. Wiig
2000   Spikeld                                     K. Håkonsen
2001   Skolapp                                    R. Wiig
2002   Fraun Rigel                               Kristian Lunde
2003   Njølstad Stjernen                      Tormod Gudmestad    
2004   Spikeld                                     Rune Wiig
2005   Spikeld                                     Rune Wiig
2006   Gransbrun                                Odd Storetvedt
2007   Røste Bo                                  Tom Erik Solberg
2008   Røste Bo                                  Åsbjørn Tengsareid
2009   Neslands Loke                           Tom Erik Solberg
2010   Neslands Loke                           Åsbjørn Tengsareid   
2011   Lumjor                                     Svein Ove Wassberg                

                    BERGENSLØPET

1962   Sportsmanden Tre                       Svend Hansen
1963   Cæsar                                        Magne Hamre
1964   Rodive                                       Martin Austevoll
1965   ?
1966   Gin The Great                             Martin Austevoll
1967   Fenrik                                        Martin Austevoll
1968   Hettie Mckee                             Martin Austevoll 

                BERGENSPOKALEN

1945   Upper Ten                                 O. Østby
1946   Mercurius                                  O. Østby
1947   Belle Oxan                                 P. Wengshoel
1948   Taro Champlain                            K. Ulven
1949   Keysi                                          I. Norheim
1950   Nadena                                      N.A. Skjold
1951   Senator King                               K. Ulven
1952   Senator McElwyn                         K. Ulven
1953   Satur Scott                                 K. Ulven
1954   Petter Axvall                               K. Ulven
1955   King Senator                               K. Ulven
1956   Fordellas                                    L. Sandven
1957   Viking                                        O.A. Landaas
1958   Sun Maid                                    I. Hodne
1959   Trokan                                       T. Gudmestad
1960   Rodeo                                        M. Hamre
1961   Sonny Boy                                  M. Hamre
1962   Sportsmanden Tre                       S. Hansen
1963   Cæsar                                        M. Hamre
1964   Rodive                                       M. Austevoll
1965   Monarch                                    M. Austevoll
1966   Gin The Great                             M. Austevoll
1967   Fenrik                                        M. Austevoll
1968   Hettie McKee                             M. Austevoll
1969   Frederik                                     M. Hamre
1970   Idol                                           M. Austevoll
1971   Idol                                           A. Hop
1972   Spit Adore                                 G. Mehla
1973   Moliere                                     O. Wassberg
1974   O`Brian                                     M. Austevoll
1975   Rosetta H.                                 M. Austevoll
1976   Spenda Girl                                T. Myhre
1977   Mr. Regent                                A. Ulven
1978   Princess Bunter                          J. Risa
1979   Furniko                                     T. Myhre
1980   Finn Aas                                    O. Storetvedt
1981   Knistads Homme                         O. Storetvedt
1982   Top Deanna                               J.E. Landaas
1983   Alex L.                                      A. Hamre
1984   Eda Pay                                     C. Michelsen
1985   Mr. Poppey                                P.A. Erga
1986   Fox Tilly                                     A. Hamre
1987   Tom Pedro                                 P. Ulven
1988   Lamitech Leebrook                     A. Hamre
1989   Bella Net                                   J.E. Landaas
1990   Nevele Pro                                 A. Hamre
1991   Lady Tempest                            T. Håvardstun
1992   Clans Promise                            Å. Skjold
1993   Moment Of Bulwark                    M. Austevoll
1994   Ræs Stensgaard                         O. Wassberg
1995   Vibro Chip                                 Å. Skjold
1996   Igor Sund                                  R. Tvedt
1997   Soir De Pro                                P.A. Erga
1998   Geisha H.                                  R. Tvedt
1999   Moving Spirit                             Ø. Austevoll
2000   Ben Frontline                            H. Søfteland
2001   Elliot Frontline                           O. Wassberg
2002   Lamitech Beam                          Gunnar Austevoll
2008   Dr. Robert Johns                       Åsbjørn Tengsareid
2011   Sweet Case                               Gunnar Austevoll

        BERGEN TRAVPARKS ELITELØP 
             (TIDL. BERGEN BANKS INVITASJONSLØP) 

1981   Mr. Lloyd                                    Nils Åge Østby
1982   Mr. Lloyd                                    Nils Åge Østby
1983   Lord Amos                                   Birger Jansen
1984   Lord Amos                                   Birger Jansen
1985   The Onion                                  Stig H. Johansson
1986   Florican Will                                Torbjörn Jansson
1987   Lord Roy F.                                 Asbjørn Mehla
1988   Rex Rodney                                 Kjell Håkonsen
1989   Grades Singing                             Olle Goop
1990   Rex Rodney                                 Kjell Håkonsen

        BILRUTA F.O.M.`S  GAVELØP

1969   Margareth First                            N.A. Skjold
1970   Jens Royal                                  T. Wassberg
1971   Lex The Great                             O. Wassberg
1972   Lieberkind                                  M. Austevoll
1973   Fabriano                                     Å. Skjold
1974   Gevinst                                       T. Myhre
1975   Elant                                          M. Austevoll
1976   Spit Glamour                                Å. Skjold
1977   Kitty Wing                                   S.H. Håvardstun
1978   Mambreno                                  M. Austevoll

