Per Arvid Erga`s seire på norske travbaner

Mr. Poppey og Per Arvid Erga var en sterkt medvirkende årsak til min interesse for trav og travsport. Ekstra spennende var det å følge Mr. Poppeys eventyrlige karriere og Per Arvid Erga var min store favorittkusk. Jeg har alltid fulgt ekstra nøye med på hestene fra Stall Erga og gledet meg over hver eneste seier. Jeg gleder meg fortsatt stort over stallens suksess. Nå er det yngstesønnen Tom som er sjefen på stallen og seirene triller inn jevnt og trutt.

 Stall Erga er en ekte familiebedrift og man føler seg alltid hjertelig velkommen når man besøker stallen.

Det er ikke så vanlig å se far og to sønner kjøre travløp samtidig. Her er Per Arvid med sønnene Tom og Atle i hard kamp om posisjoner på Forus Travbane. 

Per Arvid Erga`s seire på norske travbaner:

1975: (2 seire)
JASMINO EXPRESS (F)
JASMINO EXPRESS (F)

1976: (1 seier)
GONITA (F)

1977: (1 seier)
GONITA (F)

1978: (7 seire)
BIG FUTURE (F)
GONITA (F)
GONITA (F)
GONITA (F)
GONITA (F)
GONITA (F)
GONITA (F)

 

1979: (12 seire)
ELLINGTON (F)
ELLINGTON (F)
GONITA (F)
MONTY STAR (F)
MONTY STAR (F)
MONTY STAR (F)                             - Forusbanens Oppdretningsløp
RAPPSVARTEN (F)
SUNNY BLACK (B)                            - Kvalifisering Norsk Trav Derby
SUNNY BLACK (F)
SUNNY BLACK (F)
SUNNY BLACK (F)
SUNNY BLACK (F)                            - Forusbanens 4-års løp

 


1980: (16 seire)
GYPSY (F)
GYPSY (F)
HANNA B.T. (F)
HANNA B.T. (F)
HANNA B.T. (F)
JUNI JAKSON (F)
JUNI JAKSON (F)
RAPPSVARTEN (F)
RAPPSVARTEN (F)
SUNNY BLACK (D)                            - Eno Boy`s Løp
TARINELLA (F)
TARINELLA (F)
TARINELLA (F)
TARINELLA (F)                                - Olympia Sprint
TARINELLA (F)
TARINELLA (F)                                - Vårløpet

 

1981: (27 seire)
ALLBIN (F)                                      - Tollef Fjermestads Minneløp
BARON BUNTER (F)
BARON BUNTER (F)
BARON BUNTER (F)                          - Forusbanens Høst Cup
GYPSY (F)
GYPSY (F)
JUNI JAKSON (F)
JUNI JAKSON (F)
MONTY STAR (F)
MONTY STAR (F)
MR. POPPEY (F)
MR. POPPEY (F)
MR. POPPEY (F)
MR. POPPEY (F)
MR. POPPEY (F)
MR. POPPEY (K)                              - Klosterskogens Oppdretningsløp
PRINCESS SCOTT (F)
PRINCESS SCOTT (F)
PRINCESS SCOTT (F)
PRINCESS SCOTT (F)                         - Rogalandsløpet
RAPPSVARTEN (F)
RAPPSVARTEN (F)
RAPPSVARTEN (F)
RAPPSVARTEN (F)
RAPPSVARTEN (HO)
TINA VALEN (F)
VINGAR (F)

 