              BJØRGVINPOKALEN

1945   Astra                                          O. Østby
1946   Eldna                                          I. Bersagel
1947   Draupner                                    G. Opsahl
1948   Hero                                          N.A. Skjold
1949   Skudd                                         J. Kaland
1950   Gyllerkongen                               I. Bersagel
1951   Klæstadbron                               N.A. Skjold
1952   Lykke Stegg                                N.A. Skjold
         Løveterna (dødt løp)                    E. Lohne
1953   Kambo Atle                                 N.A. Skjold
1954   Vekina                                       J. Kaland
1955   Parlap                                        K. Ulven
1956   Mjøs Herda                                L.J. Storhaug
1957   Daglyn                                       N.A. Skjold
1958   Nordli Bausa                               A. Carlson
1959   Frk. Kari                                    N.A. Skjold
1960   Kompis                                      O.A. Landaas
1961   Sprett                                       M. Hove
1962   Leonara                                     O.M. Skjæveland
1963   Vesle Vilter                                N.A. Skjold
1964   Gransgutt                                   I. Hodne
1965   Hjørdis                                      M. Hamre
1966   Stjernebruna                              N.A. Skjold
1967   Heggtina                                    J. Lea
1968   Varg Spent                                 M. Austevoll
1969   Vesle Jahn                                 M. Austevoll
1970   Kapny                                       J.H. Aase
1971   Silke Spent                                 M. Austevoll
1972   Basken                                      O. Wassberg
1973   Seila                                          T.S. Kvamme
1974   Sentan                                       K. Håkonsen
1975   Glitretind                                   T. Myhre
1976   Jarl                                           J. Almeland
1977   Frk. Torild                                  M. Austevoll
1978   Blesvar                                       M. Austevoll
1979   Tori Støvern                               Å. Skjold
1980   Vinjesokken                                M. Austevoll
1981   Kilnic                                        O. Wassberg
1982   Dobbas                                      G. Hegdal
1983   Fiskåblesen                                O. Mæland
1984   Stentora                                    O. Storetvedt
1985   Rekve Jerk                                 Å. Skjold
1986   Bønes Sjur                                 A. Austevoll
1987   Reitfun                                      A. Austevoll
1988   Gullstegg                                    R. Wiig
1989   Baus Trygg                                 A. Austevoll
1990   Carabus                                     A. Austevoll jr.
1991   Rigelkongen                               R. Tvedt
1992   Bonanza                                    M. Austevoll
1993   Spent Don                                 L. Høgemark
         Bygdasvarten (to vinnere)            O. Storetvedt
1994   Fryshild                                     H.P. Næss
1995   Fly Trolle                                   C. Olsen
1996   Fly Trolle                                   C. Olsen
1997   Jahn Troll                                  L. Høgemark
1998   Tindar                                       C. Olsen
1999   Vestborken                                J.E. Landaas
2000   Lappelan                                   O. Wassberg
2001   Bekkvinn                                    Å. Tengsareid
2002   Granly Rigel                                R. Wiig
2003   Mediaas Knut                              S.O. Wassberg
2004   Støtrapp                                    Ø. Hegdal
2005   Voje Svarten                               Å. Tengsareid
2006   Ognøy Sjefen                              Ø. Hegdal
2007   Tekno Kongen                             R. Hop
2008   Aimar                                         S.O. Wassberg
2009   Holt Vinn                                    E. Høitomt
2010   Tøffe Toft                                  S.O. Wassberg
2011   Hæve Alma                                 O. Storetvedt
2012   Førlands Faksen                           Å. Tengsareid

   DAMENES TRAVKLUBBS POKALLØP

1970   Nulles Pride                                M. Austevoll
1971   Bobby Pride                                S. Skjoldal
1972   Kvikksi                                        M. Austevoll
1973   Flight Princess                             N.A. Skjold
1974   Reflex                                         E.A. Søviknes
1975   Flyta                                           M. Austevoll
1976   Ikke kjørt
1977   Turin                                          N.A. Skjold
1978   Khed                                          S.H. Håvardstun
1979   Flyprinsen                                   A. Hop
1980   President Monarch                       O. Wassberg
1981   Ikke kjørt
1982   Lord Nibs                                    Å. Skjold

                 ELDINGS ÆRESLØP                   

2001   Eddi Stjerna                               Odd Storetvedt
2002   Venn Vara                                  Asbjørn Mehla
2003   Findal Blesa                                Cato Antonsen
2004   Skaffer Balita                              Ove Wassberg
2005   Steinskosa                                  Lars Anvar Kolle
2006   Celynita                                     Ove Bakkevold Reime
2007   Buer Dina                                   Vidar Hop
2008   Timor                                         Vidar Hop
2009   Timor                                         Cato Antonsen
2010   Trons Pila                                   Noralf P. Brækken
2011   Vill Dina                                      Rune Wiig
2012   Drav Siss                                     Erlend Rennesvik
2013   Ulsrud Tea                                  Svein Ove Wassberg
2014   Soløy Sandra                                Lars Anvar Kolle
2015   Lome Oda                                   Svein Ove Wassberg
2016   Vill Dina                                      Gunnar Austevoll

      FANA SPAREBANKS POKALLØP

1967   Bitta                                          M. Austevoll
1968   Wilkas                                        N.A. Skjold
1969   Baus Arne                                   O. Wassberg
1970   Elin                                            M. Austevoll
1971   Årnhild                                       A. Austevoll
1972   Heggtina                                     M. Austevoll
1973   Glory Victory                               T. Myhre
1974   Rinda Valen                                 J. Borgen
1975   Sabovinn                                     Å. Skjold
1976   Turin                                          N.A. Skjold
1977   Stjerne Sjur                                S. Skjoldal
1978   Ikke kjørt
1979   Ikke kjørt
1980   Ikke kjørt
1981   Ruud Sjur                                    Å. Skjold
1982   Stella Spencer                             A. Austevoll
1983   Timian                                         Å. Skjold
1984   Kathmaran                                   H. Søfteland

                 FESTSPILLPOKALEN

2001   Goldrush                                    Asbjørn Mehla
2002   Delicious Rhythm                         Vidar Hop
2003   Elliot Frontline                            Ove Wassberg
2004   Luckpenny San                            Thor Borg
2005   Mr. Commissioner                         Hans P. Tholfsen
2006   Against The Sun                           Vidar Hop
2007   Rembrandt November                   Svein Ove Wassberg
2008   Kings Sugarboy                            Hans Chr. Holm

       H.M. KONG OLAV V`S ÆRESLØP
     (H.K.H. KRONPRINS HARALDS POKALLØP 1937-1991)      