1982: (34 seire)
BARON BUNTER (F)                           - Vårløpet
BARON BUNTER (F)
BARON BUNTER (F)
BARON BUNTER (F)
BARON BUNTER (F)
BARON BUNTER (F)                           - Gunnar Opsahls Minneløp
BARON BUNTER (HO)                        - Privatbankens Pokal
BARON BUNTER (HO)                        - Hortemos Stayerløp
ELSWORTH`S BOY (F)                       - Forusbanens Vintercup
GYPSY (F)
HANNA B.T. (F)
HANNA B.T. (F)
HANNA B.T. (F)
HANNA B.T. (F)
HANNA B.T. (F)
HANNA B.T. (F)
HANNA B.T. (F)
HANNA B.T. (F)
HANNA B.T. (F)                                 - Rikstoto Prøve
MONTY SONG (F)                              - Forusbanens 3-års Cup
MR. POPPEY (F)
MR. POPPEY (F)
MR. POPPEY (F)
MR. POPPEY (B)                               - Kvalifisering Norsk Trav Derby
MR. POPPEY (B)                               - Norsk Trav Derby
MR. POPPEY (D)                               - H.K.H. Prins Håkons Pokalløp
MR. POPPEY (F)
MR. POPPEY (F)
MR. POPPEY (F)                               - Rogalandsløpet
MR. POPPEY (F)                               - Forusbanens 4-årsløp
MR. POPPEY (HO)                            - Diplom-Is Pokalen
RAPPSVARTEN (F)
STEGGMIN (F)
STEGGMIN (F)

1983: (33 seire)
BELL MANANA (F)
BELL MANANA (F)
BELL MANANA (F)
BELL MANANA (F)
BELL MANANA (F)
BELL MANANA (HO)
BONNIE GIRL (F)
EIDEGUBBEN (F)
GYDA (F)
GYDA (F)
GYDA (F)
GYDA (F)
GYDA (F)
KARISMA W. (F)
MALIN-STJERNA (F)
MONTY SONG (F)                             - Rikstoto
MONTY SONG (HO)
MONTY SONG (HO)
MONTY SONG (HO)
MR. POPPEY (F)
MR. POPPEY (F)
MR. POPPEY (F)
MR. POPPEY (F)
PRINCESS SCOTT (F)
PRINCESS SCOTT (F)
PRINCESS SCOTT (F)                         - Rikstoto
REIT JAKKEN (F)
REIT JAKKEN (F)
THOR JERKER (F)
THOR JERKER (F)
THOR JERKER (F)
THOR JERKER (HO)
VOLO PROXIMITE (F)

1984: (31 seire)
BONNIE SCOTCH (F)
BONNIE SCOTCH (F)
CATHRINE HILL (HO)
DALLY GUNN (F)
FRANCES TROTTER (F)
FRANCES TROTTER (F)
GOLDA NIBS (F)
GYDA (F)
GYDA (F)
GYDA (F)                                         - Rogalandspokalen
KARISMA W. (F)
KARISMA W. (F)
KARISMA W. (F)
KARISMA W. (F)                                - Rogalandsløpet
KARISMA W. (K)                                - Rikstoto
MONTY SONG (N)
MONTY SONG (N)
MR. POPPEY (F)
MR. POPPEY (F)
MR. POPPEY (F)
MR. POPPEY (F)
MR. POPPEY (F)
MR. POPPEY (B)                               - Rikstoto Finale Gulldivisjonen
NICCI BOY (F)
NICCI BOY (F)
NICCI BOY (F)
NICCI BOY (F)
SJURBLESEN (F)
THOR JERKER (F)
THOR JERKER (F)
THOR JERKER (F)

1985: (20 seire)
BLACK BOIT (F)
BLACK BOIT (HO)
CHAMANA (F)
KORINSØNN (F)
MR. POPPEY (BT)                            - Ketil Hansens Minneløp
MR. POPPEY (BT)                            - Bergen-og Omegn Hesteeierlags Pokal
MR. POPPEY (BT)                            - Sprintmesteren
MR. POPPEY (BT)                            - Bergenspokalen 1. avd.
MR. POPPEY (BT)                            - Bergenspokalen 2. avd.
MR. POPPEY (F)
MR. POPPEY (F)
MR. POPPEY (F)                              - Jærløpet
MR. POPPEY (F)                              - Bøndernes Banks Pokalløp
MR. POPPEY (M)                             - Momarkens Utslagningsløp Kval.
MR. POPPEY (M)                             - Momarkens Utslagningsløp Finale
SATOPIA (F)
SMILBIN (F)
SMILBIN (F)
SONNY NIBS (F)
TRICK FOUGETT (F)

1986: (24 seire)
ARABESQUE (F)
BARONESS SONG (F)
BARONESS SONG (F)                         - Dnt`s Unghestserie
BLACK BOIT (F)
BLACK BOIT (F)
BLACK BOIT (F)
BLACK BOIT (F)
BLACK BOIT (B)                               - Rikstoto
BLACK BOIT (BT)
BLIDA (F)
FROSTA GUTTEN (F)
HEKTOR BROGÅRD (HO)
KONGSBORKEN (F)
LADY MACBETH (F)
LYNNE BLESSA (F)
MALIN-STJERNA (F)
MISS VEGAS (F)
MOLLY STAR (F)
MR. POPPEY (F)
MR. POPPEY (F)
PILBEST (F)
REONETH (HO)
SATHUR SCOTT (F)
SATHUR SCOTT (F)                           - Norsk Oppdretningsløp

1987: (40 seire)
ARABESQUE (F)
BARONESS SONG (BT)
BARONESS SONG (BT)
BARONESS SONG (F)
BARONESS SONG (F)
BEST LILL (F)
BLACK BOIT (BT)                              - Rikstoto
BLACK BOIT (BT)                              - Rikstoto
BLACK BOIT (BT)
BLACK BOIT (F)
BLACK BOIT (F)
BLACK BOIT (F)
BLACK BOIT (F)
BLACK BOIT (HO)
BLACK BOIT (HO)
BLIDA (HO)
HETLANDS PRINSEN (F)
HETLANDS PRINSEN (F)
INGUNN (BT)
KOLLUNG SABB (F)
LADY GLAMOUR (F)
LADY GLAMOUR (F)
LADY GLAMOUR (F)
LADY GLAMOUR (F)
LADY GLAMOUR (F)
LADY GLAMOUR (F)
MOUNT CHRISTINA (F)
PILBEST (F)
PILBEST (F)
PILBEST (F)
ROYAL BALSAM (BT)
SPEEDY SUNNY (BT)                          - Dnt`s Unghestserie
SPEEDY SUNNY (BT)
TALLMAR (F)
TALLMAR (F)
TALLMAR (F)
TALLMAR (F)
VILL BEST (F)
WILLINGTHON (F)
WILLINGTHON (F)

1988: (36 seire)
ALM SVARTEN (F)                             - Adolf Idsøe`s Æresløp
ARABESQUE (HT)
BLACK BOIT (F)                                - Rikstoto
BLACK BOIT (F)
BLACK BOIT (F)
BLACK BOIT (F)
BLACK BOIT (F)
BLACK BOIT (F)
BLACK BOIT (F)
BLACK BOIT (F)
BLACK BOIT (F)
BLACK BOIT (HT)
CHRISPO SONG (F)
CHRISPO SONG (F)
GLANS TORA (F)
GLANS TORA (F)
GLANS TORA (F)
HETLANDS PRINSEN (F)                       - Rikstoto
HETLANDS PRINSEN (F)
HETLANDS PRINSEN (F)
HONDO`S PRIDE (F)
LADY GLAMOUR (F)
LADY GLAMOUR (F)
LILL SPENCER (F)
POUR ADELAINE (F)
PRIME TARGET (F)
REIT ERLI (BT)                                   - Rikstoto
REIT ERLI (F)
REIT ERLI (F)
REIT ERLI (F)
REIT ERLI (F)
SPEEDY GOGG (B)                              - Norsk Trav Kriterium Trøsteløp
SPEEDY SUNNY (F)
TAFANI EKEGÅRD (F)
VOLO EXPERT (BT)
WILLINGTHON (F)