1937   Silver                                          S. Holmsen
1938   Sokkegutt                                    H.P. Kvåle
1939   Attila                                          H. Holmsen
1940   Donnaprinsen                              C. Hinna
1941   Stegg                                          E. Garberg
1942   Neskongen                                  P. Haslie
1943   Per                                            T. Mauland
1944   Albino                                        G. Opsahl
1945   Brann Bell                                   G. Opsahl
1946   Landfallgubben                            A. Carlson
1947   Marmon                                      E. Garberg
1948   Steggla                                       E. Garberg jr.
1949   Attilovar                                     A. Carlson
1950   Grans Terna                                N. Buer
1951   Klæstadbron                                N.A. Skjold
1952   Neslyn                                        H. Hauer
1953   Diamant                                      L. Østby
1954   Sanda                                         K. Ulven
1955   Darrana                                      T. Solberg
1956   Ikke kjørt
1957   Geiri                                           N.A. Skjold
1958   Rivinda                                        P. Rakkestad
1959   Toma                                          I. Martinsen
1960   Spent                                         R. Mortensen
1961   Nilsen                                         R. Olsen
1962   Gjønnvinn                                   M. Hamre
1963   Vesle Vilter                                 N.A. Skjold
1964   Jahn Piril                                    K. Håkonsen
1965   Grans Ternen                              J. Klæstad
1966   Stjernebruna                               N.A. Skjold
1967   Leakniksen                                  M. Skjæveland
1968   Varg Sent                                    M. Austevoll
1969   Slogum Jenny                              A. Hop
1970   Frigge                                         H.P. Tholfsen
1971   Slogum Liv                                   A. Hop
1972   Solmaks                                      J. Risa
1973   Wenche Sjur                               Å.B. Langaard
1974   Slogum Tor                                  U. Thoresen
1975   Åsnelill                                       M. Autevoll
1976   Toddy                                         I. Hodne
1977   Lynkari                                       A. Hop
1978   Elnett                                        M. Austevoll
1979   Korin                                         G. Mehla
1980   Galint                                         G. Tollefsen
1981   Dublan                                       Å. Skjold
1982   Arett                                         V. Hop
1983   Pål Lunar                                    B. Killingmo
1984   Gyda                                          F. Marthinsen
1985   Alm Svarten                                 U. Thoresen
1986   Lund Jerker                                G. Eggen
1987   Slått Pil                                      A. Mehla
1988   Fjeldar                                       K.E. Jahnsen
1989   Atom Vinter                                A.G. Blihovde
1990   Lykkebron                                   K. Håkonsen
1991   Sørvinn                                       A. Mehla
1992   Gullbrun                                     J.H. Bakkeli
1993   Vital Best                                    T.H. Larsen
1994   Hvatt Djerven                              P.M. Hvattum
1995   Nordli Svarten                              E. Høitomt
1996   Slogum Bjørn                               K. Håkonsen
1997   Rapp Rigel                                   T. Wollebæk
1998   Øybjørn                                      A.H. Stensen
1999   Lome Elden                                 V. Hop
2000   Mai Lotta                                    G.V. Gundersen
2001   Moe Odin                                    A. Mehla
2002   Bjørkeelden                                G. Gudmestad
2003   Storm Jo                                     J. Blekkan
2004   Torpa Carl                                   Å. Tengsareid
2005   H.G. Balder                                 V. Hop
2006   Moe Brage                                  A. Mehla
2007   Trollgutt                                     G. Austevoll
2008   H.G. Elessar                                 L.A. Kolle
2009   Særpefanten                               J.R. Mjølnerød
2010   Ness Tjo Alma                              T.E. Solberg
2011   Tekno Jerken                              G.V. Gundersen
2012   Tekno Odin                                 Ø. Tjomsland
2013   Timian Scott                                V. Hop
2014   Nyland                                        R. Wiig
2015   Tomeld ØK                                   Å. Tengsareid
2016   Galileo                                        G. Flåten

                     HAUKÅSLØPET

1990   Nero Åvang                                 Rune Wiig
1991   Gainesway                                  Per Ludvig Nilsen
1992   Vibro Chip                                  Oddmund Wallevik
1993   Prince Ideal                                Kjell Håkonsen
1994   Galant Eden                                Svein Harald Håvardstun
1995   Impish Sund                                Atle Hamre
1996   Improviser                                   Hans Petter Næss
1997   Lamitech Hanover                        Atle Hamre
1998   Spenda News                              Eirik Høitomt
1999   Insomnia                                     Andrè H. Stensen
2000   Delicious Rhythm                         Lars Anvar Kolle
2001   Kiri Goal                                     Trond Skauen
2002   Lindy Tibur                                 Geir V. Gundersen
2003   K.L.M. Lavec                               Hans Chr. Holm
2004   Debbie Scot                                Olav Mikkelborg
2005   Nong Lin                                     Lars Anvar Kolle
2006   Spenda M. Aud                            Lars Anvar Kolle
2007   Digital Charcoal                           Ove Wassberg
2008   Sweet Case                                 Thor Borg
2009   Nabucca Eastwind                        Eirik Høitomt
2010   Rita Sensation                             Åsbjørn Tengsareid
2011   Fleetfoot Hanover                        Bo Westergaard
2012   Thai Merlot                                 Geir Vegard Gundersen
2013   Exercise To Go                            Hans Christian Holm
2014   Viva La Diva Rick                           Frode Hamre
2015   Diadora BR                                  Thor Borg
2016   Escada BR                                   Thor Borg

 JACOB P. STORETVEDTS MINNEPOKAL

1963   Åsbausa                                       Ole A. Landaas
1964   Toya                                           Asbjørn Austevoll
1965   Myrtei                                         Nils A. Skjold
1966   Stjernebruna                                Nils A. Skjold
1967   ?
1968   Gjølmes Flinka                               O.S. Mathisen
1969   Frk. Polka                                     Ove Wassberg

          JACOB MELANDS MINNELØP

1936   Perfekt                                      T. Stensrud
1937   Sverresønn                                 M.O. Landaas
1938   Nordlisvarten                              A. Andøl
1939   Rappo                                        E. Eide
1940   Pluggen                                      A. Carlson
1941   Voje-Kari                                    T. Haga
1942   Sønju-Bausa                                C. Skjønvold
1943   Glunda                                       O. Østby
1944   Kong Trygve                                B.G. Roaldsøy
1945   Karl Henrik                                 J. Fjelddalen
1946   Guri Salomon                              O. Østby
1947   Donna Gyller                               L. Haslie
1948   Korrekta                                    A. Carlson
1949   Gyller Sverra                              O.M. Skjæveland
1950   Scarlet                                      A. Carlson
1951   Tidemandrauen                           H. Holm
1952   Ragg                                          P. Haslie
1953   Ulan                                          W. Ramsland
1954   Adils                                          O.A. Landaas
1955   Sett                                          C. Wollebæk
1956   Steggbest                                   E. Schou
1957   Steggjakk                                   N.A. Skjold
1958   Letten                                       K. Håkonsen
1959   Drivblesa                                    S. Hansen
1960   Elina                                          M. Hove
1961   Per                                           N.A. Skjold
1962   Petter Tidemand                         H. Holm
1963   Dally Bausen                               G. Diskerud
1964   Frk. Kari                                     A. Hop
1965   Vinvara                                      A. Ulven
1966   Jahn Piril                                   K. Håkonsen
1967   Lapp Lars                                   L.J. Blekkan
1968   Jahn Ross                                  N.A. Skjold
1969   Kvitbaus                                    T. Gudmestad
1970   Thea                                         K.E. Jahnsen
1971   Hallingkongen                             H. Johansen
1972   Mangelrødtussa                          H. Mangelrød
1973   Rappfot                                     M. Austevoll
1974   Dally Sjurson                              M. Austevoll
1975   Brage                                        J. Torp
1976   Flatvar                                       A. Ulven
1977   Frøyvar                                      U. Thoresen
1978   Vintilla                                       L. Kjøniksen
1979   Pål Best                                     B. Killingmo
1980   Perle Jahn                                 B. Killingmo
1981   Bastian                                      B. Killingmo
1982   Toddy                                       M. Helland
1983   Galint                                        A. Hamre
1984   Slogum Tron                               G. Eggen
1985   Sady                                          A. Øksnevad
1986   Alm Svarten                                U. Thoresen
1987   Friggbest                                    H.P. Tholfsen
1988   Alm Svarten                                T.H. Larsen
1989   Alm Svarten                                A. Mehla
1990   Alm Svarten                                U. Thoresen
1991   Nordli Tina                                 G. Tollefsen
1992   Terna Vangen                             G. Eggen
1993   Bork Rigel                                  J. Blekkan
1994   Buaas Stjerna                             A. Mehla
1995   Buaas Stjerna                             A. Mehla
1996   Skogli Svarten                             A. Mehla
1997   Hvatt Djerven                             P.M. Hvattum
1998   Bork Rigel                                  J. Blekkan
1999   Nordli Svarten                            E. Høitomt
2000   Spikeld                                      K. Håkonsen
2001   Spikeld                                      R. Wiig
2002   Moe Odin                                  A. Mehla
2003   Ravn Jahn                                  G.V. Gundersen
2004   Bokli Eld                                    L.A. Kolle
2005   Bokli Eld                                    L.A. Kolle
2006   Moe Odin                                  A. Mehla
2007   Moe Odin                                  A. Mehla
2008   Feseth Lynet                             J.O. Olsen
2009   Bork Odin                                 T.E. Solberg
2010   Neslands Loke                            Å. Tengsareid
2011   Feseth Lynet                             A.H. Stensen
2012   Tekno Odin                               Ø. Tjomsland
2013   Tekno Odin                               Ø. Tjomsland
2014   Tin Tveiten                               G. Mikkelsen
2015   Ulsrud Tea                                 S.O. Wassberg
2016   Tekno Odin                               Ø. Tjomsland

      JOHAN M. LANDAAS MINNELØP                 

1970   Alida                                          M. Austevoll
1971   Lilli-Glima                                   M. Austevoll
1972   Eggemor                                    N.A. Skjold
1973   Jarl                                           J. Almeland
1974   Åsnelill                                      M. Austevoll
1975   Turin                                         N.A. Skjold
1976   Rasputin                                    O. Storetvedt
1977   Elnett                                        M. Austevoll
1978   Bragitta                                     O. Storetvedt
1979   Gullborken                                 M. Austevoll
1980   Dublan                                       Å. Skjold
1981   Siran                                         O. Storetvedt
1982   Piril Spent                                  O. Storetvedt
1983   Teleflink                                     Å. Skjold
1984   Løset Tom                                  Å. Skjold

          KETIL HANSENS MINNELØP 

1960   Checco                                      K. Eriksen
1961   Sonny Boy                                  M. Hamre
1962   Peter Young                               J. Cedell
1963   Pimpernell                                  J. Cedell
1964   Pirian Lønne                               M. Austevoll
1965   Netto                                        N.A. Skjold
1966   Gin The Great                             M. Austevoll
1967   Merceno                                    P. Ulven
1968   Gylden Drøm                               J. Cedell
1969   Mr. Sonny Ford                           A. Ulven
1970   Rein Bingen                                U. Thoresen
1971   Bell Song                                    J. Bøhn
1972   Lasse Mon                                  U. Thoresen
1973   Scoutman                                   G. Eggen
1974   O`Brian                                      M. Austevoll
1975   Tanzanit                                     T. Myhre
1976   Spike Boy                                   M. Austevoll
1977   Norse Esso                                  U. Thoresen
1978   Frosty                                        M. Austevoll
1979   Scott Champo                             J. Torp
1980   Almana                                       F. Marthinsen
1981   Knistads Homme                          O. Storetvedt
1982   Velin Kattegat                             A. Hamre
1983   Lord Amos                                  B. Jansen
1984   Velin Kattegat                             E. Flenes
1985   Mr. Poppey                                 P.A. Erga
1986   Rex Rodney                                K. Håkonsen
1987   Tailored Way                               U. Thoresen
1988   Personia                                     A. Mehla
1989   Rex Rodney                                K. Håkonsen
1990   Rex Rodney                                K. Håkonsen
1991   Rebur                                        F. Fladen
1992   Shan Rags                                   N.P. Brækken
1993   Prince Mystic                             A. Hamre
1994   Inherit Me                                  T. Skauen
1995   Nevele Cero O.                           Ø. Hegdal
1996   Sugar Boy                                   H.P. Tholfsen
1997   Gentle Star                                 G. Tollefsen
1998   Chanson                                     V. Hop
1999   Sugarvision                                  D. Aarum
2000   Gutsy Cast                                  A. Hamre
2001   Buckaroo K.                                V. Hop
2002   Tartar                                        A. Mehla
2003   Zoomin O.                                   R. Wiig
2004   Magnetic Power                          T. Borg
2005   Norvelous Hanover                       O. Mikkelborg
2006   Against The Sun                           V. Hop
2007   S.J.`s Gold                                  K. Malmin
2008   Cromwell                                     P.O. Midtfjeld
2009   Navy Seal                                    B. Westergård
2010   Megaman Neo                              L.A. Kolle
2011   Cromwell                                     V. Hop
2012   Kejser K.D.                                  G. Austevoll
2013   Onion F.H.                                  T.E. Solberg
2014   Thai Broadway                             G. Austevoll
2015   Viking Va Bene                             G.V. Gundersen
2016   Remee La Marc                            V. Hop

                 KNIKSENS ÆRESLØP 

1994   Shan Rags                                   Noralf Pallin Brækken
1995   Shan Rags                                   Noralf Pallin Brækken
1996   El Caprino                                   Trond Skauen
1997   Sissela Ås                                    Atle Hamre
1998   Bella Coal                                   Asbjørn Mehla
1999   Rite On Line                               Atle Hamre
2000   Caramba Kosmos                          Atle Hamre
2001   Sugarcane Volo                           Hans Petter Tholfsen
2002   Victor Hanha                              Jomar Blekkan
2003   Americanese                               Thor Borg
2004   Mr. Commissioner                        Hans Petter Tholfsen
2005   Lamar                                        Eirik Høitomt
2006   Lill Adolf                                     Per Oleg Midtfjeld
2007   Lill Adolf                                     Per Oleg Midtfjeld
2008   Megaman Neo                             Lars Anvar Kolle
2009   Megaman Neo                             Lars Anvar Kolle
2010   Tinita Love                                 Geir Vegard Gundersen
2011   Navy Seal U.S.                             Tom Erik Solberg
2012   Yarrah Boko                                Kai Johansen
2013   Broadway Legs                            Geir Mikkelsen
2014   Thai Broadway                             Gunnar Austevoll
2015   Viking Va Bene                             Geir Vegard Gundersen
2016   Ivar Sånna                                   Jomar Blekkan