1989: (48 seire)
ALM PIRIL (BT)
ALM PIRIL (BT)
ALM PIRIL (ST)
ALM PIRIL (ST)
ALM PIRIL (ST)
ALM PIRIL (J)
ALM PIRIL (HT)
ALM PIRIL (F)
ALM PIRIL (F)
ALM PIRIL (F)
ALM PIRIL (F)
ALM PIRIL (F)
ALM PIRIL (F)
ARMBRO EXPRESS (ST)
BLACK BOIT (F)
CHRISPO SONG (F)
CHRISPO SONG (ST)
DARBIN (F)
ELVINNI (F)
GONITA NIBS (F)
GONITA NIBS (F)
GONITA NIBS (F)
HETLANDS PRINSEN (F)
HETLANDS PRINSEN (F)
HETLANDS PRINSEN (F)
HONDO`S PRIDE (F)
LADY GLAMOUR (F)                          - Rikstoto
LADY GLAMOUR (HT)
LUKAS FREIGHT (F)
MAJA LUND (ST)
POPP PRINCE (F)                             - Rikstoto
POPP RANGER (F)
POPP RANGER (F)
POPP RANGER (F)
POPP RANGER (F)
POPP RANGER (ST)
REIT ERLI (BT)                                 - Rikstoto
REIT ERLI (F)                                   - Rikstoto
REIT ERLI (F)
SCIENTIFIC LORD (HT)
SCIENTIFIC LORD (BT)                       - Krystallkaraffelen Kval.
SCIENTIFIC LORD (BT)                       - Krystallkaraffelen Finale
SJURTILLA (F)
SOLVIKDOKKA (F)
SPEEDY GOGG (F)
SPEEDY GOGG (F)
SPEEDY SUNNY (F)
SPENDA BONES (F)

1990: (45 seire)
ALM PIRIL (F)
ARMBRO EXPRESS (F)
BLUE COAL (F)
DALMANE L. (F)
DALMANN (F)
FIRESTAR (F)
FIRESTAR (F)
GOGGEN YANKEE M. (F)                    - Dnt`s Unghestserie
GONITA NIBS (F)                              - Rikstoto
GONITA NIBS (F)
GONITA NIBS (ST)                            - Rikstoto
ISFLY (F)
ISFLY (F)
ISFLY (F)
ISFLY (F)
ISFLY (ST)
LAISA SONG (F)                               - Dnt`s Unghestserie
MR. COAL (F)
MR. P.R. (F)
MR. P.R. (F)
MR. P.R. (F)
PHOENIX (ST)
POPPIDOL (BT)
POPPIDOL (F)                                 - Regional Kriteriekvalifisering
REIT ERLI (F)
RUBINEN (F)
SAMANTHA CROWN (F)
SETERKONGEN (F)
SISU (F)
SISU (F)
SISU (F)
SISU (F)
SPENDA JUNI (F)
SPENDA VICTIS (BT)                         - Rikstoto
SUPER LASS (B)                               - Rikstoto
SUPER LASS (F)
SUPER LASS (F)
SUPER LASS (F)
SUPER LASS (F)
SUPER LASS (F)
SUPER LASS (HT)
SUPER SOTO (F)
SUPER SOTO (F)
SYMPHONY JU (BT)
SYMPHONY JU (F)

1991: (20 seire)
BAR KEEPER (F)
BAR KEEPER (F)
BAR KEEPER (F)
BAR KEEPER (F)
BORN ALONE (F)
BORN ALONE (ST)
DAMIE LASS (F)
MADISON ELKÆR (F)
NOBLE HELL (F)
POPPIDOL (F)
SUE SUE DAY (F)
SUE SUE DAY (F)
SUPER LASS (F)
SUPER SOTO (J)                             - Rikstoto
SUPER SOTO (ST)
SUPER SOTO (ST)
SUPER SOTO (F)
SUPER SOTO (F)
SUPER SOTO (F)
TOROLINE (F)