        MAGNUS O. LANDAAS ÆRESLØP 

1975   Finstadjerva                                Martin Austevoll
1976   Kari Prinsen                                Arne Hop
1977   Åsnelill                                       Martin Austevoll
1978   Eldon                                         Martin Austevoll
1979   Åsnelill                                       Martin Austevoll
1980   Turin                                         Nils A. Skjold
1981   Bork Lars                                    S. Skjoldal
1982   Arnaprinsen                                Ove Wassberg
1983   Saron                                         Atle Hamre
1984   Vinjesokken                                Ove Wassberg
1985   Sady                                          Amund Øksnevad
1986   Min Hera                                    Frank Marthinsen
1987   Finstad Per                                 Kjell Håkonsen
1988   Ingson                                        Kristen T. Gundersen
1989   Slått Pil                                      Asbjørn Mehla
1990   Ingson                                        Atle Solhus
1991   Seterprinsen                               Gunnar Mehla
1992   Minpil                                         Paul M. Sunde
1993   Terna Vangen                              Trond Skauen
1994   Terna Vangen                              Rune Wiig
1995   Flaggrigg                                     Trond Skauen
1996   Piril Friggen                                Tor Wollebæk
1997   Ulfrigg                                        Asbjørn Austevoll jr.
1998   Bork Rigel                                   Jomar Blekkan
1999   Høiby Kongen                              Eirik Høitomt
2000   Eng Svarten                                 Tor Wollebæk
2001   Fraun Rigel                                  T. Dahl
2002   Høibysmåen                                 L. Westgaard
2003   Bokli Eld                                      L.A. Kolle
2004   Vinning Kos                                  R. Wiig
2005   Lumjor                                        S.O. Wassberg

       MARTIN AUSTEVOLLS ÆRESLØP 

2006   Troll Eld                                     Gunnar Austevoll
2007   Rigel Elden                                  Eirik Høitomt
2008   Mjølner Faks                               Kjetil Djøseland
2009   Voje Faks                                    Geir Flåten
2010   Mjølner Faks                               Kjetil Djøseland
2011   Odins Kjempe                              Lars Anvar Kolle
2012   Tranmælsgutt                              Bjørn Garberg
2013   Stjernejerven                              Geir Vegard Gundersen
2014   Elmer                                         Tom Erik Solberg
2015   Kringelandtellus                          Johan Kringeland Eriksen
2016   Vertigo Prins                               Svein Ove Wassberg                       

          NESTTUNBANENS VÅRLØP

1964   Elison                                          M. Austevoll
         Sputnik                                        N.A. Skjold
1965   Netto                                          N.A. Skjold
         Frk. Kari                                      A. Hop
1966   ?
1967   Kongsvinger Svarten                      Bj. Skjoldal
1968   ?
1969   Fenrik                                         T. Wassberg
         Pilbesta                                       N.A. Skjold
1970   Sonny Lissie                                 M. Hamre
         Skogvinn                                      Ø. Larsen

           NILS A. SKJOLDS ÆRESLØP
(TIDL. NESTTUN TRAVBANES 3-ÅRS LØP OG BERGEN- OG OMEGN
TRAVSELSKAPS OPPDRETNINGSLØP)

1974   Åsnelill                                       M. Austevoll
1975   Turin                                         N.A. Skjold
1976   Tyfon Sylfiden                             Å. Skjold
1977   Elnett                                        M. Austevoll
1978   Tori Støvern                               Å. Skjold
1979   Gullborken                                 M. Austevoll
1980   Reitlina                                      T. Myhre
1981   Timian                                        Å. Skjold
1982   Karijahn                                     Å. Skjold
1983   Vikse Donna                                A. Hamre
1984   Lizmann                                     G. Mehla
1985   Nordli Tina                                 G. Tollefsen
1986   Vinning Tora                               V. Schwabe
1987   Lappdon                                    G. Mehla
1988   Atom Vinter                                A.G. Blihovde
1989   Aggison                                      J.E. Landaas
1990   Torden Knut                               K. Håkonsen
1991   Bork Rigel                                  J. Blekkan
1992   Kap Pil                                       G. Tollefsen
1993   Slogum Pan                                 K. Håkonsen
1994   Laugvar Junior                            R. Tvedt
1995   Sagi Knut                                   H. Håvardstun
1996   Slogum Jørn                               P. Glittum
1997   Pål Even                                     R. Wiig
1998   Lome Elden                                V. Hop
1999   Sjefen                                       R. Wiig
2000   Moe Odin                                  A. Mehla
2001   Ylvar                                         A.H. Stensen
2002   Storm Jo                                   J. Blekkan
2003   Lome Kongen                             T. Borg
2004   Spik Troll                                   R. Wiig
2005   Moe Brage                                 A. Mehla
2006   Junior Jokern                             L.A. Kolle
2007   Atom Ekspress                            A.G. Blihovde
2008   Lome Mix                                   V. Hop
2009   Lom Pilen                                  C. Antonsen
2010   Nes Odin                                   Å. Tengsareid
2011   Tekno Odin                                Ø. Tjomsland
2012   Norheim Svenn                            K. Djøseland
2013   Nyland                                       R. Wiig
2014   Smedtora                                   K. Johansen
2015   Sjø Kongen                                 G. Flåten
2016   Ådne Odin                                  T.E. Solberg

                    NORDSJØLØPET

1985   Min Hera                                    F. Marthinsen
1986   Min Hera                                    T.H. larsen
1987   Jettetor                                     K. Håkonsen
1988   Ikke kjørt
1989   Atom Vinter                                A.G. Blihovde
1990   Fosen Troll                                 V. Hop
1991   Atom Vinter                                A.G. Blihovde
1992   Seterprinsen                               G. Tollefsen
1993   Minpil                                        P.M. Sunde
1994   Terna Vangen                             R. Wiig
1995   Ikke kjørt
1996   Pilmingnist                                  C. Antonsen
1997   Sagi Knut                                    H. Håvardstun

            OLAF FRIELES POKALLØP  
(4- OG 5-ÅRIGE KALDBLODSHESTER HJEMMEHØRENDE I SOGN-
OG FJORDANE OG HORDALAND)

1944   Pet                                           N.A. Skjold
1945   Ragg                                          S. Hansen
1946   Budstikken                                 K.L. Wethe
1947   Trøivald                                     B. Nygaard
1948   Err                                           T. Tholfsen
1949   Lorita                                       Johs. Søvik
1950   Diksen                                      O.S. Mathisen
1951   Sølv Trygg                                  Sig. Sæbye
1952   Vindi                                         A.M. Midtun
1953   Ikke kjørt
1954   Ikke kjørt
1955   Vally                                         M. Hamre
1956   Ikke kjørt
1957   Ikke kjørt
1958   Frk. Pokala                                 M. Hamre
1959   Frk. Kari                                    N.A. Skjold
1960   Agnita                                       E. Sælen
1961   Alme Jarl                                   L. Almeland
1962   Elison                                        N.A. Skjold
1963   Vesle Vilter                                N.A. Skjold
1964   Herevoldgubben                         N.A. Skjold
1965   Jahn Ross                                  N.A. Skjold
1966   Stjernebruna                              N.A. Skjold
1967   Granat                                       Bj. Skjold
1968   Vesle Jahn                                  M. Austevoll
1969   Baus Arne                                   O. Wassberg
1970   Gromgutt                                    S. Skjoldal
1971   Bausing                                      M. Austevoll
1972   Kari Prinsen                                A. Hop
1973   Eggemor                                     N.A. Skjold
1974   Severine                                     M. Austevoll
1975   Frk. Sjurina                                 K. Skage
1976   Åsnelill                                       M. Austevoll
1977   Frk. Torild                                  M. Austevoll
1978   Stjerne Pott                               H. Søfteland
1979   Ikke kjørt
1980   Jonette                                     O. Wassberg
1981   Smålandsblesen                           A. Austevoll
1982   Asgaut                                       R. Hop
1983   Haake-Spenter                            N.A. Skjold
1984   Teleflink                                    Å. Skjold

                RAPPFOT`S ÆRESLØP
                                  (MONTÈ)

2001   Birk Harald                                  Nadja Gjeldsvik Tysse
2002   Sakko Vinn                                  Heidi Grethe Kristiansen
2003   Ylblesa                                       Cecilie Bergfjord Berentsen
2004   Vassfjell Elden                             Silje Hogner
2005   Havørnen                                    Marthe K. Wessel
2006   Slåtsve Blesa                                Line Gundersen
2007   Taletta                                       Gunn Elisabeth Vigane
2008   Pentus                                        Line Gundersen
2009   Megarama                                    Liv Pedersen
2010   Umulius                                       Madelen Berås
2011   Samina Ø.K.                                 Ronja G. Djøseland
2012   Prins Omer                                  Malin Berås
2013   Føynland Viktor                            Siv Emilie Løvvold
2014   Ara Faks                                      Kristine Lier
2015   Ulsrud Tea                                   Kristine Kvasnes
2016   Ulsrud Tea                                   Kristine Kvasnes

                       SILVER CUP

1958   Mjøs Herda                                Lars Johan Storhaug
1959   Nordli Bausa                               Nils A. Skjold
1960   Frk. Pokala                                 Kjell Håkonsen
1961   Barbro                                       Karl Skage
1962   Steggsula                                   Magne Hamre
1963   Frk. Kari                                    Arne Hop
1964   Frk. Kari                                    Arne Hop
1965   Frk. Kari                                    Arne Hop

                 SPRINTMESTEREN 
      (TIDL. REKORDSPRINT FOR KALDBLODSHESTER)              

1975   Dale Gudbrand                           G. Diskerud
1976   Klang                                         B. Killingmo
1977   Frøyvar                                      U. Thoresen
1978   Perle Jahn                                 E. Killingmo
1979   Frøyvar                                      K. Mortensen
1980   Dally Svarten                              M. Austevoll
1981   Slogum Jarl                                L. Haslie
1982   Haakekongen                             A. Austevoll
1983   Garpin                                      K.T. Gundersen
1984   Garpin                                      G. Diskerud
1985   Pål Lunar                                  M. Austevoll
1986   Alm Svarten                               U. Thoresen
1987   Toriseira                                   U. Thoresen
1988   Alm Svarten                               U. Thoresen
1989   Ikke kjørt
1990   Pål Lunar                                   L.G. Raae
1991   Jettetor                                    K.T. Gundersen
1992   Kile Pjolter                                T. Borg
1993   Atom Vinter                               R. Wiig
1994   Neslin                                       G. Gudmestad

                 SPRINTMESTEREN 
      (TIDL. REKORDSPRINT FOR VARMBLODSHESTER)            

1979   Top Blaze                                   M. Austevoll
1980   Almana                                       F. Marthinsen
1981   Velin Kattegat                             G. Diskerud
1982   Velin Kattegat                             G. Diskerud
1983   Elken Star                                   T.H. Larsen
1984   Lord Amos                                   B. Jansen
1985   Mr. Poppey                                 P.A. Erga
1986   Hertug                                       O. Wassberg
1987   Sancho Hanover                          H.P. Tholfsen
1988   Ikke kjørt
1989   Ikke kjørt
1990   Cherie`s Boy                               G. Eggen
1991   Sea Cove                                    A. Hamre
1992   Apache Warrior                           P.O. Midtfjeld
1993   King Of The Sea                          A. Hamre

                   ST.HANS-LØPET 
                     
1970   Wilkas                                        Nils A. Skjold
1971   Seirason                                     T. Håvardstun
1972   Ikke kjørt
1973   Slogum Blesen                             Asbjørn Austevoll
1974   Liasvarta                                     Åge Skjold
1975   Rinda Valen                                John Borgen
1976   Ikke kjørt
1977   Ikke kjørt
1978   Ikke kjørt
1979   Ikke kjørt
1980   Athine                                       Ove Wassberg
1981   Sonny Manana                             Atle Hamre
         Tonnistjerna                               Odd Storetvedt
1982   Lord Nibs                                    Åge Skjold
         Nord Kark                                   Nils A. Skjold
1983   Ikke kjørt
1984   Ikke kjørt
1985   Gusto B.                                    Ove Wassberg
         Niklas                                        Martin Austevoll