1992: (35 seire)
BAR KEEPER (F)
BLACK MAGIC (F)
BLACK MAGIC (ST)
BORN ALONE (F)
DAMIE LASS (F)
DAMIE LASS (F)
DAMIE LASS (F)
ELMA PRO (F)
ERGAJENTA (F)
LORD AVENUE (ST)
MOODY BLUE (F)
POPPFIRE (F)
POPPFIRE (F)
POPPFIRE (F)
POPPFIRE (ST)                                - Rikstoto
POPPFIRE (ST)
POPPIDOL (F)
SIGGY STAR (F)
SIMMI (F)
SONG OF BLUES (BT)                      - Dnt`s Unghestserie
SPEEDY DI (F)
SPEEDY DI (ST)
SPEEDY MAY (F)
SUE SUE DAY (F)
SUE SUE DAY (F)
SUE SUE DAY (F)
SUE SUE DAY (F)
SUE SUE DAY (F)
SUE SUE DAY (F)
SUE SUE DAY (ST)
SUPER LASS (F)
SUPER LASS (F)
SUPER LASS (F)
SUPER SOTO (F)                           - Rikstoto
SUPER SOTO (F)

1993: (51 seire)
BLACK MAGIC (F)
ELFIE`S PRIDE (F)
ELFIE`S PRIDE (F)
ERGAJENTA (ST)
FONTANA STAR (F)                       - Dnt`s Unghestserie
GRANSALFAR (F)
HAAPS JOTUN (F)
JUNI BEST (F)
KARTEBLESEN (F)
LADNICK (F)
LADNICK (F)
LINAR (B)                                    - Rikstoto
LINAR (BT)
LINAR (BT)                                  - Rikstoto
LINAR (D)                                    - Rikstoto
LINAR (F)
LINAR (F)                                    - Rikstoto
LINAR (F)
LINAR (F)
LINAR (ST)
MARVE (F)
NIPPAS BOY (F)
ODDEVINNA (BT)
ODDEVINNA (F)
ODDEVINNA (F)                            - Regional Kriteriekval.
ODDEVINNA (M)                           - Kval. Norsk Oaks
ODDEVINNA (M)                           - Finale Norsk Oaks
POPPEY STAR (F)
POPPEY STAR (ST)                       - Regional Kriteriekval.
POPPFIRE (B)                              - Kval. Hoppe Derby
POPPFIRE (F)                              - Regional Derbykval.
POPPFIRE (ST)
POPPFIRE (ST)
POPPFIRE (ST)
POPPIDOL (F)
POPPIDOL (BT)
POPPIDOL (ST)
SIMMI (F)
SONG OF BLUES (F)
SONG OF BLUES (F)
SPEEDY MAY (BT)                        - Rikstoto
SPEEDY MAY (ST)

SUE SUE DAY (BT)
SUE SUE DAY (F)
SUPER SOTO (F)
SUPER SOTO (F)
SUPER SOTO (F)
SUPER SOTO (F)
SUPER SOTO (F)                          - Jærløpet
SUPER SOTO (ST)
SÆRHEIMS VINN (BT)

1994: (37 seire)
CAROLA PRINCESS (F)
CAROLA PRINCESS (F)
CAROLA PRINCESS (F)
HAAPS JOTUN (B)                           - Rikstoto Finale
HAAPS JOTUN (J)                           - Rikstoto
HAAPS JOTUN (F)                           - Rikstoto
HAAPS JOTUN (F)
HAAPS JOTUN (F)
HAAPS JOTUN (F)
JUNI BEST (HT)
KLINCA LU (F)
KLINCA LU (ST)
KLINCA LU (ST)
LADNICK (BT)                                - Rikstoto
LADNICK (F)
LADNICK (ST)