                VESTLANDSLØPET

1959   Grethe Rei                                 O. Mathisen
1960   Agile                                          N.A. Skjold
1961   Magnum                                     M. Hamre
1962   Grethe Rei                                 O.A. Landaas
1963   Hektor                                       N.A. Skjold
1964   Magnum                                     I. Hodne
1965   Sonny                                        B. Orre
1966   Tamelain                                    O.A. Landaas
1967   Elan                                           I. Hodne
1968   Gloria Song                                 M. Austevoll
1969   Jess Mon                                    O. Wassberg
1970   Jens Royal                                  M. Austevoll
1971   Åsa Song                                     M. Hamre
1972   Minuend S.                                 M. Austevoll
1973   Exodus                                       K. Håkonsen
1974   Tanzanit                                     T. Myhre
1975   Bye Boy                                     O. Wassberg
1976   High Speed                                 A. Austevoll
1977   Rally                                          O.J. Hareland
1978   Top Blaze                                   M. Austevoll
1979   Finn Aas                                     A. Hop
1980   Finn Aas                                     O. Storetvedt
1981   Princess Kim                               Å. Skjold
1982   Pelina                                        A. Austevoll
1983   Alex L.                                       A. Hamre
1984   Grace Dalbo                                A. Hamre
1985   Harry First                                  F.O. Halvorsen
1986   Hertug                                       O. Wassberg
1987   Altair                                         K. Dybdahl
1988   Linus Trøjborg                             A. Hamre
1989   Lill Spencer                                O. Wassberg
1990   Nexus                                        R. Tvedt
1991   Annapolis                                    R. Wiig
1992   Optimist                                     R. Wiig
1993   Norway`s Amoroso                       S.H. Håvardstun
1994   Mechitas M.                               O. Storetvedt
1995   Greased Lightning                        Ø. Austevoll
1996   Eastern Wind                              J.E. Landaas
1997   Tomba Dirt                                 O. Wassberg
1998   Vectra S.L.                                 T. Totland
1999   Playful Opinion                            Ø. Austevoll
2000   Yankee Quick                              L. Høgemark
2001   First Class Falcon                         R. Wiig
2002   Say Simb                                     G. Austevoll
2003   Mylady                                       O. Wassberg
2004   Thai Amerique                             G. Mikkelsen
2005   Junior Park                                 R. Tvedt
2006   Gardens Pride                              E. Brunes
2007   Neven Monochrome                     O. Wassberg
2008   Maxwill C.N.                                Ø. Austevoll
2009   Santiago                                      S.O. Wassberg
2010   Shocking Angus                            Ø. Austevoll
2011   Noah Cæsar                                 O. Wassberg
2012   Preston                                      Å. Tengsareid

KUSKECHAMPIONATENE PÅ NESTTUN TRAVBANE OG BERGEN TRAVPARK:

Trenere:
1932   Olaf Natland                                10 seire
1933   David By                                      10 seire
1934   Hans Christiansen                         21 seire
1935   Bertil G. Roaldsøy                         15 seire
1936   Bertil G. Roaldsøy                         11 seire
1937   Gunnar Opsahl                             18 seire
1938   David By                                      15 seire
1939   Arvid Carlson                               14 seire
1940   Gunnar Opsahl                             14 seire
1941   Tore Mauland                              35 seire
1942   Gunnar Opsahl                             30 seire
1943   Ole Østby                                    22 seire
1944   Magnus O. Landaas                       11 seire
1945   Ole Østby                                    35 seire
1946   Sigvart Larsen                              14 seire
1947   Nils A. Skjold                                18 seire
1948   Nils A. Skjold                                16 seire
1949   Nils A. Skjold                                25 seire
1950   Nils A. Skjold                                26 seire
1951   Nils A. Skjold                                42 seire
1952   Nils A. Skjold                                65 seire
1953   Nils A. Skjold                                56 seire
1954   Nils A. Skjold                                48 seire
1955   Ole A. Landaas                              35 seire
1956   Nils A. Skjold                                70 seire
1957   Nils A. Skjold                                51,5 seire
1958   Nils A. Skjold                                68 seire
1959   Nils A. Skjold                                57,5 seire
1960   Nils A. Skjold                                66 seire
1961   Nils A. Skjold                                75 seire
1962   Svend Hansen                               78 seire
1963   Nils A. Skjold                                91 seire
1964   Nils A. Skjold                                86 seire
1965   Nils A. Skjold                               100 seire
1966   Martin Austevoll                           100 seire
1967   Martin Austevoll                           117,5 seire
1968   Martin Austevoll                           127,5 seire
1969   Martin Austevoll                           114 seire
1970   Martin Austevoll                           115 seire
1971   Martin Austevoll                           102 seire
1972   Martin Austevoll                           100 seire
1973   Nils A. Skjold                                 75 seire
1974   Ove Wassberg                                65 seire
1975   Ove Wassberg                                77 seire
1976   Martin Austevoll                             62 seire
1977   Martin Austevoll                            125 seire
1978   Martin Austevoll                            115 seire
1979   Martin Austevoll                            135 seire
1980   Martin Austevoll                             72 seire
1981   Ove Wassberg                                69 seire
1982   Ove Wassberg                                79 seire
1983   Ove Wassberg                                88 seire
1984   Atle Hamre                                   100 seire   
1985   Atle Hamre                                    47 seire
1986   Martin Austevoll                             96 seire
1987   Atle Hamre                                    91 seire
1988   Ove Wassberg                                84 seire
1989   Ove Wassberg                                79 seire
1990   Ove Wassberg                                74 seire
1991   Ove Wassberg                                62 seire
1992   Ove Wassberg                                68 seire
1993   Rolf Tvedt                                     62 seire
1994   Ove Wassberg                                66 seire
1995   Ove Wassberg                                79 seire
1996   Ove Wassberg                                59 seire
1997   Ove Wassberg                                60 seire
1998   Ove Wassberg                                68 seire
1999   Ove Wassberg                                44 seire
2000   Ove Wassberg                                54 seire
2001   Ove Wassberg                                57 seire
2002   Ove Wassberg                                50 seire
2003   Ove Wassberg                                58 seire
2004   Ove Wassberg                                59 seire
2005   Ove Wassberg                                70 seire
2006   Ove Wassberg                                73 seire
2007   Ove Wassberg                                69 seire
2008   Ove Wassberg                                62 seire
2009   Ove Wassberg                                66 seire
2010   Ove Wassberg                                59 seire
2011   Ove Wassberg                                64 seire 
2012   Åsbjørn Tengsareid                        49 seire
2013   Ove Wassberg                                43 seire
2014   Åsbjørn Tengsareid                         26 seire
2015   Ove Wassberg                                41 seire
2016   Pål Buer                                        37 seire             

Amatører:
1957   Odd Mathisen                               7 seire
1958   Johan Sandven                              7 seire
1959   O.S. Mathisen                               6 seire
1960   Johan Sandven                              6 seire
1961   Karl Skage                                    9 seire
1962   Arne Hop                                    25 seire
1963   Arne Hop                                    20 seire
1964   Arne Hop                                    27 seire
1965   Arne Hop                                    25 seire
1966   Arne Hop                                    16 seire
1967   Tor Nesset                                  10 seire
1968   Arne Hop                                    10 seire
1969   Arne Hop                                    12 seire
1970   Eldbj. Søviknes                              7 seire
1971   Tore Stein Kvamme                        2 seire
1972   Tore Stein Kvamme                        4 seire
1973   Karl Skage                                   12 seire
1974   Karl Skage                                   16 seire
1975   Karl Skage                                   12 seire
1976   J. Almeland                                   6 seire
1977   John Borgen                                 7 seire
1978   Terje Myhre                                26 seire
1979   Terje Myhre                                20 seire
1980   Terje Myhre                                31 seire
1981   Terje Myhre                                21 seire
1982   Arne Hop                                    13 seire
1983   Lars Steine                                  10 seire
1984   Jens Kristian Lunde                      15 seire
1985   Svein Harald Håvardstun                10 seire
1986   Svein Harald Håvardstun                12 seire
1987   Svein Harald Håvardstun                13 seire
1988   Roar Hop                                      9 seire
1989   Håkon Håvardstun                         18 seire
1990   Harry Søfteland                            22 seire
1991   Svein Harald Håvardstun                 14 seire
1992   Håkon Håvardstun                         12 seire
1993   Håkon Håvardstun                         12 seire
1994   Jan Aage Glastad                           14 seire
1995   Håkon Håvardstun                         13 seire
1996   Roar Hop                                     10 seire
1997   Harry Søfteland                            16 seire
1998   Roar Hop                                     12 seire
1999   Håkon Håvardstun                         12 seire
2000   Harry Søfteland                            23 seire
2001   Harry Søfteland                            13 seire
2002   Harry Søfteland                            19 seire
2003   Harry Søfteland                              8 seire
2004   Håkon Håvardstun                         14 seire
2005   Håkon Håvardstun                           7 seire
2006   Bernt Øksnevad                             5 seire
2007   Håkon Håvardstun                          4 seire
2008   Håkon Håvardstun                          5 seire
2009   Bernt Øksnevad                            12 seire
2010   Bernt Øksnevad                            10 seire
2011   Bernt Øksnevad                              5 seire
2012   Håkon Håvardstun                           7 seire
2013   Solveig Maria Fosse                         4 seire
2014   Håkon B. Steine                            13 seire
2015   Roar Hop                                       9 seire
2016   Roar Hop                                     11 seire

Stallansatte/Profesjonelle:
1957   Ingvald Hodne                              21 seire
1958   Ingvald Hodne                              16,5 seire
1959   Ingvald Hodne                              22 seire
1960   Ingvald Hodne                              15 seire
1961   Ingvald Hodne                              41 seire
1962   Ingvald Hodne                              31 seire
1963   Ingvald Hodne                              37 seire
1964   Ingvald Hodne                              47 seire
1965   Ingvald Hodne                              19 seire
1966   Ove Wassberg                              10 seire
1967   Dagfinn Hamre                              23 seire
1968   Sigmund Skjoldal                           22,5 seire
1969   Terje Wassberg                            16 seire
1970   Terje Wassberg                             26 seire
1971   Terje Myhre                                 21 seire
1972   Terje Wassberg                             17 seire
1973   Arne Hop                                     26 seire
1974   Arne Hop                                     23 seire
1975   Harry Søfteland                             31 seire
1976   Åge Skjold                                    27 seire
1977   Åge Skjold                                    36 seire
1978   Åge Skjold                                    38 seire
1979   Åge Skjold                                    35 seire
1980   Atle Hamre                                   41 seire
1981   Åge Skjold                                    89 seire
1982   Åge Skjold                                    76 seire
1983   Åge Skjold                                    85 seire
1984   Åge Skjold                                    66 seire
1985   Harry Søfteland                              9 seire
1986   Jan Erik Landaas                            22 seire
1987   Jan Erik Landaas                            15 seire
1988   Jan Erik Landaas                            32 seire
1989   Jan Erik Landaas                            41 seire
1990   Jan Erik Landaas                            34 seire
1991   Claus Olsen                                   17 seire
1992   Claus Olsen                                   18 seire
1993   Gunnar Austevoll                            23 seire
1994   Øyvind Austevoll                            32 seire
1995   Øyvind Austevoll                            37 seire
1996   Øyvind Austevoll                            20 seire
1997   Øyvind Austevoll                            36 seire
1998   Øyvind Austevoll                            33 seire
1999   Øyvind Austevoll                            40 seire
2000   Svein Ove Wassberg                        29 seire
2001   Svein Ove Wassberg                        28 seire
2002   Øyvind Austevoll                            34 seire
2003   Svein Ove Wassberg                        43 seire
2004   Øyvind Austevoll                            40 seire
2005   Svein Ove Wassberg                        37 seire
2006   Svein Ove Wassberg                        58 seire
2007   Svein Ove Wassberg                        57 seire
2008   Svein Ove Wassberg                        60 seire
2009   Svein Ove Wassberg                        68 seire
2010   Svein Ove Wassberg                        63 seire
2011   Svein Ove Wassberg                        54 seire
2012   Svein Ove Wassberg                        58 seire
2013   Svein Ove Wassberg                        73 seire
2014   Svein Ove Wassberg                        69 seire
2015   Svein Ove Wassberg                        56 seire
2016   Svein Ove Wassberg                        59 seire

Travryttere (montè):
2004   Monica Refsland                              3 seire
2005   Monica Refsland                              3 seire
2006   Monica Refsland                              6 seire
2007   Marie Øvestad                                 2 seire
2008   Eva Hellem                                      3 seire
2009   Renate Aarlie                                  3 seire
2010   Charlotte Steine                             4 seire
2011   Caroline L.B. Morken                       4 seire
2012   Malin Berås                                    4 seire
2013   Kristine Kvasnes                              6 seire
2014   Caroline L.B. Morken                       6 seire
2015   Kristine Kvasnes                              6 seire
2016   Linda Elisabeth Larsen                      3 seire

Skriv en kommentar: (Klikk her)

123hjemmeside.no
Antall tegn tilbake: 160
OK Sender...
Se alle kommentarer

| Svar

Nyeste kommentarer

12.06 | 16:52

Kjekt å lese,var stallgutt på 50 tallet,Wiig Baus,fikk lov å kjøre amatørløp,vant to ganger,jeg var en stolt tenåring,minnene kommer sterkt tilbake,

...
24.01 | 20:28

Riktigt snygg sida!
Lars/ http://www.travtips.info/

...
23.04 | 18:08

veldig bra og gratulerer med et bra resultat

...
24.11 | 23:37

Jeg ser vi er i slekt gjennom dine tipp-tipp-tipp oldeforeldre på din farsside. Tollak Tollakson f. 1753, d. 9/3-1832. Hans sønn Ådne nr. 101 på Anda er min.

...
Du liker denne siden
Hei!
Prøv å lage din egen hjemmeside som jeg.
Det er enkelt, og du kan prøve det helt gratis.
ANNONSE