LADNICK (ST)
NORTH SEA (F)
ODDEVINNA (B)                             - Kval. Hoppe Derby
ODDEVINNA (J)                             - Nor Trav Finale
OPTIMIST (F)
POPPEY STAR (F)
POPPEY STAR (F)
POPPEY STAR (ST)
POPPEY STAR (ST)
REMINENT (F)
RENA SONG (F)
SANCHO RANGER (F)
SONG OF BLUES (F)                       - Rikstoto
SONG OF BLUES (F)
SONG OF BLUES (F)
SONG OF BLUES (F)
SPENDA BOYSEN (F)
SPENDA BOYSEN (F)
STAVNEKVIKK (ST)
SUPER SOTO (F)
TRØKNAPRINS (ST)

 


1995: (32 seire)
BRUNILLA (F)
CAROLINE ROYAL (F)
HURRICANE BOY (F)
KARITZA`S BOY (F)
LADNICK (F)                                  - Rogaland Travforbunds Krystalløp
LINAR (F)
MR. UNIVERSE (F)
MR. VITESSE (F)
MR. VITESSE (F)
NICK DANCER (F)
NORSET JAN (F)
QUICK FIRE (F)
QUICK FIRE (F)
ROCKFORD SHOT (F)
ROCKFORD SHOT (F)
ROCKFORD SHOT (F)
ROCKFORD SHOT (F)
ROXETTE GILL (F)
SANCHO RANGER (F)
SANCHO RANGER (F)
SOIR DE PRO (BT)                          - Rikstoto
SOIR DE PRO (F)
SOIR DE PRO (F)
SOIR DE PRO (F)                            - Rikstoto
SOIR DE PRO (F)
SOIR DE PRO (ST)                          - Rikstoto
SOIR DE PRO (ST)                          - Rikstoto
SOIR DE PRO (ST)
SOIR DE PRO (ST)
STORM RIEGEL (F)
VARG JO (F)
VARG JO (F)



1996: (21 seire)
BEACH BELL L. (F)
CRONIFER (ST)
GLISTEN`S PRIDE (F)
GOOD FOR YOU (F)
HISABELLE`S BOY (F)
HISABELLE`S BOY (F)
LASSE PEDRO (J)                           - Rikstoto
LASSE PEDRO (ST)
NICK DANCER (F)
QUICK FIRE (ST)
SOIR DE PRO (F)                            - Rikstoto
SOIR DE PRO (F)
SOIR DE PRO (F)
SOIR DE PRO (F)
SOIR DE PRO (F)                            - Holta & Håland Cup Kvalifisering
SOIR DE PRO (F)                            - Holta & Håland Cup Finale
SOIR DE PRO (F)                            - Vågen Jernvare Cup Kvalifisering
SOIR DE PRO (F)                            - Vågen Jernvare Cup Finale
SUGAR CUP (F)
SUGAR CUP (ST)
SUGAR RANGER (BT)

 

1997: (26 seire)
DEMILO HAWK (F)
DEMILO HAWK (F)
EXPERT (BT)                                   - Dnt`s Unghestserie
FEVER Y. (ST)
HANES BEST (F)
HISABELLE`S BOY (F)
MJØS TROLL (F)
PIL FRYD (F)
RAINMAN IDEAL (F)
RED LIPS (F)
SAGI KNUT (B)                                - Trygve Diskeruds Minneløp
SAGI KNUT (F)
SANCHO RANGER (F)
SOIR DE PRO (BT)                           - Bergenspokalen
SOIR DE PRO (F)
SOIR DE PRO (F)
SPRELLNIK (F)
SUGAR CUP (J)                              - Gazelle Dekkens Løp
SUGAR CUP (F)
SUGAR CUP (F)
SUGAR CUP (F)
SUGAR CUP (K)                             - Rikstoto
SUGAR CUP (ST)                            - Kampen Mot Kreft-Løpet
SUGAR CUP (ST)                            - CB-Løpet
SUGAR CUP (ST)
SUPER SUND (F)

1998: (27 seire)
ALV RICHCROP (F)
DEMILO HAWK (B)                         - Johan Widdings Minneløp
DEMILO HAWK (BT)
DEMILO HAWK (F)
ILRAPP (F)
ILRAPP (F)
ILRAPP (F)
ILRAPP (F)
ILRAPP (F)
ILRAPP (F)                                   - Stayerpokalen
KARITZA`S BOY (F)
LADY IN BLUE (F)
LADY IN BLUE (F)
ONCE MORE (ST)
SAGI KNUT (F)                             - Vårløpet
SAGI KNUT (F)
SALSNES LYNGEN (ST)
SANTANA STAR (F)
SOIR DE PRO (F)
SOIR DE PRO (ST)
SUGAR CUP (F)                            - Holta & Håland Cup Kvalifisering
SUGAR CUP (F)                            - Holta & Håland Cup Finale
SUGAR CUP (F)                            - Sandnes & Omegn Travklubbs 60års-løp
SØLVSKARS SVARTEN (F)
SØLVSKARS SVARTEN (F)
SØLVSKARS SVARTEN (F)
SØLVSKARS SVARTEN (ST)

1999: (9seire)
ASTRO SUPER (F)
DEMILO HAWK (F)
DEMILO HAWK (F)
DEMILO HAWK (F)                        - Kval. Stavangerløpet
DEMILO HAWK (F)
DEMILO HAWK (F)
ILRAPP (F)
SUGAR CUP (ST)                          - Rikstoto
SUGAR CUP (F)

2000: (5 seire)
BALUBA (F)
BALUBA (F)
BALUBA (F)
DEMILO HAWK (ST)
LITTLE BIG CROWN (ST)

 


2001: (1 seier)
DEMILO HAWK (K)                          - Rikstoto

 


2002: (5 seire)
ILRAPP (F)
ILRAPP (F)
ILRAPP (F)
NORVA NEWS (F)
SJEFSSTJERNA (F)



2003: (1 seier)
TROLL REX (F)



2004: (2 seire)
BREKKOMS BLESEN (F)
BREKKOMS BLESEN (F)



2005: (0 seire)

 


2006: (1 seier)
ALVA BAUSA (F)

 


2007: (0 seire)

 


2008: (2 seire)
HENRIK (F)
PRETTY DES (F)

 

2009: (2 seire)
HAZARD CROFT (F)
SPANG SPENTER (F)                          - Rikstoto

 


2010: (2 seire)
ERGA BORKEN (F)
LÅHNE TRYM (F)                              - Rikstoto



2011: (1 seier)
VIKKIVINN (F)

 
 
2012: (3 seire)
KLEPPE MANDEN (F)
PRETTY NEO (F)
VESTPOL CALLE (F)
 
 
 
2013: (3 seire)
ENGAS KVIKK (F)
ERGA ODIN (ST)
GREY MAN (F)
 
 
 
2014: (5 seire)
FJELLRYPA (F)
GREY MAN (F)
KLEPPE SKRANTEN (F)
KOLNES KNERTEN (F)
TRONS TYR (F)
 
 
 
2015: 0 seire
 
 
 
2016: 0 seire
 
 
 
2017: 0 seire
 
 
 
2018:
SIMA HÅKON (F)
 

Skriv en kommentar: (Klikk her)

123hjemmeside.no
Antall tegn tilbake: 160
OK Sender...
Se alle kommentarer

| Svar

Nyeste kommentarer

25.08 | 22:11

hester travere varmblods kaldblods

...
12.06 | 16:52

Kjekt å lese,var stallgutt på 50 tallet,Wiig Baus,fikk lov å kjøre amatørløp,vant to ganger,jeg var en stolt tenåring,minnene kommer sterkt tilbake,

...
24.01 | 20:28

Riktigt snygg sida!
Lars/ http://www.travtips.info/

...
23.04 | 18:08

veldig bra og gratulerer med et bra resultat

...
Du liker denne siden
Hei!
Prøv å lage din egen hjemmeside som jeg.
Det er enkelt, og du kan prøve det helt gratis.
ANNONSE